Hüküm ve Koşullar

Bu Kullanım Koşulları, Kuponigo'ya erişiminiz ve Kuponigo'yu kullanımınızla ilgili olarak, şahsen veya bir kuruluş adına sizinle Kuponigo arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder.

Son güncelleme 20 Şubat 2023

İÇİNDEKİLER

1. ŞARTLAR ANLAŞMASI

2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

3. KULLANICI BEYANLARI

4. KULLANICI KAYDI

5. YASAKLANAN FAALİYETLER

6. KULLANICI TARAFINDAN YAPILAN KATKILAR

7. KATKI LİSANSI

8. İNCELEMELER İÇİN KILAVUZ

9. BAŞVURULAR

10. ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ

11. REKLAMCILAR

12. SİTE YÖNETİMİ

13. GİZLİLİK POLİTİKASI

14. TELİF HAKKI İHLALLERİ

15. SÜRE VE FESİH

16. DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

17. UYGULANACAK HUKUK

18. ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

19. DÜZELTMELER

20. SORUMLULUK REDDİ

21. SORUMLULUK SINIRLAMALARI

22. TAZMİNAT

23. KULLANICI VERİLERİ

24. ELEKTRONİK İLETİŞİM, İŞLEMLER VE İMZALAR

25. KALİFORNİYA KULLANICILARI VE SAKİNLERİ

26. ÇEŞİTLİ

27. BİZE ULAŞIN

1. ŞARTLAR ANLAŞMASI

Bu Kullanım Koşulları, kişisel olarak veya bir varlık (“siz”) adına sizinle Fozdigital LTD (“Şirket”, ” biz,bize ” veya ” bizim “) arasında yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder. https://kuponigo.com’a erişim ve kullanımıweb sitesi ve bunlarla ilgili, bağlantılı veya başka bir şekilde bağlantılı diğer medya formları, medya kanalları, mobil web siteleri veya mobil uygulamalar (toplu olarak “Site”). İngiltere’de kayıtlıyız ve kayıtlı ofisimiz 85 Great Portland Street, First Floor, West End, London W1W 7LT adresinde bulunmaktadır. Siteye erişerek, bu Kullanım Koşullarının tamamını okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz. BU KULLANIM ŞARTLARININ BÜTÜNÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMANIZ KESİNLİKLE YASAKLANIR VE HEMEN KULLANIMINA SON VERMENİZ GEREKİR.

Sitede zaman zaman yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler, burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Kendi takdirimize bağlı olarak, zaman zaman bu Kullanım Koşullarında değişiklik veya düzenleme yapma hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının “Son güncelleme” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her değişiklikle ilgili özel bildirim alma hakkından feragat edeceksiniz. Hangi Koşulların geçerli olduğunu anlamak için lütfen Sitemizi her kullandığınızda geçerli Koşulları kontrol ettiğinizden emin olun. Söz konusu revize edilmiş Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacak ve bu değişikliklerden haberdar edilmiş ve bunları kabul etmiş sayılacaksınız.

Sitede sağlanan bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yasa veya yönetmeliğe aykırı olacağı veya bizi söz konusu yargı alanı veya ülkede herhangi bir kayıt şartına tabi kılacak herhangi bir yetki alanı veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya onlar tarafından kullanılması amaçlanmamıştır. . Buna göre, Siteye başka konumlardan erişmeyi seçen kişiler, bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olması durumunda ve geçerli olduğu ölçüde, yerel yasalara uymaktan yalnızca kendileri sorumludur.

Site, sektöre özgü düzenlemelere (Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA), Federal Bilgi Güvenliği Yönetim Yasası (FISMA) vb.) uyacak şekilde tasarlanmamıştır, dolayısıyla etkileşimleriniz bu tür yasalara tabi olacaksa, bu Siteyi kullanın. Siteyi Gramm-Leach-Bliley Yasasını (GLBA) ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.Site, en az 13 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. İkamet ettikleri yargı alanında reşit olmayan (genellikle 18 yaşın altındaki) tüm kullanıcıların Siteyi kullanmaları için ebeveynlerinin veya vasilerinin iznine sahip olması ve onların doğrudan gözetimi altında olması gerekir. Reşit değilseniz, Siteyi kullanmadan önce ebeveyninizin veya vasinizin bu Kullanım Koşullarını okumasını ve kabul etmesini sağlamalısınız.

2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Aksi belirtilmedikçe, Site bizim mülkiyetimizdir ve Sitedeki tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevler, yazılım, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraflar ve grafikler (toplu olarak “İçerik”) ve ticari markalar, hizmet burada yer alan markalar ve logolar (“Markalar”) bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilmektedir veya bize lisanslanmıştır ve telif hakkı ve ticari marka kanunları ve diğer çeşitli fikri mülkiyet hakları ve Amerika Birleşik Devletleri’nin haksız rekabet kanunları, uluslararası telif hakkı kanunları, ve uluslararası sözleşmeler. İçerik ve İşaretler Sitede “OLDUĞU GİBİ” yalnızca bilgi ve kişisel kullanımınız için sunulmaktadır. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmedikçe, Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret kopyalanamaz, çoğaltılamaz, birleştirilemez, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, herkese açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz,

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişmeniz ve Siteyi kullanmanız ve yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için uygun şekilde erişim kazandığınız İçeriğin herhangi bir bölümünün bir kopyasını indirmeniz veya bir kopyasını yazdırmanız için size sınırlı bir lisans verilir. kullanmak. Sitede, İçerikte ve Markalarda size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutarız.

3. KULLANICI BEYANLARI

Siteyi kullanarak şunları beyan ve garanti edersiniz: (1) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgileri doğru, doğru, güncel ve eksiksiz olacaktır; (2) bu tür bilgilerin doğruluğunu koruyacak ve gerektiğinde bu tür kayıt bilgilerini derhal güncelleyeceksiniz; (3) yasal ehliyete sahipsiniz ve bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul ediyorsunuz; (4) 13 yaşından küçük değilsiniz;

 (5) ikamet ettiğiniz yargı alanında reşit değilseniz veya reşit değilseniz, Siteyi kullanmak için ebeveyn izni aldınız; (6) Siteye bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde otomatikleştirilmiş veya insan dışı yollarla erişmeyeceksiniz; (7) Siteyi yasa dışı veya yetkisiz herhangi bir amaçla kullanmayacağınızı; ve (8) Siteyi kullanımınız yürürlükteki herhangi bir kanun veya düzenlemeyi ihlal etmeyecektir.

Doğru olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve Sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki tüm kullanımını reddetme hakkına sahibiz.

4. KULLANICI KAYDI

Siteye kaydolmanız gerekebilir. Parolanızı gizli tutmayı kabul etmektesiniz ve hesabınızın ve parolanızın tüm kullanımından sorumlu olacaksınız. Kendi takdirimize bağlı olarak, bu kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğuna karar verirsek, seçtiğiniz bir kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

5. YASAKLANAN FAALİYETLER

Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla Siteye erişemez veya Siteyi kullanamazsınız. Site, tarafımızca özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul ediyorsunuz:

 • Bizden yazılı izin almadan doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veri tabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için Siteden sistematik olarak veri veya başka içerik almak.
 • Özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanıltmak.
 • Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya Sitenin ve/veya burada yer alan İçeriğin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler dahil olmak üzere Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek.
 • Kanaatimize göre bizi ve/veya Siteyi küçük düşürmek, lekelemek veya başka bir şekilde zarar vermek.
 • Siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için kullanmak.
 • Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanmayın veya yanlış kötüye kullanım veya görevi kötüye kullanma raporları gönderin.
 • Siteyi yürürlükteki yasa veya yönetmeliklere aykırı bir şekilde kullanmak.
 • Sitenin izinsiz çerçevelenmesi veya Siteye bağlantı verilmesi.
 • Herhangi bir tarafın Siteyi veya Sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, işleyişini veya bakımını değiştirir, bozar, bozar, değiştirir veya bunlara müdahale eder.
 • Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robotlar veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımına dahil olmak.
 • Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silin.
 • Başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak.
 • Net grafik değişim formatları (“gifler”), 1×1 pikseller, web böcekleri, tanımlama bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pasif veya aktif bir bilgi toplama veya aktarma mekanizması görevi gören herhangi bir materyali yükleyin veya iletin (veya yüklemeye veya iletmeye çalışın). , veya diğer benzer cihazlar (bazen “casus yazılım” veya “pasif toplama mekanizmaları” veya “pcms” olarak anılır).
 • Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bozmak veya üzerinde gereksiz bir yük oluşturmak.
 • Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla görevli çalışanlarımızı veya aracılarımızı taciz etmek, rahatsız etmek, sindirmek veya tehdit etmek.
 • Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış Site önlemlerini atlamaya çalışmak.
 • Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalayın veya uyarlayın.
 • Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, Siteyi oluşturan veya herhangi bir şekilde Sitenin bir parçasını oluşturan herhangi bir yazılımın şifresini çözemez, kaynak koda dönüştüremez, parçalarına ayıramaz veya tersine mühendislik uygulayamazsınız.
 • Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olmadıkça, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile yardımcı programı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanın, başlatın, geliştirin veya dağıtın veya herhangi bir yetkisiz komut dosyasını veya başka bir yazılımı kullanmak veya başlatmak.
 • Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma temsilcisi veya satın alma temsilcisi kullanın.
 • İstenmeyen e-posta göndermek amacıyla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini elektronik veya başka yollarla toplamak veya otomatik yollarla veya sahte beyanlarla kullanıcı hesapları oluşturmak dahil olmak üzere Siteyi yetkisiz şekilde kullanmak.
 • Siteyi, bizimle rekabet etme çabalarının bir parçası olarak veya Siteyi ve/veya İçeriği herhangi bir gelir getirici girişim veya ticari girişim için başka bir şekilde kullanın.
 • Mal ve hizmetlerin reklamını yapmak veya satış teklifinde bulunmak için Siteyi kullanın.
 • Profilinizi satmak veya başka bir şekilde devretmek.
 • Sizden yazılı izin almadan bir koleksiyon veya veri tabanı oluşturmak için Sitenizden sistematik olarak veri veya içerik almak.
 • Sitenizi sizinle rekabet etmek amacıyla kullanmak veya Sitenizi ve/veya içerik İçeriğini herhangi bir gelir getirici girişim veya ticari girişim için başka bir şekilde kullanmak.

6. KULLANICI TARAFINDAN YAPILAN KATKILAR

Site sizi sohbet etmeye, bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere katkıda bulunmaya veya bunlara katılmaya davet edebilir ve size oluşturma, gönderme, gönderme, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma fırsatı verebilir. veya metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgi veya diğer materyaller (toplu olarak “Katkılar”) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyal yayınlamak. Katkılar, Sitenin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz tüm Katkılar gizli ve özel olmayan olarak ele alınabilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda, bu suretle şunları beyan ve garanti edersiniz:

 • Katkılarınızın oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, halka teşhir edilmesi veya icra edilmesi ve bunlara erişilmesi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya herhangi bir üçüncü şahsın manevi hakları.
 • Bize, Siteye ve Sitenin diğer kullanıcılarına Katkılarınızı Site tarafından öngörülen herhangi bir şekilde kullanmaları için yetki vermek ve bunları kullanmak için gerekli lisanslara, haklara, izinlere, izinlere ve izinlerin yaratıcısı ve sahibisiniz veya bunlara sahipsiniz. Kullanım Şartları.
 • Katkılarınızın herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için bu tür tanımlanabilir her bir bireyin adını veya suretini kullanmak için Katkılarınızdaki kimliği belirlenebilir her bir kişinin yazılı onayına, iznine ve/veya iznine sahipsiniz. Site ve bu Kullanım Koşulları.
 • Katkılarınız yanlış, hatalı veya yanıltıcı değildir.
 • Katkılarınız, istenmeyen veya yetkisiz reklam, promosyon malzemeleri, piramit şemaları, zincirleme mektuplar, spam, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.
 • Katkılarınız müstehcen, ahlaksız, şehvet uyandırıcı, pis, şiddetli, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde veya başka şekilde sakıncalı (bizim tarafımızdan belirlendiği şekilde) değildir.
 • Katkılarınız kimseyi alaya almaz, alay etmez, küçük düşürmez, korkutmaz veya kötüye kullanmaz.
 • Katkılarınız başka herhangi bir kişiyi taciz etmek veya tehdit etmek (bu terimlerin yasal anlamıyla) ve belirli bir kişiye veya insan sınıfına karşı şiddeti teşvik etmek için kullanılmaz.
 • Katkılarınız yürürlükteki herhangi bir kanunu, düzenlemeyi veya kuralı ihlal etmemektedir.
 • Katkılarınız, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
 • Katkılarınız, çocuk pornografisi ile ilgili herhangi bir geçerli yasayı ihlal etmez veya reşit olmayanların sağlığını veya esenliğini korumaya yönelik başka bir amaç taşımaz.
 • Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engel ile bağlantılı herhangi bir saldırgan yorum içermez.
 • Katkılarınız, bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya herhangi bir geçerli yasa veya yönetmeliği ihlal etmez veya ihlal eden materyallere bağlantı vermez.

Sitenin yukarıdakilere aykırı herhangi bir şekilde kullanılması, bu Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra, Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

7. KATKI LİSANSI

Katkılarınızı Sitenin herhangi bir bölümüne göndererek, bize sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamen – barındırmak, kullanmak, kopyalamak, çoğaltmak, ifşa etmek, satmak, yeniden satmak, yayınlamak, yayınlamak, yeniden adlandırmak, arşivlemek, depolamak, önbelleğe almak, halka açık olarak sergilemek, yeniden biçimlendirmek, tercüme etmek, iletmek, alıntı yapmak için ücretli, dünya çapında hak ve lisans tamamen veya kısmen) ve bu tür Katkıları (görüntünüz ve sesiniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ticari, reklam amaçlı veya başka herhangi bir amaçla dağıtmak ve bu tür Katkılardan türev eserler hazırlamak veya başka çalışmalara dahil etmek ve ve yukarıdakilerin alt lisanslarını yetkilendirin.Kullanım ve dağıtım, herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleşebilir.

Bu lisans şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilecek olan herhangi bir biçim, ortam veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve uygun olduğu şekilde franchise adınızı ve ticari markaları, hizmet markalarını, ticari adları, logoları, ve sağladığınız kişisel ve ticari görseller. Katkılarınızdaki tüm manevi haklardan feragat edersiniz ve Katkılarınızda manevi hakların başka şekilde ileri sürülmediğini garanti edersiniz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir mülkiyet iddiasında bulunmuyoruz. Tüm Katkılarınızın tam mülkiyetine ve Katkılarınızla ilgili tüm fikri mülkiyet haklarına veya diğer mülkiyet haklarına sahip olursunuz. Sitenin herhangi bir alanında sağladığınız Katkılarınızda yer alan herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye Katkılarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz ve bizi her türlü sorumluluktan muaf tutmayı ve Katkılarınızla ilgili olarak bize karşı herhangi bir yasal işlem yapmaktan kaçınmayı açıkça kabul ediyorsunuz.

Münhasıran ve mutlak takdirimize bağlı olarak, (1) herhangi bir Katkıyı düzenleme, düzeltme veya başka bir şekilde değiştirme; (2) herhangi bir Katkıyı Sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir Katkıyı herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin önceden görüntüleme veya silme. Katkılarınızı izleme yükümlülüğümüz yoktur.

8. İNCELEMELER İÇİN KILAVUZ

Size Sitede inceleme veya derecelendirme bırakmanız için alanlar sağlayabiliriz. Bir inceleme gönderirken aşağıdaki kriterlere uymalısınız: (1) incelenen kişi/kuruluşla ilk elden deneyime sahip olmalısınız; (2) incelemeleriniz saldırgan küfürler veya küfürlü, ırkçı, saldırgan veya nefret dolu dil içermemelidir; (3) incelemeleriniz din, ırk, cinsiyet, ulusal köken, yaş, medeni durum, cinsel yönelim veya engelliliğe dayalı ayrımcı referanslar içermemelidir; (4) incelemeleriniz yasa dışı faaliyetlere göndermeler içermemelidir; (5) olumsuz yorumlar yayınlıyorsanız, rakiplerle bağlantı kurmamalısınız; (6) davranışın yasallığı konusunda herhangi bir sonuca varmamalısınız; (7) herhangi bir yanlış veya yanıltıcı beyanda bulunamazsınız; ve (8) başkalarını inceleme göndermeye teşvik eden bir kampanya düzenleyemezsiniz,

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak incelemeleri kabul edebilir, reddedebilir veya kaldırabiliriz. Herhangi biri incelemeleri sakıncalı veya yanlış bulsa bile, incelemeleri tarama veya silme yükümlülüğümüz kesinlikle yoktur. İncelemeler tarafımızca onaylanmamıştır ve bizim görüşlerimizi veya iştiraklerimizin veya ortaklarımızın görüşlerini temsil etmeyebilir. Herhangi bir inceleme veya herhangi bir incelemeden kaynaklanan herhangi bir iddia, yükümlülük veya kayıp için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bir inceleme göndererek, burada bize sürekli, münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, tamamen ödenmiş, devredilebilir ve alt lisanslanabilir bir hakkı ve lisansı çoğaltmak, değiştirmek, tercüme etmek, herhangi bir şekilde iletmek, görüntülemek, gerçekleştirmek, ve/veya incelemelerle ilgili tüm içeriği dağıtmak.

9. BAŞVURULAR

Siteyle ilgili olarak bize sağladığınız soruların, yorumların, önerilerin, fikirlerin, geri bildirimlerin veya diğer bilgilerin (“Gönderiler”) gizli olmadığını ve tek mülkümüz haline geleceğini onaylar ve kabul edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu Gönderimleri herhangi bir yasal amaç için, ticari veya başka türlü, size herhangi bir bildirimde bulunmadan veya tazminat ödemeden sınırsız olarak kullanma ve yayma hakkına sahip olacağız. Bu vesileyle, bu tür Gönderimlere ilişkin tüm manevi haklardan feragat ediyorsunuz ve bu tür Gönderimlerin size ait orijinal olduğunu veya bu tür Gönderimleri gönderme hakkına sahip olduğunuzu burada garanti ediyorsunuz. Gönderimlerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiilen ihlali veya kötüye kullanılması için bize karşı hiçbir başvuru yapılmayacağını kabul ediyorsunuz.

10. ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ

Site, makaleler, fotoğraflar, metin, grafik, resim, tasarım, müzik, ses, video, bilgi, uygulamaların yanı sıra diğer web sitelerine (“Üçüncü Kişi Web Siteleri”) bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size yönlendirilebilir). , yazılım ve üçüncü taraflara ait olan veya bunlardan kaynaklanan diğer içerik veya öğeler (“Üçüncü Kişi İçeriği”). Bu tür Üçüncü Şahıs Web Siteleri ve Üçüncü Şahıs İçeriği tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk, uygunluk veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez ve Site aracılığıyla erişilen Üçüncü Şahıs Web Sitelerinden veya yayınlanan herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğinden sorumlu değiliz. Üçüncü Şahıs Web Sitelerinin veya Üçüncü Şahıs İçeriğinin içeriği, doğruluğu, saldırganlığı, görüşleri, güvenilirliği, gizlilik uygulamaları veya diğer politikaları dahil olmak üzere Site üzerinde, Site aracılığıyla mevcut veya Siteden yüklenmiş. Dahil etme, bağlantı kurma, veya herhangi bir Üçüncü Şahıs Web Sitesinin veya herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğinin kullanımına veya kurulumuna izin verilmesi, bunların bizim tarafımızdan onaylandığı veya tasdik edildiği anlamına gelmez. Siteden ayrılmaya ve Üçüncü Taraf Web Sitelerine erişmeye veya herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğini kullanmaya veya yüklemeye karar verirseniz, bunun riski size aittir ve bu Kullanım Koşullarının artık geçerli olmadığını bilmelisiniz. Gizlilik ve veri toplama uygulamaları da dahil olmak üzere, Siteden gittiğiniz herhangi bir web sitesinin veya Siteden kullandığınız veya yüklediğiniz herhangi bir uygulama ile ilgili geçerli şartlarını ve politikalarını gözden geçirmelisiniz. Üçüncü Şahıs Web Siteleri aracılığıyla yaptığınız tüm satın alımlar, diğer web siteleri aracılığıyla ve diğer şirketlerden yapılacaktır ve münhasıran siz ve ilgili üçüncü taraf arasında olan bu tür satın almalarla ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü Şahıs Web Sitelerinde sunulan ürün veya hizmetleri desteklemediğimizi ve bu tür ürün veya hizmetleri satın almanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan bizi sorumlu tutmayacağınızı kabul ve beyan etmektesiniz. Ek olarak, herhangi bir Üçüncü Şahıs İçeriğinden veya Üçüncü Şahıs Web Siteleriyle herhangi bir temastan kaynaklanan veya bunlarla ilgili olarak maruz kaldığınız kayıplardan veya size verilen zararlardan bizi sorumlu tutmayacaksınız.

11. REKLAMCILAR

Reklamverenlerin reklamlarını ve diğer bilgileri Sitenin kenar çubuğu reklamları veya afiş reklamları gibi belirli alanlarında görüntülemesine izin veriyoruz. Bir reklamcıysanız, Siteye koyduğunuz tüm reklamların ve Sitede sunulan hizmetlerin veya bu reklamlar aracılığıyla satılan ürünlerin tüm sorumluluğu size aittir. Ayrıca, bir reklamveren olarak, fikri mülkiyet hakları, tanıtım hakları ve sözleşme hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye reklam yerleştirmek için tüm hak ve yetkilere sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz.

Biz sadece bu tür reklamların yerleştirilmesi için alan sağlıyoruz ve reklamverenlerle başka hiçbir ilişkimiz yok.

12. SİTE YÖNETİMİ

(1) Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlallerine karşı izlemek; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden herhangi bir kişiye karşı, söz konusu kullanıcıyı kolluk kuvvetlerine bildirmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlem başlatmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama olmaksızın, Katkılarınızın herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, bunlara erişimi kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) devre dışı bırakmak; (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama, ihbar veya sorumluluk olmaksızın, aşırı boyutta veya herhangi bir şekilde sistemlerimiz için külfetli olan tüm dosya ve içeriği Siteden kaldırma veya başka bir şekilde devre dışı bırakma;

13. GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri gizliliği ve güvenliğini önemsiyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin: https://budgetfitter.com/privacy-policy/ . Siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarına dahil edilen Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Sitenin Birleşik Krallık’ta barındırıldığını unutmayın. Siteye, Birleşik Krallık’taki yürürlükteki yasalardan farklı kişisel verilerin toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesiyle ilgili yasalar veya diğer gereklilikler ile dünyanın başka herhangi bir bölgesinden erişirseniz, Siteyi kullanmaya devam ederek verilerinizi aktarmış olursunuz. Birleşik Krallık’a ve verilerinizin Birleşik Krallık’a aktarılmasını ve burada işlenmesini kabul edersiniz. Ayrıca, çocuklardan bilerek bilgi kabul etmiyoruz, talep etmiyoruz veya talep etmiyoruz ya da çocuklara bilerek pazarlama yapmıyoruz. Bu nedenle, ABD Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası uyarınca,

14. TELİF HAKKI İHLALLERİ

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Sitede veya Site aracılığıyla sunulan herhangi bir materyalin sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıda sağlanan iletişim bilgilerini kullanarak derhal bizi bilgilendirin (“Bildirim”). Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali gönderen veya saklayan kişiye gönderilecektir. Bir Bildirimde maddi yanlış beyanlarda bulunursanız, yürürlükteki yasa uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlantı verilen materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, önce bir avukata başvurmayı düşünmelisiniz.

15. SÜRE VE FESİH

Bu Kullanım Koşulları, Siteyi kullandığınız sürece tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM ŞARTLARININ DİĞER HİÇBİR HÜKÜMÜNÜ SINIRLAMADAN, TAMAMEN KENDİMİZE AİT OLARAK VE BİLDİRİM VEYA YÜKÜMLÜLÜK OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR NEDENLE HERHANGİ BİR KİŞİNİN SİTEYE ERİŞİMİNİ VE SİTENİN KULLANIMINI (BELİRLİ IP ADRESLERİNİN ENGELLENMESİ DAHİL) REDDETMEK HAKKIMIZI SAKLI TUTARIZ. BU KULLANIM KOŞULLARINDA BULUNAN HERHANGİ BİR BEYANIN, GARANTİNİN VEYA SÖZLEŞMENİN VEYA GEÇERLİ HERHANGİ BİR YASA VEYA YÖNETMELİKLERİN İHLAL EDİLMESİ DAHİL OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR NEDENLE SINIRLI OLMAKSIZIN. SİTE ÜZERİNDEKİ KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONLANDIRABİLİRİZ VEYA HESABINIZI VE YAYINLADIĞINIZ HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA BİLGİYİ İSTEDİĞİMİZ ZAMAN, TAMAMEN KENDİMİZE AİT OLARAK, UYARI OLMAKSIZIN SİLEBİLİRİZ.

Hesabınızı herhangi bir nedenle fesheder veya askıya alırsak, üçüncü kişi adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınıza, sahte veya ödünç alınmış bir adla veya herhangi bir üçüncü kişinin adıyla kayıt olmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız yasaktır. Parti. Hesabınızı feshetme veya askıya almanın yanı sıra, hukuki, cezai ve ihtiyati tazminat davası açma dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlem yapma hakkımızı saklı tutarız.

16. DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme, tadil etme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Ancak, Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. Sitenin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağız.

Sitenin her zaman erişilebilir olacağını garanti edemeyiz. Site ile ilgili donanım, yazılım veya diğer sorunlarla karşılaşabilir veya kesinti, gecikme veya hatalarla sonuçlanabilecek bakım yapma ihtiyacı duyabiliriz. Siteyi herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka bir şekilde değiştirme hakkını saklı tutarız. Sitenin herhangi bir aksama süresi veya kesintiye uğraması sırasında Siteye erişememeniz veya Siteyi kullanamamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan hiçbir şekilde sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, bizi Siteyi sürdürmek ve desteklemek veya bunlarla bağlantılı herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm sağlamak zorunda bırakacak şekilde yorumlanmayacaktır.

17. UYGULANACAK HUKUK

Bu koşullar Birleşik Krallık yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır ve Uluslararası Mal Satışına İlişkin Birleşmiş Milletler Sözleşmeler Konvansiyonu’nun kullanımı açıkça hariç tutulur. Mutad ikametgahınız AB’deyse ve bir tüketiciyseniz, ikamet ettiğiniz ülkenin kanunlarının zorunlu hükümleri tarafından size sağlanan korumaya ek olarak sahipsiniz. Fozdigital LTD

ve siz ikiniz de Londra mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine boyun eğmeyi kabul ediyorsunuz

, bu, Birleşik Krallık’ta veya ikamet ettiğiniz AB ülkesinde bu Kullanım Koşullarına ilişkin tüketici koruma haklarınızı savunmak için hak talebinde bulunabileceğiniz anlamına gelir.

18. ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Avrupa Komisyonu, şu adresten erişebileceğiniz bir çevrimiçi anlaşmazlık çözümü platformu sunmaktadır:  https://ec.europa.eu/consumers/odr . Bu konuyu dikkatimize sunmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

19. DÜZELTMELER

Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, kullanılabilirlik ve diğer çeşitli bilgiler dahil olmak üzere yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme ve Sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme veya güncelleme hakkımız saklıdır.

20. SORUMLULUK REDDİ

SİTE, OLDUĞU GİBİ VE MEVCUT OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR. SİTEYİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANIMININ RİSKİNİN YALNIZCA SİZE AİT OLACAĞINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SİTEYLE VE SİTEYİ KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME İLE İLGİLİ ZIMNİ GARANTİLER DAHİL, BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDERİZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN VEYA SİTEYE BAĞLI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA EKSİKSİZLİĞİ HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYANDA BULUNMUYORUZ VE İÇERİK VE MATERYALLERİN HERHANGİ BİR (1) HATALARI, HATALARI VEYA YANLIŞLIKLARI, ( 2) SİTEYE ERİŞİMİNİZDEN VE KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR YAPIDA KİŞİSEL YARALANMA VEYA MAL HASARI, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA VE/VEYA BURADA SAKLANAN TÜM KİŞİSEL BİLGİLERE VE/VEYA MALİ BİLGİLERE İZİNSİZ ERİŞİM VEYA KULLANIMI, (4) SİTEDE VEYA SİTEDEN İLETİMİN KESİNTİSİ VEYA DURDURULMASI, (5) HERHANGİ BİR HATA, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN SİTEYE VEYA ÜZERİNDEN AKTARILABİLECEK VİRÜSLER, Truva ATLARI VEYA BENZERLERİ VE/VEYA (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MALZEMEDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİKLİK VEYA SONUÇUNDA MEYDANA GELEN HER TÜRLÜ KAYIP VEYA ZARAR İÇİN SİTE ARACILIĞIYLA YAYINLANAN, İLETİLEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANIMA SUNULMUŞ HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANIMINA İLİŞKİN. SİTE ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN REKLAMINI YAPILAN VEYA SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETE, HİPERBAĞLANTI YAPILAN HERHANGİ BİR WEB SİTESİNE VEYA HERHANGİ BİR BANNER VEYA DİĞER REKLAMLARDA GÖSTERİLEN HERHANGİ BİR WEB SİTESİNE VEYA MOBİL UYGULAMAYA GARANTİ VERMEZ, ONAYLAMAZ, GARANTİ VERMEZ VEYA SORUMLULUK ÜSTLENMEZ, VE SİZİNLE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICISI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN TARAFI OLMAYACAĞIZ VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE BU İŞLEMDEN SORUMLU OLMAYACAĞIZ. HERHANGİ BİR ORTAMDAN VEYA HERHANGİ BİR ORTAMDAN BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SATIN ALINDIĞINDA GİBİ, EN İYİ KARARINIZI KULLANMALISINIZ VE UYGUN YERLERDE DİKKATLİ OLMALISINIZ.

21. SORUMLULUK SINIRLAMALARI

BİZ VEYA YÖNETİCİLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA TEMSİLCİLERİMİZ, KÂR KAYBI, GELİR KAYBI, VERİ KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, DOLAYLI, ÖRNEK, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLARDAN HİÇBİR DURUMDA SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA KARŞI SORUMLU OLMAYACAĞIZ, VEYA SİTEYİ KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLAR, BU TÜR HASARLARIN OLASILIĞI BİZE BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ.

22. TAZMİNAT

Makul avukatlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp, hasar, sorumluluk, talep veya talebe karşı yan kuruluşlarımız, bağlı şirketlerimiz ve tüm ilgili memurlarımız, temsilcilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız dahil olmak üzere bizi savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmememizi sağlamayı kabul ediyorsunuz. ‘ Herhangi bir üçüncü tarafça aşağıdakilerden kaynaklanan veya aşağıdakilerden kaynaklanan ücretler ve masraflar: (1) Katkılarınız; (2) Sitenin kullanımı; (3) bu Kullanım Koşullarının ihlali; (4) bu Kullanım Koşullarında belirtilen beyanlarınızın ve garantilerinizin ihlali; (5) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir şahsın haklarını ihlal etmeniz; veya (6) Site aracılığıyla bağlantı kurduğunuz diğer herhangi bir Site kullanıcısına yönelik herhangi bir aleni zararlı eylem. Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, masrafları size ait olmak üzere şu hakkımızı saklı tutarız: bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenmek ve bu tür iddialara ilişkin savunmamız için masrafları size ait olmak üzere işbirliği yapmayı kabul etmektesiniz. Farkına vardığımızda, bu tazminata tabi olan bu tür herhangi bir iddia, dava veya kovuşturma hakkında sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz.

23. KULLANICI VERİLERİ

Sitenin performansını yönetmek amacıyla Siteye ilettiğiniz belirli verileri ve Siteyi kullanımınızla ilgili verileri saklayacağız. Düzenli rutin veri yedeklemeleri yapmamıza rağmen, ilettiğiniz veya Siteyi kullanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin herhangi bir şekilde kaybolması veya bozulması konusunda size karşı hiçbir yükümlülüğümüzün olmayacağını kabul etmektesiniz ve bu tür verilerin kaybolması veya bozulmasından dolayı bize karşı her türlü dava hakkından feragat etmektesiniz.

24. ELEKTRONİK İLETİŞİM, İŞLEMLER VE İMZALAR

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimleri oluşturur. Elektronik iletişim almayı kabul ediyorsunuz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve Sitede sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasına ilişkin tüm yasal gereklilikleri karşıladığını kabul ediyorsunuz. ELEKTRONİK İMZALARIN, SÖZLEŞMELERİN, SİPARİŞLERİN VE DİĞER KAYITLARIN KULLANILMASINI VE BİZİM TARAFINDAN VEYA SİTE ARACILIĞIYLA BAŞLATILMIŞ VEYA TAMAMLANMIŞ İŞLEMLERE İLİŞKİN BİLDİRİMLERİN, POLİTİKALARIN VE KAYITLARIN ELEKTRONİK TESLİMATINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. İşbu vesileyle, herhangi bir yetki alanında, orijinal bir imza veya elektronik olmayan kayıtların teslimi veya saklanmasını gerektiren herhangi bir kanun, düzenleme, kural, kararname veya diğer kanunlar kapsamındaki tüm haklardan veya gerekliliklerden feragat ediyorsunuz,

25. KALİFORNİYA KULLANICILARI VE SAKİNLERİ

Bizimle ilgili herhangi bir şikayet tatmin edici bir şekilde çözülmezse, 1625 North Market Blvd., Suite N 112, Sacramento, California 95834 adresinden Kaliforniya Tüketici İşleri Departmanı Tüketici Hizmetleri Bölümü Şikayet Yardım Birimi ile yazılı olarak veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. (800) 952-5210 veya (916) 445-1254’te.

26. ÇEŞİTLİ

Bu Kullanım Koşulları ve tarafımızca Sitede veya Site ile ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalıştırma kuralları, sizinle bizim aramızdaki tüm sözleşmeyi ve mutabakatı oluşturur. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği ölçüde geçerlidir. Hak ve yükümlülüklerimizin herhangi birini veya tamamını herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya işlem yapılmamasından sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya hükmünün bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, bu hükmün veya hükmün bir kısmının bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir olduğu kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu Kullanım Koşulları veya Sitenin kullanımı sonucunda sizinle bizim aramızda oluşturulmuş herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acentelik ilişkisi yoktur. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul etmektesiniz. İşbu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve tarafların bu Kullanım Koşullarını yürütmek için imzalamamasına bağlı olarak sahip olabileceğiniz her türlü savunmadan işbu belgeyle feragat ediyorsunuz. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul etmektesiniz. İşbu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve tarafların bu Kullanım Koşullarını yürütmek için imzalamamasına bağlı olarak sahip olabileceğiniz her türlü savunmadan işbu belgeyle feragat ediyorsunuz. Bu Kullanım Koşullarını hazırlamış olmanız nedeniyle bize karşı yorumlanmayacağını kabul etmektesiniz. İşbu Kullanım Koşullarının elektronik formuna ve tarafların bu Kullanım Koşullarını yürütmek için imzalamamasına bağlı olarak sahip olabileceğiniz her türlü savunmadan işbu belgeyle feragat ediyorsunuz.

27. BİZE ULAŞIN

Siteyle ilgili bir şikayeti çözmek veya Sitenin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

Fozdigital LTD

85 Great Portland Street

First Floor

West End, Londra

W1W 7LT

İngiltere

[email protected]

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.