a lot cash of banknote money 10 20 50 100 made with canon 5d mark iii and analog vintage lens leica apo macro elmarit r 28 100mm year 1993 stockpack unsplash scaled

Almanya’ya para göndermenin en ucuz yolu nedir? TransferGo ve TransferWise arasındaki fark nedir? Amerika’ya çevrimiçi para transferi nasıl yapılır?… Aklımızda bir sürü soru var.

Yurtdışına para gönderirken Western Union ve Swift gibi yüksek maliyetli geleneksel para gönderme yöntemleri kullanmaktan sıkıldıysanız bu yazımız tam size göre!

İşte anlık kurlarla zarar etmeden, ücretsiz ya da düşük komisyonlarla çok hızlı ve güvenli para göndermeniz için kullanabileceğiniz bazı servisler:

TransferWise

Yurt dışına para gönderirken TransferWise’ı kullanan sekiz milyondan fazla insana katılın. Dünya çapında para taşımak için en iyi yolu inşa eden küresel bir teknoloji şirketidir.

TransferWise daha ucuz, daha hızlı ve daha kolay olduğu için 5 milyondan fazla kişi ve işletme bankaları, Paypal’ı ve geleneksel sağlayıcıları kullanmayı bıraktı. Büyük şirketler ve bankalar da TransferWise teknolojisini kullanıyor.


TransferGo

TransferGo ile yurtdışı para transferleri için para ödemeyin, hızlı ve ucuz para transferi yapın. 30 dakika gibi kısa bir sürede gönderin. Hafta sonu bile para gönderebilirsiniz. Daha iyisini tercih eden 2 milyon kişiye katılın!

200 TL Hediye
transfergo
Kupon Kodu
TransferGO ile ücretsiz yurtdışı para transferinize 200 TL kazandıran davet kodu

TransferGO'da 200 TL'ye (20 Pound) varan para...Devamını Gör

TransferGO'da 200 TL'ye (20 Pound) varan para kazanmak için üye olurken "fozdemir" davet kodunu girebilirsiniz. TransferGO ile yurtdışı para transferleri için para ödemeyin, hızlı ve ucuz para transferi yapın. 30 dakika gibi kısa bir sürede gönderin. Hafta sonu bile para gönderebilirsiniz. Daha iyisini tercih eden 2 milyon kişiye katılın!

Daha Az Göster

Remitly

Remitly, hızlı ve modern bir şekilde uluslararası para transferi yapabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sevdiklerinize düşük komisyonlarla hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Para Kazanın
remitly logo
Fırsat
Remity ile ücretsiz yurtdışı para transferlerinize 15 dolar kazanma fırsatı

Remitly, hızlı ve modern bir şekilde uluslararası para...Devamını Gör

Remitly, hızlı ve modern bir şekilde uluslararası para transferi yapabilmenizi sağlayan bir hizmettir. Web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sevdiklerinize düşük komisyonlarla hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Daha Az Göster
Fırsatı Paylaşın

Yorum Bırak