Abone Olun & Tasarruf Edin

Ukrayna teknoloji marketleri listesi

Ukrayna teknoloji marketleri listesi – En iyi 5 mağaza

Ukrayna'daki en iyi teknoloji mağazasını keşfedin! Cihazlardan yazılıma kadar Ukrayna teknoloji pazarındaki en iyi fırsatları bulun. Ukrayna teknoloji marketleri listemize hemen göz atın!


Ukrayna teknoloji marketleri son dönemde daha da önemli hale geldi. Ekonomik ve kısıtlı bütçe ile yurt dışı seyahati yapmak isteyen Türk vatandaşlarının büyük bir çoğunluğu ilk olarak Ukrayna’yı gözlerine kestiriyorlar. Ukrayna seyahatlerinin dönüşünde de Ukrayna pazarından en çok getirilen ürünlerin başında teknolojik ürünler ve alkol ürünleri yer alıyor.

Ülkemizde ise teknoloji ürünlerinde uygulanan yüksek vergilendirmeler, Ukrayna’dan tek tük alınabilecek ve bireysel kullanım için tercih edilebilecek teknolojik ürünlerin, seyahatle birlikte yurda getirilmesini daha cazip hale getiriyor.

Ukrayna’da teknolojik ürünlerin alınabileceği Ukrayna elektronik mağazaları isimlerini olası seyahatinizden önce bilmeniz; seyahat esnasında tercihinizi çok daha kolay yapmanıza yardımcı olabilir. İster ukrayna telefon fiyatları sorgulayın, ister de en iyi ukrayna alışveriş siteleri nedir diye merak edin; derin araştırmalar yaparak bu yazımızda sizlere en iyi Ukrayna teknoloji marketleri listesini sunmak istedik.

Ukrayna’daki teknolojik ürün satan marketleri iki şekilde ayırmak mümkün. Fiziki ve çevrimiçi satış yapan, hatta ikisini bir arada yürüten teknoloji marketlerinin sayısı oldukça fazla. Türk gezginler ise bu mağazaların özelliklerinden yola çıkarak tercihlerini yapabilirler ve kendileri için en ideal teknoloji marketini henüz daha Ukrayna’ya varmadan belirleyebilirler. Peki, Ukrayna’daki en iyi akıllı elektronik ürünler satan mağazalar hangileri?

Üzülerek şahit olduğumuz Ukrayna-Rusya savaşı nedeniyle Ukrayna’daki çoğu teknoloji şirketi faaliyetlerini geçiçi olarak durdurduğu için yazımızdaki linklere erişim problemleri yaşayabilirsiniz. En kısa sürede bu savaşın sona ermesini diliyoruz.

Rozetka

2005 yılında faaliyetlerine başlayan Rozetka, 2021 yılında Ukrayna’nın en büyük teknoloji devi olarak anılıyor. Elektronik ürün satışı konusunda en geniş kategoriye ve en fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Rozetka, özellikle çevrimiçi satışları nedeniyle Ukrayna’da en çok tercih edilen Ukrayna teknoloji marketleri arasında yer alıyor.

Ukrayna’daki Toplam Mağaza Sayısı: 75 / Çevrimiçi Satışı Mevcut

ALLO

Ukrayna’nın Dnipro şehrinde 1998 yılında kurulan hem teknoloji hem de elektronik ev aletleri odaklı bir satış politikasına sahip olan Allo, Ukrayna’nın en büyük ve aynı zamanda en köklü Ukrayna teknolojik marketleri arasında yer alıyor. Akıllı telefonlar, akıllı cihazlar, teknolojik ev aletleri ve elektroniğe dair son derece geniş bir ürün portföyü mevcut. Aynı zamanda; internet hizmeti satışı, sabit hat veya mobil hat hizmet satışı, TV paketleri vb. alanlarda da çeşitli hizmetleri sağlıyor.

Ukrayna’daki Toplam Mağaza Sayısı: 249 / Çevrimiçi Satışı Mevcut

Foxtrot

İlk olarak 1994 yılında Kharkov şehrinde temelleri atılmış olan Foxtrot firmasının, çok kanallı perakende ürün satışı yapan bir teknolojik mağaza olduğunu belirtmek mümkün. Video ve ses ekipmanları konusunda Ukrayna’nın en fazla tercih edilen Ukrayna teknoloji marketlerinden biri konumunda yer alan Foxtrot; akıllı telefonlar, televizyonlar, mutfak aletleri, ev aletleri ve bilgisayarlar veya tabletler gibi ürün kategorilerinde satış yapıyor.

Ukrayna’daki Toplam Mağaza Sayısı: 162 / Çevrimiçi Satışı Mevcut

Eldorado

1999 yılında Ukrayna ve Rusya kökenli iki iş adamının girişimi sonucunda başkent Kiev’de hayata geçen Eldorado, 2009-11 döneminde ise tamamen Ukraynalı bir teknolojik ve elektronik ürün satışı yapan bir dev haline geldi. Akıllı telefon ve tabletler, TV ve ses ekipmanları, mutfak ve ev aletleri, oyun ve oyuncu ekipmanları, giyilebilir teknoloji ürünleri, fotoğraf ve video ürünleri ve daha birçok teknolojik ürün kategorisinde hem fiziki hem de çevrimiçi satışlar yapar.

Ukrayna’daki Toplam Mağaza Sayısı: 120 / Çevrimiçi Satışı Mevcut

Comfy

Ukrayna teknoloji marketleri konusunda ilk sıralarda yer alan Comfy, diğer teknoloji marketlere göre biraz daha genç ancak ürün kategorisinin oldukça fazla olduğu bir teknoloji market zinciri olarak karşımıza çıkıyor. 2005 yılında faaliyetlerine başlayan Comfy, şu an için Ukrayna’da fiziki elektronik ve teknolojik ürün satışı konusunda en çok kanala sahip firmaların başında geliyor.

2021 Apple ürünleri, akıllı telefon ve tabletler, dizüstü bilgisayarlar, TV’ler ve diğer multimedya cihazları, ev aletleri, mutfak aletleri, oyun ve oyuncu ekipmanları, elektronik sağlık ve güzellik ürünleri, teknolojik çocuk ürünleri, hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler ve daha birçok elektronik ürün kategorisinde müşterilerine hizmetler sunuyor. 

Ukrayna’daki Toplam Mağaza Sayısı: 83 / Çevrimiçi Satışı Mevcut

Diğer Marketler

Ukrayna’da teknolojik ürün sektörü her geçen yıl satış hacmini giderek büyütüyor ve bu durum da rekabetin kızışmasına, tüketicilerin de bu durumdan olumlu yönde faydalanmalarına olanak tanıyor. Tüketicilerin yukarıda belirtmiş olduğumuz belli başlı markalar dışında gerek online gerekse fiziki alışveriş yapabilecekleri diğer teknoloji market seçenekleri ise şu şekilde karşılarına çıkıyor:

 • Citrus (2000, 62 Mağaza, Çevrimiçi Satış Mevcut)
 • Moyo (2009, 36 Mağaza, Çevrimiçi Satış Mevcut)
 • TTT (2000, 27 Mağaza, Çevrimiçi Satış Mevcut)
 • KVShop (2002, 78 Mağaza, Çevrimiçi Satış Mevcut)
 • Samsung.com/ua (2021’de Ukrayna’da En Çok Ziyaret Edilen Çevrimiçi Teknoloji Market Sıralamasında 1. Sırada)
 • Huawei.com/ua (2021’de Ukrayna’da En Çok Ziyaret Edilen Çevrimiçi Teknoloji Market Sıralamasında 4. Sırada)
 • Xiaomi UA
 • iStore.ua (2021’de Ukrayna’da En Çok Ziyaret Edilen Çevrimiçi Teknoloji Market Sıralamasında 5. Sırada)
 • Telemart
 • Touch
 • KTC
 • Fishki
 • Sho
 • Compbest
 • S-Tell
 • Bigmag
 • Vchehle

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Kuponigo Ekibi
Kuponigo Ekibi

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Düşüncenizi Paylaşın