Abone Olun & Tasarruf Edin

Turknet davet kodu,turknet kod,turknet arkadaşını getir kodu,turknet modem satın al,turknet başvuru sorgulama,turknet promosyon kodu,turknet yazlık internet,turknet sınırsız internet,turknet adsl,turknet taahhütsüz internet,turknet vdsl,turknet indirim kodu,turknet fiber başvuru,turknet kurumsal,turknet internet hızı,turknet kurulum,turknet fiber altyapı sorgulama,turknet başvuru hattı,turknet destek,turknet arkadaşını getir,turknet gigafiber,turknet hız,turknet altyapı başvurusu,turknet canlı destek,turknet zam,turknet arıza kaydı,turknet şikayet,turknet paketler,turknet fiber,turknet hız testi,turknet modem,turknet başvuru,turknet altyapı,turknet altyapı sorgulama,turknet iletişim,turknet,turknet müşteri hizmetleri,turknet fiyat,turknet fatura ödeme
1 ay Ücretsiz Fiber İnternet

TurkNet Davet Kodu

TurkNet davet kodu ile 1000 Mbps'ye kadar yüksek hız, taahhütsüz, kotasız ve gerçek sınırsız interneti 1 ay boyunca ücretsiz deneyin.


30 gün içinde beğenmezseniz paranız iade!
Kupon Kodu

Bitiş Tarihi: 12/31/2024

TurkNet davet kodu ile 1 ay boyunca ücretsiz fiber ev interneti fırsatı

Başvurunuz sırasında bu kodu kullanın. Online başvuruda problem olması durumunda telefonda konuştuğunuz müşteri temsilcisine davet kodunuzu kullanmak istediğinizi tekrar söylemeyi unutmayın. Aksi takdirde ücretsiz ayınızı alamayacaksınız. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Türknet nedir?

TurkNet, Türkiye’de müşterilerine ADSL ve 1.000 Mbps hıza kadar fiber internet hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış, saygın bir telekomünikasyon şirketidir. Çeşitli müşteri tabanının farklı ihtiyaçlarını ve bütçelerini karşılayarak ülkenin önde gelen sağlayıcılarından biri olarak kendini kanıtlamıştır.

TurkNet, 18 milyondan fazla müşterisiyle Türkiye pazarında güçlü bir konuma sahiptir. Türk Telekom’dan sonra ülkenin en büyük ikinci telekom operatörüdür. TurkNet ayrıca veri depolama, bulut bilişim ve yönetilen barındırma gibi kurumsal çözümler de sunmaktadır.

TurkNet, adil kullanım kotası ve taahhüt gibi çeşitli kısıtlamalar olmadan limitsiz internet hizmeti sunuyor. Kota bitme derdi yaşamadan, TurkNet sınırsız internet e sahip olabilirsiniz. Üstelik başka sağlayıcıya taahhüdünüz varsa, Özgür İletişim misyonuyla TurkNet belirli bir oranda bu cayma bedelini de karşılıyor.

TurkNet ezber bozan, çevik, yalın, tutkulu, müşteri odaklı ve takım ruhuna destek veren değerleri ile 1996 yılından bu yana sektörde fark yaratarak, son beş yılda üç kattan fazla büyümüştür. 1996 yılında kurulan TurkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, internet, IPMPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür.

Turknet yazlık internet gibi ek ürünleri ile internetinizi daha uygun fiyatlara size ait birden fazla evde de kullanabilirsiniz. TurkNet Gigafiber altyapısında olmamanız durumunda TurkNet VDSL ve TurkNet ADSL altyapılarını da tercih edebilirsiniz.

Genel olarak TurkNet taahhütsüz internet hizmetlerinin yanı sıra üstün müşteri hizmetleri sunan saygın ve güvenilir bir telekomünikasyon şirketidir. Bu nedenle, TurkNet ülke çapında birçok hane ve işletme için popüler bir seçimdir.

Turknet davet kodu nasıl kullanılır?

İhtiyaçlarınıza uygun bir TurkNet davet kodu bulduktan sonra, onu kullanmak basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Bu sayfada en yukarıda yer alan TurkNet kod unu kopyalayın.
  2. TurkNet web sitesini ziyaret edin ve TurkNet fiber altyapı sorgulama butonuna tıklayın.
  3. Altyapınızı sorgulayın ve size en uygun TurkNet paketini seçin.
  4. Ödeme sayfasına geldiğinizde kopyaladığınız TurkNet arkadaşını getir kodunu “Davet kodunu girin” alanına yapıştırın ve “Uygula “yı tıklayın. İndirim toplam tutarınıza uygulanacaktır. Daha sonraki ekranda Turknet modem satın al ma işlemine devam ederek modem satın alabilirsiniz.
  5. Bu kadar, internetiniz ilk 1 ay boyunca ücretsiz olacak! Beğenmezseniz taahhüt olmadığı için iptal de edebilirsiniz.
  6. Turknet başvuru sorgulama ekranı üzerinden TurkNet fiber başvuru ve TurkNet kurulum durumunuzu takip edebilirsiniz.

Unutmayın, online başvuruda problem olması durumunda telefonda konuştuğunuz TurkNet başvuru hattı müşteri temsilcisine TurkNet davet kodunuzu kullanmak istediğinizi tekrar söylemeyi unutmayın. Aksi takdirde ücretsiz ayınızı alamayacaksınız.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin