En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

En iyi 5 yurtdışı elektrikli scooter uygulaması

Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Özellikle kısa mesafelerde hayat kurtarıcı olan scooterlar, turistler için de harika fırsatlar sunuyor. Hem şehrin keyfini çıkararak seyahat ediyorsunuz, hem de gideceğiniz yere uygun maliyetlerle gidebiliyorsunuz.

Hatta çoğu scooter uygulaması ilk üyelerine özel ücretsiz kullanım fırsatı da sunuyor. O nedenle bütün uygulamaları indirip, her birine üye olsanız; seyahatinizde ciddi bir tasarruf yapma fırsatı elde etmeniz kaçınılmaz 🙂

Gelin birlikte Avrupa’daki meşhur scooter uygulamalarına bakalım. Ayrıca sizlere her scooter uygulaması için ücretsiz sürüş imkanı veren arkadaş davet kodlarını da ileteceğiz, artık kullandıkça bizi hatırlarsınız 🙂

Lime

lime scooter edited scaled 1 Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Yurtdışı elektrikli scooter ekosistemini yoğun bir şekilde domine eden en iyi şirketlerden biri Lime desek yanlış olmaz. Almanya, Amerika, Avustralya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Wales, Kuzey İrlanda), Brezilya, Bulgaristan, Şili, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İsrail, İspanya, İsveç, İtalya, Kanada, Macaristan, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Yeni Zellanda, Yunanistan gibi dünyadaki 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Lime, bazı şehirlerde scooter dışında mobed ve bisiklet hizmetleri de veriyor.

Lime Scooter‘a üye olurken ücretsiz sürüş kazanmak için RJQZJBR arkadaş davet kodunu kullanabilirsiniz.

Tier

Tier Scooter edited Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Daha çok Avrupa’da yaygın olan bir diğer scooter hizmeti ise Tier ise Avusturya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Wales, Kuzey İrlanda), Danimarka, Finlandiya, Fransa, İsveç, İsviçre Norveç, Polonya, Qatar ve Slovakya’nın şehirlerinde faaliyet gösteriyor.

Tier Scooter’a üye olurken ücretsiz sürüş kazanmak için AXhjV arkadaş davet kodunu kullanabilirsiniz.

Dott

Dott Scooter edited Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Yine daha çok Avrupa’da faaliyet gösteren bir diğer şirket ise Dott. Almanya, Belçika, Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Wales, Kuzey İrlanda), Fransa, İtalya, İspanya, Norveç ve Polonya şehirlerinin sokaklarında Dott’a rast gelmeniz oldukça olası!

Dott Scooter’a üye olurken ücretsiz sürüş kazanmak için KPG1YF7 arkadaş davet kodunu kullanabilirsiniz.

Voi

voi scooter edited Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Voi ise Almanya, Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Wales, Kuzey İrlanda), Danimarka, Finlandiya, Fransa, İspanya, İtalya, İsveç, İsviçre ve Norveç şehirlerinde faaliyet gösteriyor.

Voi Scooter’a üye olurken ücretsiz sürüş kazanmak için xEpdIfeO5gb arkadaş davet kodunu kullanabilirsiniz.

Bolt

Bolt scooter 1 edited scaled 1 Ülkemizde olduğu kadar yurtdışı elektrikli scooter sektörü de bir hayli hareketli. Malumunuz scooterlar artık hayatımızın bir parçası. Bazen yoğun trafik olduğunda bir yere yetişmek için, bazen de eğlence amaçlı sahil turu atmak için şehirlerin belirli noktalarına konumlanan bu scooterları yoğun olarak kullanmaya başladık. Hatta öyle yayıldılar ki; sayıları her geçen gün artan bu elektrikli scooter mobil uygulamaları için özel yasalar bile çıkmaya başladı.

Çoğu şehirde araç çağırma ve yemek sipariş hizmetleriyle de bilinen Bolt; Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da 100’den fazla şehirde bisiklet ve scooter hizmetleri de sunuyor. Tüm şehirlerin listesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Bolt Scooter’a üye olurken ücretsiz sürüş kazanmak için dfc71c68 arkadaş davet kodunu kullanabilirsiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.