Abone Olun & Tasarruf Edin

Zorlu Center Alışveriş Merkezi

Zorlu Center Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Birbirinden ünlü markaların ziyaretçileriyle buluştuğu büyük ölçekli bir alışveriş merkezi Zorlu Center Alışveriş Merkezi Nerede?Güncel Mağaza Listesi burada.


Zorlu Holding’in 2013 yılında inşa ettiği Zorlu Center Alışveriş Merkezi, birbirinden ünlü markaların ziyaretçileriyle buluştuğu büyük ölçekli bir alışveriş merkezidir. İstanbul’un neredeyse kalbinde yer alan alışveriş merkezi; bünyesindeki lüks mağazalarıyla Avrupa Yakası’nın en prestijli AVM’lerinden biridir.

Modern ambiyansı ve dinlenme alanlarıyla Zorlu Center AVM, hem ferah hem de modern bir havaya sahiptir. Hoş atmosferiyle Kiğılı, Balenciaga, Beymen, Calvin Klein, Dior ve Fendi gibi giyim ve moda mağazalarından, Vestel, Dyson ve Apple Store gibi teknoloji marketlerine kadar 200’ü aşkın marka Zorlu Center’da yer alıyor.

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4558″]

Yeme-içme alanında zengin mutfak kültürleriyle lezzet molası verebileceğiniz lüks alternatifler barındıran Zorlu Center; kapalı yemek bölümünde aynı zamanda Arby’s, Ramiz, Popeyes, Big Chefs, Sosa ve Pizza Hut gibi alışıldık lezzetlere de yer veriyor.

Metro katında yer alan Cinemaximum, yeni çıkmış filmleri anında izleyicilerle buluşturmaya kesintisiz devam ediyor. En büyük sinema zincirlerinden Cinemaximum, kaliteli ses ve görüntü performansıyla her filmde keyifli dakikalar geçirme imkânı sağlıyor. Hem Cinemaximum sayfasından hem de Zorlu Center etkinlik takvimden vizyondaki filmleri takip edebilir ve kaçırmadan izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nde sıkılmadan zevkli zamanlar geçirebileceğiniz her türlü hizmet düşünülmüştür. Keşfedilecek pek çok mağaza ve dükkânı bulunan Zorlu Center, PSM etkinlikleriyle hep çok canlı ve aktif. Zorlu Center bünyesinde açılan Zorlu PSM (Performans Sanatları Merkezi), zaman zaman şehrin en büyük kültürel etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Söyleşi programları, gösteriler, konserler, müzikaller ve tiyatrolar ile her yıl birçok konuk ağırlayan Zorlu PSM, misafirlerine adeta bir sanat şöleni sunuyor. 

Aynı zamanda lüks rezidans katlarından Zorlu Center kiralık daire ve Zorlu Center satılık daire ziyaretlerinizi de randevu alarak gerçekleştirebilir ve İstanbul’un ortasında manzaralı dairelere sahip olabilirsiniz. 

Zorlu Center Alışveriş Merkezi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Metro bağlantısı ile Gayrettepe durağında, Metrobüs bağlantısı ile Zincirlikuyu durağında inerek Zorlu Center’e kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca İstanbul’un trafiğinin tam merkezinde olmasından dolayı özel araçlarla da çok rahat ulaşılabilir.

Zorlu Center Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: Çoğunlukla Etiler, Beşiktaş ve Şişli’ye giden otobüslerin Zincirlikuyu ve Gayrettepe duraklarında inilerek rahatlıkla ulaşılabilir.

Metrobüs: Zincirlikuyu İstasyonu

Metro: M1 Yenikapı – Hacıosman Metrosu (Gayrettepe İstasyonu)

Adres: Levazım, Koru Sokağı No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın