Markanızı Ekleyin

Bu güne kadar bireylerin alışveriş yaparken tasarruf etmelerini sağladık. Artık sahip olduğumuz ve fark edilmek için ihtiyacınız olan tüm araçlarımızla işinizi, markanızı ve hizmetlerinizi tanıtmanın zamanı geldi.

Kuponigo by BudgetFitter, 2018’den bu yana İngiltere (Birleşik Krallık) ve Türkiye‘de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine fırsatlar, kampanyalar, kuponlar, indirim kodları ve para kazanma önerileri ile yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor.

Siz de markanızı indirim fırsatları arayan yüzbinlerce kişiye ulaştırmak istiyorsanız Kuponigo by BudgetFitter platformunun bir parçası olabilirsiniz.

Kuponigo 2023 Mockup

Bize Ulaşın

Kuponigo by BudgetFitter ile işbirliği yapmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilir veya merhaba@kuponigo.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Eğer markanız Birleşik Krallık pazarına hitap ediyorsa BudgetFitter markamız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın