En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Web siteniz için alanındaki en iyi WordPress eklentileri

WordPress altyapısında bir web siteniz var ve kullanabileceğiniz en iyi WordPress eklentileri mi araştırıyorsunuz? O zaman hoşgeldiniz 🙂

Dünyanın en çok tercih edilen web sitesi altyapısı olan WordPress ve onun e-ticaret altyapısı olan Woocommerce; dünyanın dört bir yanındaki WordPress eklentileri geliştiricileri sayesinde gün geçtikçe daha da mükemmel bir hal alıyor. Her biri alanında oldukça başarılı olan bu pluginler sayesinde web sitenizi rakiplerinizin web sitelerine karşı oldukça güçlü hale getirebilirsiniz.

İster kendi web sitenizi kendiniz oluşturuyor olun, ister müşterinize profesyonel hizmet veriyor olun bu WordPress eklentileri ve işlevleri sizlere muhteşem ürünler ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Burada sizlere olmazsa olmaz WordPress eklentileri listesini sunmaktan ziyade, daha çok duyulmamış ve işinize yarayabileceğini düşündüğümüz, alanındaki en iyi WordPress eklentileri tanıtmak istiyoruz. Ayrıca her birinin altına eklediğimiz kampanyalar ile eklentilerden maksimum faydayı alabilirsiniz.

Updraftplus

Bir WordPress sitesinin olmazsa olmaz durumlarından biri de bakımıdır. WordPress siteniz zamanla şişebilir, bozulabilir ya da eklenti çakışmalarından dolayı çalışamaz hale gelebilir.

Bu sorundan yola çıkan Updraftplus eklentisi; web sitenizin yedeklerini almanıza yardımcı olurken, öte yandan veritabanındaki gereksiz eklenti artıklarını da temizlemenize yardımcı oluyor. Bu eklenti sayesinde daha temiz ve hızlı bir web siteniz olabilir.

UpdraftPlus Premium Personal plan yükseltmelerinde geçerli indirim kodu

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme...Devamını Gör

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme, geri yükleme ve klonlama eklentisidir.

Hack saldırıları, sunucu çökmeleri, tehlikeli güncellemeler veya basit kullanıcı hataları WordPress sitenizi mahvedebilir. Bu yüzden UpdraftPlus'a ihtiyacınız var. WordPress sitenizi güvende tutun ve şimdi kurun!

Daha Az Göster

Typeform

WordPress web sitelerinin en büyük problemlerinden biri de çoğu zaman iletişim formları oluyor. Hosting sağlayıcılarının PHP mail entegrasyonlarının olmaması ve çoğunun da bunları bilinçli olarak kapatması WordPress geliştiricilerini mecburen bir SMTP server almaya zorluyor. Tam bu noktada dış bir eklenti çözümü hayat kurtarıcı olabiliyor.

Typeform, sizlere kendi serverları üzerinde barındırılan ve yüzlerce farklı araçla bağlantı kurabilen entegre bir form çözümü sunuyor. İster bir anket oluşturun, ister de bir iletişim formu. Typeform eklentisi her alanda ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Bu link üzerinden Typeform hakkında detaylı bilgi alabilir ve ücretli-ücretsiz seçenekleri arasındaki farklılıkları karşılaştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak da kullanabileceğiniz eklenti, ücretli versiyona geçtiğinizde daha fazla seçenek sunuyor.

Alanında lider olan Typeform ile web siteniz için form ve anket oluşturma fırsatı

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır...Devamını Gör

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır. Platform, form ve anket oluşturma konusunda oldukça fazla esneklik sunar. Şablonlar form ve anket tasarım süreçlerini hızlı ve kolay hale getirir. Typeform ücretsiz bir plan sunarken, yazılımın en iyi özelliklerini kullanabilmek için ödeme yapmanız gerekebilir. Ücretsiz planla toplam 10 soru ile sınırlı 3 form oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ayda en fazla 100 yanıt alabilirsiniz.

Daha Az Göster

Coingate

Son yıllarda gittikçe yükselen Kripto Para çılgınlığı, e-ticaret ortamına da yansımaya başladı. Bu kapsamda yola çıkan Coingate, web sitelerine tıpkı bir Sanal POS gibi yükleniyor ve kripto para üzerinden ödeme alma ihtiyacını karşılıyor.

WordPress e-ticaret eklentileri arasında oldukça dikkat çeken Coingate ile bugün WordPress altyapısındaki WooCommerce e-ticaret web siteniz üzerinden bitcoin ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

CoinGate ile e-ticaret sitenizde Kripto Para Sanal POS ile ödeme alma fırsatı

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi...Devamını Gör

Temel görevi Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak entegre etmek isteyen şirketler için ödeme çözümleri geliştirmek olan CoinGate; ayrıca sizlere kripto parayla satılan geniş bir hediye kartı envanteri sunuyor. Kripto paralarınızı CoinGate hediye kuponu mağazasında % 10 daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Daha Az Göster

WP-Rocket

Web sitelerin hızlı açılması artık çok önemli. Bu nedenle çoğu web sitesi; içeriği sıkıştıran ve kaynak tüketimini azaltan cache teknolojisini kullanıyor. Eğer web siteniz henüz bu teknoloji ile tanışmadıysa, WordPress’in lider eklentisi WP-Rocket‘i kurabilir, sitenizi bugün daha hızlı hale getirebilirsiniz.

WP Rocket Cache Premium eklentisinde % 20 indirim kodu

WP Rocket, WordPress için premium bir önbellek (cache) eklentisidir...Devamını Gör

WP Rocket, WordPress için premium bir önbellek (cache) eklentisidir. WordPress uzmanları, onu en güçlü önbelleğe alma aracı olarak tanır. Geniş seçenek yelpazesi ve otomatik optimizasyon özellikleri sayesinde hem deneyimli WordPress kullanıcıları hem de yeni başlayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Diğer birçok önbelleğe alma eklentisinin aksine, bu roketi fırlatmak için bilim adamı olmanıza gerek yok! WP Rocket önbelleğe alma, web sitelerinin çok hızlı yüklenmesini sağlar; bu, SEO sıralamalarını iyileştirmek ve dönüşümleri artırmak için çok önemlidir.

Daha Az Göster

Envato Elements

WordPress web siteleriyle uğraşan herkesin mutlaka bir şekilde yolunun düştüğü Envato platformu, yeni ürünü ve WordPress eklentisi Envato Elements ile sizlere çok sayıda farklı ürünün kapılarını açıyor.

Hazır grafik tasarım, video, müzik, fotoğraf ve WordPress eklentilerinden oluşan milyonlarca arşive tek bir abonelik ile ulaşmanızı sağlayan Envato Elements ile web sitenizi güçlendirirken, bir yandan da yazılımlar açısından ciddi bir tasarruf edebilirsiniz.

Envato Elements sınırsız üyeliklerinde % 30 oranında indirim fırsatı

2006 yılında kurulan Envato Elements, 200 ülkede...Devamını Gör

2006 yılında kurulan Envato Elements, 200 ülkede faaliyet gösteren 6 milyonu aşkın tasarımcı, geliştirici, fotoğrafçı, illüstratör ve video üreticisinden oluşan küresel bir topluluktan 8 milyondan fazla dijital ürünle yaratıcı projelerde kullanılmak üzere dijital varlıklar sunuyor. Envato Market etkileyici 11.000’den fazla WordPress teması sunuyor - bu temaya diğer büyük tema pazarlarının çoğundan daha avantajlı bir fiyat aralığı sunuyor!

Daha Az Göster
Envato Market ile Web sitesi temalarında % 50 oranında indirim fırsatı

2006 yılında kurulan Envato Market, 200 ülkede faaliyet...Devamını Gör

2006 yılında kurulan Envato Market, 200 ülkede faaliyet gösteren 6 milyonu aşkın tasarımcı, geliştirici, fotoğrafçı, illüstratör ve video üreticisinden oluşan küresel bir topluluktan 8 milyondan fazla dijital ürünle yaratıcı projelerde kullanılmak üzere dijital varlıklar sunuyor. Envato Market etkileyici 11.000’den fazla WordPress teması sunuyor - bu temaya diğer büyük tema pazarlarının çoğundan daha avantajlı bir fiyat aralığı sunuyor!

Daha Az Göster

Unbounce

Digital Marketing Manager olarak da adlandırabileceğimiz Dijital Pazarlama Uzmanları’nın en çok yakındığı konulardan biri çoğu zaman web geliştiricileriyle olan aralarındaki ilişki olabiliyor. Yapılan her kampanya için ayrı ayrı sayfalar (landing page) tasarlamak isteyen pazarlama uzmanları, çoğu zaman bu sayfaların diğer pazarlama araçlarıyla da entegreli olmasını bekliyor. Bu da hem yazılım maliyetlerini hem de zaman maliyetlerini yükseltiyor.

Tam bu noktada devreye giren Unbounce, sizlere çok sayıda takip ve CRM aracıyla entegreli basit ve hızlı landing page’ler tasarlamanızı sağlıyor. Ayrı olarak kendi serverlarından da hizmet veren Unbounce, WordPress eklentisi ile mevcut WordPress web sitelerine de entegre olabiliyor.

Basit landing page hazırlama imkanı sunan Unbounce’da ile ilk üç ay % 20 veya tüm yıl % 20 indirim fırsatı

Unbounce, 2009'da kurulan dünyanın lider açılış sayfası (landing...Devamını Gör

Unbounce, 2009'da kurulan dünyanın lider açılış sayfası (landing page) platformudur. Unbounce Conversion Intelligence™ Platformu, ziyaretçilerinizin daha fazlasını potansiyel müşterilere, satışa ve müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur. Unbounce, dakikalar içinde oluşturulan önceden optimize edilmiş açılış sayfalarından sizin için yazılan göz kamaştırıcı kopyalara kadar, fikirlerinizi sonuç alan pazarlama kampanyalarına dönüştürmenize yardımcı olmak için bilgi birikiminizi makine öğrenimiyle birleştirir. Hem Vancouver hem de Berlin'de ofisleri bulunan Kanada'nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan Unbounce, bugüne kadar 1 Milyardan fazla dönüşüm sağladı ve dünya çapında 15.000'den fazla müşteriye hizmet verdi.

Daha Az Göster

Semrush

Web sitelerinin SEO değerlerini ölçen ve onlar hakkında tavsiyeler sunan dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Semrush, WordPress eklentisiyle birlikte nasıl SEO-Friendly yazı yazılır’a cevap veriyor. WordPress panelinize entegre olan eklenti, siz yazınızı yazmaya başlarken size birtakım önerilerde bulunmaya başlıyor. Bu adımları uygulayarak başarılı içerikler üretebilirsiniz.

Semrush PRO + Agency Growth Kit ürünlerinde 3 ay boyunca indirim ile web sitenizin SEO gücünü yükseltme fırsatı

Semrush; çevrimiçi görünürlüğü artırmak ve pazarlama...Devamını Gör

Semrush; çevrimiçi görünürlüğü artırmak ve pazarlama içgörülerini keşfetmek için; SEO, içerik pazarlaması, rakip araştırması, PPC ve sosyal medya pazarlamasını tek bir platformdan yönetmenizi sağlayan dünyanın en ünlü araçlarından biridir.

Daha Az Göster

Gravity Forms

WordPress’in en gelişmiş form çözümlerinden biri olan Gravity Forms, web sitenize çok gelişmiş entegreli formlar koyabilmenizi sağlıyor. Ziyaretçilerinizin bilgilerini toplamak, ödeme almak, iş akışlarınızı otomatikleştirmek ve işinizi çevrimiçi ortamda kurmak için özel web formları oluşturmak için Gravity Forms’u kullanabilirsiniz.

Gravity Forms’ta Wordpress sitenize profesyonel form çözümü için indirim

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar...Devamını Gör

Gravity Forms, WordPress tabanlı web siteniz için Gelişmiş formlar oluşturmak için en kolay ve en güvenilir araçtır. Müşteri adaylarını kaybetmeyin ve Profesyonel İletişim Formu ile işinizi büyütün.

Daha Az Göster

Barn2

WordPress Woocommerce e-ticaret eklentileri arasında gün geçtikçe yükselen Barn2 Plugins ekibi; profesyonel ve yüksek kaliteli WordPress e-ticaret eklentileri geliştiriyor. Bulk Variations, Discontinued Products, Document Library Pro, EU VAT, Fast Cart, Lead Time, Multiple Email Recipients, Private Store, Product Table, Protected Categories, Quantity Manager, Quick View Pro, Password Protected Categories, Posts Table Pro, Restaurant Ordering, Variation Prices ve Wholesale Pro gibi her biri ayrı bir ihtiyacı çözen eklentiler ile web sitenizi güçlendirmeniz ve satışlarınızı arttırmanız mümkün.

Barn2’nin WordPress Woocommerce eklentilerinde geçerli % 20 indirim kodu

Barn2, WordPress ve WooCommerce eklentileri konusunda...Devamını Gör

Barn2, WordPress ve WooCommerce eklentileri konusunda uzmanlaşmış küçük ama mükemmel şekilde oluşturulmuş bir yazılım şirketidir. Dünyanın her yerindeki çok çeşitli müşteriler için güvenilir, profesyonel, yüksek kaliteli eklentiler geliştirmektedir. Bulk Variations, Discontinued Products, Document Library Pro, EU VAT, Fast Cart, Lead Time, Multiple Email Recipients, Private Store, Product Table, Protected Categories, Quantity Manager, Quick View Pro, Password Protected Categories, Posts Table Pro, Restaurant Ordering, Variation Prices ve Wholesale Pro başlıca popüler plugin'lerdendir.

Daha Az Göster

Rank Math

Genel kabul görmüş SEO kurallarına dayalı önerilerle içeriğinizi optimize etmenizi kolaylaştıran Rank Math, WordPress için çok yönlü hizmetler sunan en gelişmiş WordPress SEO eklentilerinden biridir. Rakiplerine göre oldukça farklı ve başarılı çözümler sunan Rank Math, düşük kaynak tüketimi sayesinde web sitenizde oldukça hızlı çalışıyor.

Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz Rank Math, eğer ücretli sürümlere geçerseniz çok daha faydalı özelliklerle size yardımcı oluyor.

WordPress için en iyi SEO eklentisi olan Rank Math ile sitenizin değerini yükseltme fırsatı

Rank Math, herkesin yaygın olarak kabul ettiği metotlara dayalı...Devamını Gör

Rank Math, herkesin yaygın olarak kabul ettiği metotlara dayalı yerleşik önerilerle içeriğinizi optimize etmenizi kolaylaştıran WordPress için bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eklentisidir. Yapılandırılmış verilerle (Structured data) önemli SEO ayarlarını kolayca özelleştirin, hangi sayfaların dizine eklenebileceğini ve web sitenizin aramada nasıl görünmesini istediğinizi kontrol edin. Rank Math, sizi saatlerce tekrarlayan işlerden kurtarır ve sitenizi gerçekten daha üst sıralara çıkarabilmeniz için gönderileri optimize etmeyi kolaylaştırır.

Daha Az Göster

Slider Revolution

Kullanıcı deneyimi açısından çok kullanışlı olmasalar da, kabul görmüş tasarım algıları nedeniyle önemli bir kesimin hala sevdiği slider sorununu çözen Slider Revolution eklentisi; WordPress web siteniz için oldukça başarılı çözümler sunuyor. Ücretsiz olarak da kullanabildiğiniz eklenti, ücretli çözümlere geçtiğinizde daha fazla özellikle geliyor.

Slider Revolution WordPress eklentisinde geçerli özel indirimler

Slider Revolution, göz alıcı slider bölümleri ve...Devamını Gör

Slider Revolution, göz alıcı slider bölümleri ve zengin, dinamik içerik kazanabilecek tek sayfalık web siteleri gibi çarpıcı görsel öğeler oluşturmak adına kod yazmadan kullanabileceğiniz en gelişmiş WordPress eklentisidir!

Daha Az Göster

AWeber

E-posta yoluyla pazarlama, günümüzde hala en etkili tanıtım yollarından biri olmaya devam ediyor. Bu alanda çok sayıda çözüm ve eklenti bulunuyor olsa da; AWeber, WordPress kullanıcılarına oldukça faydalı araçlarıyla birlikte geliyor. Yıllar boyunca pazar liderliğini sürdüren AWeber, bu zamana kadar 1.000.000’dan fazla geliştirici tarafından tercih edildi.

AWeber ile e-posta pazarlamasına ücretsiz olarak başlayın

AWeber'in sunduğu güçlü ve basit e-posta...Devamını Gör

AWeber'in sunduğu güçlü ve basit e-posta pazarlamasıyla ücretsiz başlayın ve işinizi hızla büyütün. İşinizi veya tutku projenizi hayata mı geçiriyorsunuz? Başlarken e-posta pazarlamasına yatırım yapmaya gücünüzün yetmeyeceğini biliyoruz. Çünkü potansiyel müşterilerinizle ve müşterilerinizle daha anlamlı, uzun vadeli ilişkiler kurabilmek için harika görünen e-postalar ve açılış sayfaları oluşturma becerisine ihtiyacınız var.

Bu nedenle AWeber, herkesin güçlü bir şekilde basit e-posta pazarlama yazılımının sağlam bir sürümüne ücretsiz olarak başlamasına izin verir - zaman kısıtlaması yoktur - kredi kartı gerekmez. AWeber, 20 yılı aşkın bir süre önce küçük işletme e-posta pazarlama alanına öncülük etti. Yıllar boyunca pazar lideri olarak kaldık ve bu sırada 1.000.000’den fazla küçük işletmenin müşterileriyle şaşırtıcı, uzun vadeli ilişkiler kurmasına yardımcı oldu.

Daha Az Göster

Thrive Themes

Web sitenizi ziyaret eden kişileri kalıcı olarak müşteriye dönüştürmenize yönelik entegre çözümler sağlayan Thrive Themes ekibi, geliştirdiği WordPress eklentileriyle ihtiyaçlarınızın büyük bir bölümünü karşılıyor. Thrive Theme Builder, Thrive Architect, Thrive Leads ve Thrive Quiz Builder başta olmak üzere çok sayıda araç ile WordPress web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Thrive Themes ile Premium WordPress eklenti ve tema fırsatları

Thrive Themes, web sitenizin ziyaretçini; abonelere ve...Devamını Gör

Thrive Themes, web sitenizin ziyaretçini; abonelere ve müşterilere dönüştürmesini sağlamak için sıfırdan oluşturulmuş dönüşüm odaklı temalar ve eklentiler sunuyor. Thrive Theme Builder, Thrive Architect, Thrive Leads, Thrive Quiz Builder ve daha bir çok araç Thrive Suites’te.

Daha Az Göster

WP Manage Ninja

WordPress eklentileri geliştiren bir diğer popüler geliştirici ekiplerinden olan WP Manage Ninja, sunduğu entegre çözümlerle WordPress web sitenizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Ninja Tables, WP Fluent Forms, WP Pricing Table, AzonPress ve WPPayForm gibi WordPress eklentileriyle öne çıkan WP Manage Ninja ekibi; 30 yıllık deneyimini web sitenize getiriyor.

WP Manage Ninja’da Premium WordPress Plugin fırsatları

WPManageNinja, WordPress geliştirme ve web sitesi bakımı konusunda 30...Devamını Gör

WPManageNinja, WordPress geliştirme ve web sitesi bakımı konusunda 30 yıllık birikmiş deneyime sahiptir. Ninja Tables, WP Fluent Forms, WP Pricing Table, AzonPress ve WPPayForm gibi Premium eklentileri satın alarak Wordpress sitenize güç katabilirsiniz.

Daha Az Göster

Sleeknote

Web sitenize gelen ziyaretçiyi kaçırmamanız adına pop-up çözümleri sunan Sleeknote; ziyaretçilerin davranışlarını algılıyor ve onları çok fazla rahatsız etmeden sizin daimi takipçileriniz haline getirebiliyor. Bir kitle oluşturmak, satışlarınızı artırmak ve ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız, ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

Web sitenizde satışlarınızı arttırmak için kampanya oluşturucu Sleeknote’ta ilk ay ücretsiz kullanım fırsatı

Kullanıcı dostu kampanya oluşturucu Sleeknote, markanızın kişiliğini...Devamını Gör

Kullanıcı dostu kampanya oluşturucu Sleeknote, markanızın kişiliğini sergileyen bir pop-up oluşturucudur. Sleeknote, bir kitle oluşturmak, satışları artırmak ve ürünleri tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bugün ücretsiz deneyin.

Daha Az Göster

Sucuri

Web sitelerin güvenliği artık çok önemli. Özellikle bir e-ticaret sitesi yönetiyorsanız, kullanıcılarınızın sizde bıraktığı bilgileri korumak sizin asli göreviniz. Olası bir veri kaçakçılığı ve hacklenme durumunda ciddi yaptırımlara maruz kalabilirsiniz.

Bu nedenle çok özel tekniklerle web sitenizi korumayı amaçlayan Sucuri; WordPress eklentisiyle WordPress sitenizi de en ince detaylarına kadar korumayı hedefliyor. Sucuri’nin tavsiyelerine uyarak, sitenizin güvenliğini sağlayabilir ve olumsuz durumların önüne şimdiden geçebilirsiniz.

Sucuri CDN & Firewall'da web siteleri için hız ve güvenlik fırsatları
Kupon Kodu Gerektirmiyor
Sucuri CDN & Firewallda web siteleri için hız ve güvenlik fırsatları

Sucuri CDN & Firewall; küçük işletmeler, kurumsal kuruluşlar ve...Devamını Gör

Sucuri CDN & Firewall; küçük işletmeler, kurumsal kuruluşlar ve web profesyonelleri için oluşturulmuş web sitesi güvenlik çözümleri sunuyor. Ayrıca, 7/24 ulaşabileceğiniz hiçbir ekstra ücret ödemeden profesyonel bir yardıma hizmeti de sağlıyorlar.

Daha Az Göster

SEOPress

WordPress’in bir diğer başarılı SEO eklentilerinden biri olan SeoPress; dahili breadcrumbs yönetimi, yönlendirmeler, schema tagleri, site haritaları ve kırık bağlantı denetleyicisi ile bir WordPress sitesinin ihtiyacı olabilecek çoğu şeyi tek başına sağlıyor.

Wordpress’in en iyi SEO eklentisi SEOPress’in PRO versiyonunda geçerli % 20 indirim kodu
Wordpress’in en iyi SEO eklentisi SEOPress’in PRO versiyonunda geçerli % 20 indirim kodu

Jivochat

Web sitenize gelen ziyaretçilerle anında birebir konuşmanızı sağlayan canlı müşteri hizmetleri eklentisi Jivochat ile; web sitenizi ziyaret eden kişilerle anlık olarak konuşabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Eğer bir ürün satıyorsanız bu ürün hakkında daha detaylı bilgi vererek satış yaratabilir ya da onlara teknik destek vererek sorunlarını çözebilirsiniz.

Web siteniz için JivoChat canlı destek eklentisinde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL indirim kodu
Web siteniz için JivoChat canlı destek eklentisinde geçerli SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL indirim kodu

Bunlar gibi daha fazla web sitesi araçlarına erişmek ve kampanyalarını yakalamak için Kuponigo’daki “Webmaster Araçları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

WordPress eklentileri ne işe yarar?

WordPress eklentileri web sitenizden daha fazla verim almanızı sağlar. Admin paneliniz üzerinden yükleyebileceğiniz eklentiler ile rakiplerinizin karşısında daha güçlü bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

WordPress eklenti nasıl kullanılır?

WordPress eklentilerini WordPress paneliniz üzerinden kurduktan sonra etkinleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Her eklentinin nasıl kullanılacağı ile ilgili detayları eklentileri kurarken erişebileceğiniz detaylı bilgi sayfası üzerinden alabilirsiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.