İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Yüksek cam tavanlı mimarisiyle geniş ve aydınlık bir alışveriş merkezi olan Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler
0 / 5 0

Puan:

2017 yılında açılan 300’e yakın ünlü markanın yer aldığı Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi; yüksek cam tavanlı mimarisiyle geniş ve aydınlık bir alışveriş merkezi havasına sahiptir. İstanbul’un ormanlarına komşu olan AVM’de ziyaretçilerin memnuniyetinin sağlanması ve hoşça vakit geçirmesi için oldukça fazla sayıda kafe, restoran, sinema ve eğlence merkeziyle hem yetişkinlerin hem de çocukların ilgi alanlarına yönelik fırsatlar sunulmaktadır.

Birbirinden lüks Vadistanbul mağazaları arasında Boyner, Zara, Bershka, LTB, Polo, Pull&Bear gibi markalar yer alıyor. Restoran ve kafe yönünden de her damak tadına hitap eden mutfaklara rastlamak mümkün. Timboo, Big Chefs, Branco, Mado, Starbucks ve Grill bu isimlerden bazılarıdır.

Alışveriş merkezi aynı zamanda tüm Jolly Joker etkinliklerine de sahne oluyor. Birbirinden farklı tarzlarda sanatçıların konser ve gösterileri Vadistanbul misafirleri için soluksuz devam ediyor.

Vadistanbul’un ziyaretçileri için sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eczane, vale, engelli hizmetleri, taksi, elektrik araçlar için şarj istasyonları gibi servisleriyle de dört dörtlük bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. 

Öneri İçerik
150+ İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi – En İyi AVM’ler

Bir araya getirdiğimiz benzersiz İstanbul Alışveriş Merkezleri Listesi ile İstanbul'daki 150'nin üzerinde alışveriş ortamını keşfedin. Modadan elektroniğe, perakende terapisinde kendinizi şımartmak için mükemmel bir yer bulun.

Şimdi Okuyun

1111 konut bulunan Vadistanbul teras evlerinde ise konfor, rahatlık ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz 8 ayrı blok bulunuyor. Yüzme havuzları, basketbol, tenis ve yürüyüş alanları, çocuklar için geniş eğlence meydanlarıyla Vadistanbul teras evleri 1+1’den başlayarak 5+1 dubleks alternatiflere kadar uzanıyor. Modern dokunuşlarla hazırlanmış iç ve dış mimarisiyle, Havaray’ın ulaşım kolaylığından yararlanabileceğiniz lüks evlere sahip olabilirsiniz.

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi’ni diğer alışveriş merkezlerinden ayıran bir diğer özelliği ise Havaray sistemidir. Alışveriş merkezi ve Seyrantepe Metro arasında 3 dakika süreli ulaşım altyapısı sağlayan bir vasıta olan Havaray; Türkiye’de ilk olup özel sektör yatırımları ile hayata geçirilmiştir ve alışveriş merkezinin raylı sistemlerle ulaşılabilen tek alternatifi olmuştur.

Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa semtinde bulunan Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nin bir diğer öne çıkan özelliği ise Galatasaray’ın Ali Sami Yen Stadyumu (Nef Stadyumu)’na komşu olmasıdır.

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 41Y, 47L, 62H, AVR3K (Ali Sami Yen Spor Kompleksi Durağı)

Havaray: F3 Vadi İstanbul – Seyrantepe Füniküleri

Metro: M1 Yenikapı – Hacıosman Metrosu (Sanayi Mahallesi Durağı üzerinden Seyrantepe aktarması)

Adres: Ayazağa, Azerbaycan Cd. No: 3/C, 34396 Sarıyer/İstanbul

Bunu Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir