En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Wirestock ile çektiğiniz fotoğraflardan para kazanmak

Seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğraflarınızdan Wirestock ile para kazanmak mümkün. Bir seyahate çıktığınızda eminiz ki çok sayıda fotoğraf çekiyorsunuzdur. Selfie’lerin yanı sıra anı ölümsüzleştirdiğiniz birbirinden güzel manzara fotoğraflarınız olduğundan eminiz. Peki bu fotoğrafları internet ortamında Instagram ya da Pinterest hesabınızın dışında sergilemeyi hiç düşündünüz mü? Hatta bu yolla para kazanmayı…

Belki daha önceleri para kazanmak amacıyla; Shutterstock, Adobe Stock, Alamy ya da Depositphotos gibi stock fotoğraf sitelerine fotoğraflarınızı yüklemeyi denemiş ve koşullarını karmaşık bulmuş olabilirsiniz. Ya da Unsplash gibi platformlara fotoğrafınızı ücretsiz koyarak binlerce kişinin fotoğrafınızı ücretsiz olarak kullanmasını sağlamış olabilirsiniz.

Stock fotoğraf sitelerine yüklediğiniz her fotoğrafla ayrı ayrı ilgilendiğiniz yetmiyormuş gibi bir de hepsinin panellerine ayrı ayrı üye olup bütün operasyonu kendiniz yönetmeniz gerekiyor. Bunun çoğu fotoğrafçı için çileli bir süreç olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle hem fotoğraflarından para kazanabileceğini henüz bilmeyen hem de daha önce bunu düşünmüş ama yukarıdaki sebeplerden dolayı vazgeçmiş gezginler için harika bir girişimi size tanıtmak istiyoruz: Wirestock

wirestock WireStock ile en popüler stock fotoğraf sitelerine ayrı ayrı fotoğraf yüklemek yerine, tek seferde hepsine birden fotoğraf yükleyip kısa sürede ve kolayca...

Wirestock ile en popüler stock fotoğraf sitelerine ayrı ayrı fotoğraf yüklemek yerine, tek seferde hepsine birden fotoğraf yükleyip kısa sürede ve kolayca fotoğraflarınızın satışından gelir elde edebilirsiniz. Yeni özelliği ile sadece fotoğraflarınızdan değil çektiğiniz videolarınızdan da gelir elde edebiliyorsunuz. Üstelik tüm kazancınız tek bir panelde birleşiyor ve minimum ödeme eşiğine daha kolay ulaşarak paranızı daha çabuk banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Girişimin en güzel yanı ise fotoğraflarınıza tek tek başlık, açıklama ve anahtar kelime girmenize gerek yok. Wirestock ekibi bunu sizin yerinize hallediyor ve fotoğrafların hızlı satılması için bu metinleri sizler için yazıyor. Size sadece panele girip fotoğrafınızı yükleyip, para kazanmayı beklemek kalıyor 🙂

Her fotoğraftan para kazanabilecek miyim?

Neredeyse evet! Dünya üzerinde çok sayıda ticari kuruluş ya da haber sitesi kullandıkları fotoğrafların telif hakları için fotoğraf sahiplerine uçuk rakamlarda paralar ödüyorlar. Bu nedenle stock fotoğraf sitelerinde derin araştırmalar yaparak fotoğrafları indiriyor ve yayıncıların gelir elde etmesini sağlıyorlar.

Belki Trabzon‘un bir köyünde hatıra olarak çektiğiniz ve hiç önemli olmadığını düşündüğünüz fotoğrafınız; Suudi Arabistan‘da Türkiye için turizm paketleri satan bir şirket tarafından oldukça önemli olabilir. Bu şirketin sizin fotoğrafınızı satın alabilmesinin en kolay yolu stock fotoğraf siteleri olacaktır. Bu nedenle net bir kalitede çekilmiş, çözünürlüğü iyi olan çoğu fotoğrafınızı stock fotoğraf siteleri üzerinden gelire dönüştürebilirsiniz.

Haydi şimdi arşivinize göz atın ve göz alıcı seyahat fotoğraflarınızı ayıklamaya başlayın. Daha sonra yapmanız gereken tek şey bu link üzerinden Wirestock‘a üye olmak ve fotoğraflarınızı yüklemeye başlamak.

Tabi biz yazımız boyunca seyahat fotoğraflarınız üzerine durduk ama siz evinizdeki saksı ve çiçek fotoğrafları da dahil dilediğiniz türde fotoğrafı yükleyebilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Yorumunuzu Bırakın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun