Abone Olun & Tasarruf Edin

Airhub Promosyon Kodu
Seyahat eSIM'de %7 indirim

Airhub Promosyon Kodu

Airhub promosyon kodu ile eSIM kat bağlantılarında %7 tasarruf edin. Airhub uygulaması ile eSIM'lerinizi yönetebilir ve telefonunuzdan yükleme yapabilirsiniz.


Kupon Kodu

Airhub promosyon kodu ile eSIM planlarında geçerli %7 indirim kazanın

Airhub uygulaması bir dizi eSIM hizmetine erişmenizi, eSIM'lerinizi yönetmenizi ve hareket halindeyken yükleme yapmanızı sağlar. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Rakip eSIM’lerdeki İndirimler

Airhub nedir?

Airhub, gerçek yerel fiyatlarla veri paketleri sunan yenilikçi bir eSIM sağlayıcısıdır. Bu, yolcuların pahalı dolaşım ücretleri olmadan seyahat ederken bağlantıda kalmalarını sağlar. Airhub uygulaması ile kullanıcılar eSIM’lerini kolayca yönetebilir ve hareket halindeyken yükleme yaparak sorunsuz ve zahmetsiz bir deneyim yaşayabilirler.

Airhub eSIM, bu eSIM üzerinde küresel metin, veri ve arama olanaklarına kolay erişim sağlar. Bu, yurtdışına seyahat ederken bağlantı için önde gelen hücresel servislerle ticari bağlantılara sahip olarak yapılır. Airhub eSIM ile İngiltere, ABD, Tayland, Japonya, Singapur, Ürdün, Hindistan, Çin, Fransa ve Almanya gibi popüler ülkeler de dahil olmak üzere 200’den fazla uluslararası destinasyonda en ekonomik ön ödemeli fiyatlarla bağlantıda kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

1.000.000’dan fazla kişi Airhub’ın eSIM’lerini kullanıyor. Airhub ile, nereye giderseniz gidin yerel bir coğrafi numaraya sahip olmanın rahatlığını yaşayabilir ve herhangi bir güçlük çekmeden bağlantıda kalmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, %100 para iade garantisi ve güvenli ödeme seçenekleriyle, seyahatlerinizde sorunsuz bağlantının keyfini çıkarırken içiniz rahat olabilir.

Airhub eSIM uygulamasını Apple App Store’dan indirip etkinleştirerek Air hub’ı kullanmaya kolayca başlayabilir ve dakikalar içinde kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 24 saat müşteri desteği sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz her an yardıma hazır olduğunuzu bilerek içiniz rahat olabilir.

QR kodunu kullanarak AirHub eSIM’inizi etkinleştirdikten sonra, seçtiğiniz seyahat ülkesinde kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece birkaç basit adımla veri planınızı seçebilir, ödemenizi yapabilir ve herhangi bir güçlük veya pahalı dolaşım ücretleri olmadan bağlantıda kalmaya hazır olabilirsiniz.

AirHub eSIM’in özellikleri ve avantajları

AirHub eSIM, onu seyahat edenler için güvenli ve kullanışlı bir seçenek haline getiren bir dizi özellik sunar. Güvenli ödeme seçenekleri müşterilerin kişisel ve finansal bilgilerini korur. Portalları veya uygulamaları aracılığıyla eSIM satın alımları sırasında en üst düzeyde güvenlik sağlamak için en son teknoloji uygulanmaktadır.

AirHub eSIM ile gezginler, pahalı dolaşım ücretleri veya SIM kartları değiştirmeden kolayca ve rahatça bağlantıda kalabilirler. AirHub eSIM’in küresel kapsama alanı ile 200’den fazla uluslararası destinasyona kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. İster sık seyahat eden biri olun, ister sınırlar ötesinde bağlantıda kalmanız gerekiyor olsun, AirHub eSIM pahalı dolaşım ücretleri veya SIM kartları değiştirmeden sorunsuz bir iletişim çözümü sunar.

eSIM hizmetlerinden memnun kalmazsanız, AirHub eSIM tam memnuniyet sağlamak için satın aldıktan sonraki 30 gün içinde sorgusuz sualsiz para iade garantisi sunar. AirHub eSIM, pahalı dolaşım ücretleri veya fiziksel SIM kartları değiştirme konusunda endişelenmeden yurtdışına seyahat etme özgürlüğü sunar. Sıfır dolaşım ücreti kesintisiz bağlantı sağlarken, güvenli ödeme seçenekleri kişisel ve finansal bilgilerinizi korur.

AirHub eSIM, evdeki telekom operatörünüzden daha ekonomik ve daha ucuz olan bir dizi ön ödemeli plan sunar. İster günlük, ister kısa süreli veya süper tasarruflu aylık aboneliğe ihtiyacınız olsun, sabit maliyetli bir temelde kesintisiz bağlantının keyfini çıkarabilir ve seyahat ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli bir çözüm haline getirebilirsiniz.

AirHub eSIM kullanmak gizliliğinizi ve mahremiyetinizi sağlar. Halka açık Wi-Fi bağlantı noktalarının veya halka açık ağlarda sınırlı süreli veri kullanımının aksine, yerel ve önde gelen telekom operatörlerine dayanan AirHub eSIM planları, çok daha güvenli ve güvenilir bir bağlantı sağlayarak seyahat ederken içinizin rahat olmasını sağlar.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin