Abone Olun & Tasarruf Edin

Green Motion promosyon kodu,green motion,green motion araç kiralama,green motion car rental,greenmotion rent a car,green motion müşteri hizmetleri,green motion kampanya,greenmotion ofisi,green motion international,greenmotion promosyon kodu
Araç Kiralamada %15 İndirim

Green Motion Promosyon Kodu

Green Motion promosyon kodu ile bir sonraki kiralamanızda tasarruf edin! Paradan tasarruf ederken araba kiralamanın keyfini çıkarmanın mükemmel bir yoludur.


Kupon Kodu

Green Motion promosyon kodu ile araç kiralamada %15 indirim fırsatı

Düşük CO2'li araç ve karavan kiralamada dünya lideri olan Green Motion, 2007 yılında Birleşik Krallık'ta kurulmuştur. Türkiye dahil birçok ülkede faliyet göstermektedir. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Green Motion Hakkında

Green Motion, Birleşik Krallık’ta çevre dostu araç kiralama, kiraya verme ve kiralama hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısıdır. Karbon emisyonlarını azaltma ve sürdürülebilir ulaşımı teşvik etme taahhüdüyle Green Motion, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli elektrikli ve hibrit araçlar sunmaktadır.

Green Motion Car and Van Rental, dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve bu da onu çevre dostu ulaşım çözümlerinde küresel bir lider haline getirmektedir. Rakipsiz teklifler ve şeffaf fiyatlandırma ile Green Motion, müşterilerin bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun bir ürün seçmelerine olanak tanıyan temel, artı, premium ve premium artı dahil olmak üzere çeşitli rozetler sunar.

Green Motion ayrıca müşterilerine uzun süreler için esnek kiralama seçenekleri sunan FLEX Uzun Süreli Kiralama Çözümleri de sunmaktadır. Müşteriler Green Motion’ı seçerek yalnızca çok çeşitli çevre dostu araçlara erişmekle kalmaz, aynı zamanda karbon ayak izlerini azaltmaya da katkıda bulunabilirler. Green Motion’ın karbon nötr statüsü ile müşteriler, ulaşım tercihlerinin daha yeşil bir geleceğe olan bağlılıklarıyla uyumlu olduğundan emin olabilirler.

Araç kiralama ihtiyaçları için Green Motion’ı seçen müşteriler, araç kiralamayla ilişkili CO2 emisyonlarını azaltarak çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma fırsatına sahip olurlar. Sadece çok çeşitli çevre dostu araçlara erişmekle kalmazlar, aynı zamanda sektör lideri fiyatların ve en üst düzey araç kiralama hizmetinin keyfini çıkarabilirler.

Green Motion, çevre dostu araç kiralama, kiralama ve kiralama hizmetleri aracılığıyla sürdürülebilir ulaşım seçeneklerini teşvik etmeye kararlıdır. Birleşik Krallık’ın çeşitli bölgelerinde geniş bir kapsama alanına sahip olan Green Motion, müşterilerine güvenilir ve verimli ulaşımın keyfini çıkarırken karbon ayak izlerini azaltma fırsatı sunar. Çevre dostu çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün Green Motion ile iletişime geçin.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin