En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Ucuz uçak bileti alabileceğiniz 11 güvenli site

Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Hatta çoğu zaman bir otobüs yolculuğundan bile daha ucuz maliyetli olabiliyor. Fakat buna rağmen hala birçok insan internetten uçak biletini oldukça yüksek fiyatlardan satın alıyor. Bunun sebebi çoğu zaman yolculuğa son günlerde alınan biletler olsa da kimi zaman da bilet satın alacak kişilerin ihmalkarlığı oluyor. Birçok insan Türkiye’de henüz kaç tane havayolu şirketinin hizmet verdiğini dahi bilmiyor. Bu nedenle sadece tek bir havayolu şirketine ya da acentaya bakarak uçak bileti alanların sayısı oldukça fazla.

Eğer araştırmaya vaktiniz yok ama bir yandan da en uygun uçak bileti nereden alınır diye öğrenmek istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre çünkü bu ihtiyacınızdan yola çıkarak bu yazımızda sizin için uçak bileti satış konusunu mercek altına aldık. Sunduğumuz bilgilerle internet üzerinden en uygun uçak bileti fiyatları arasında karşılaştırma yapabilecek, bütçenize en uygun ucuz uçak biletini rahatlıkla bulabileceksiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi ucuz uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak birçok siteyi tarayıp bulmak ve yorucu bir çapraz kontrol yapmak anlamına geliyor. Siz sorgulama yaptıkça sitelerin bilgisayarınıza bıraktığı cookie’lerin fiyat artırdığı efsanesini de es geçmemek gerekiyor 🙂 Sizi bu yükten kurtarmak için Türkiye üzerindeki güvenli ve köklü uçak bileti sitelerini bir araya getirdik.

Bu arada seyahatinizi planlamadan önce size mutlaka Kuponigo’daki en güncel seyahat fırsatlarına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle gideceğiniz şehirle ilgili nerede kalınır, nerede gezilir, ne yenir, nasıl gidilir gibi araştırmalarla bütçe planınızı yaparken; Kuponigo sayesinde ciddi tasarruflar elde edebilirsiniz.

Ucuzabilet

ucuzabilet ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Birçok kişinin aklında televizyon ve internet reklamlarından kulak aşinalığı olan Ucuzabilet.com; Türkiye’deki en köklü ve güvenilir markalardan birisi olan Etstur tarafından 2006 yılında kuruldu. Hem masaüstü hem de mobil uygulamalarıyla hizmet veren Ucuzabilet, ucuz uçak bileti almak için başarılı bir web sitesi olarak en uygun uçak bileti sorgulama siteleri listemizde yer bulmayı hak ediyor.

Ucuzabilet aracılığıyla yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bulmak için sitenin basit arayüzünde kalkış ve varış lokasyonlarınızı seçip, çıkan sonuçları en ucuzdan en pahalıya şeklinde ayarlamanız yeterli. Tabi her ne kadar güvenilir bir seçenek olsa da hemen karar vermeyin! Çünkü listemizin devamındaki diğer ucuz uçak bileti satan siteler de sizin için daha avantajlı seçenekler sunuyor olabilir.

Ucuzabilet’te İstanbul, Antalya ve İzmir uçuşlarına özel 30 TL indirim fırsatı
Kupon Kodu Gerektirmiyor
Ucuzabilet’te İstanbul, Antalya ve İzmir uçuşlarına özel 30 TL indirim fırsatı

Omio

omio ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

2013 senesinde kurulan Omio; her ay yaptıkları dikkat çeken indirim ve kampanyalarının yanı sıra genç, dinamik ve minimalist bir tasarıma sahip bir web sitesi ile karşımıza çıkıyor. Binden fazla seyahat şirketini bir araya getiren platform, yalnızca uçak biletlerini karşılaştırmak için aynı zamanda otobüs ve tren bileti bulmak için de kullanılabiliyor. Geçtiğimiz yıl Türkçe versiyonunu da hizmete alan platformda, her gün dünyanın dört bir yanında yüzbinlerce bilet satılıyor.

Hedefi dünyanın en ucuz uçak biletlerini sunmak olan Omio‘da bir uçak bileti sorgulaması yapmadan uçak yolculuğuna çıkmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Omio‘nun her ay yaptığı güncel indirim ve fırsatlarını Kuponigo‘daki Omio sayfasından da takip edebilirsiniz.

Setur

setur ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Başarılı reklam kampanyalarıyla da birçok vatandaşın aklında yer edinen yerli seyahat şirketi Setur; ucuz uçak bileti aramak için tercih edilebilecek iyi bir seçenek olarak en uygun uçak bileti sorgulama siteleri listemize girmeyi başarıyor.

Aynı zamanda otel, tur ve etkinlik için de seçenekler sunan Setur Türkiye’deki son derece geniş acente ağıyla da dikkat çekiyor. Ucuz uçak biletini sunmanın yanı sıra; uçak biletinin de dahil olduğu bir paket tatil planlaması da yapmak istiyorsanız Setur bu konuda size yardımcı olabilir.

Setur’da ​2000 TL ve üzeri otel rezervasyonu ve uçak bileti alımlarında geçerli 100 TL indirim kodu
Setur’da ​2000 TL ve üzeri otel rezervasyonu ve uçak bileti alımlarında geçerli 100 TL indirim kodu

Kiwi

kiwi ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Uluslararası alan oldukça öne çıkan platformlardan biri olan Kiwi; aslında en ucuz uçak bileti sorgulama siteleri arasında özel bir yere sahip. Çünkü geliştirdikleri algoritma ile sizlere gideceğiniz yere çok farklı seçeneklerle ulaşmanızı sağlıyorlar.

Mesela İstanbul’dan Amsterdam’a uçak bileti bakarken; algoritma sizlere Düsseldorf şehrinde inip, daha sonra oradan da hızlı trene binmenizi belirten paket bir yolculuk satabilir. Ya da havayolu şirketlerince bağlantılı olmasa bile vizesiz bir ülke üzerinden kendi aktarmanızı kendiniz yaparak daha ucuza yolculuk etmenizi sağlayabilir.

Bu özellikleri nedeniyle mutlaka Kiwi‘de de bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Dönem dönem yaptıkları kampanyaları da Kuponigo‘daki Kiwi sayfasından takip edebilirsiniz.

Kiwi.com’da 199 GBP üzeri seyahat harcamalarınızda geçerli 15 GBP indirim kodu
Kiwi.com’da 199 GBP üzeri seyahat harcamalarınızda geçerli 15 GBP indirim kodu

Skyscanner

skyscanner ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Ucuz uçak bileti arayışında olanların çoğunlukla aşina olduğu Skyscanner ise 2003 senesinde “tüm uçuş seçeneklerini tek bir yerde toplamak” hedefiyle kurulmuş bir platformdur. Global çapta hizmet veren ve farklı dillerde web sitesi bulunan şirketin dünya genelinde 100 milyonu aşkın kullanıcısı bulunuyor.

Genellikle sizlere listemizde de yer alan ve ucuz uçak bileti satan farklı acente ve web sitelerinden en uygun sonuçları derler. Yani Skyscanner aslında sizlere bilet satmıyor, satan kuruluşları bir araya getiriyor. Alarm kurma özelliğiyle de, gitmek istediğiniz bir şehre olan uçak bileti fiyatları düşerse size bildirim gönderiyor.

Basitlik ve güven vurgusunu her fırsatta dile getiren firma uçak bileti bulmak için oldukça iyi bir seçenek olsa da siz sorgulama yaparken arkada cihazınıza bıraktığı cookie’ler sayesinde aslında siz farkında olmadan uçak biletinin fiyatını yükseltiyor olabilirler. Bu nedenle listemizdeki sitelere kendiniz gidip araştırma yapmanız, Skyscanner‘da sorgulama yapmaktan daha mantıklı olabilir.

Google Flights

google flights ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Herhalde Google’ın dünyanın en prestijli, güvenilir ve güçlü teknoloji firmalarından birisi olduğunu anlatmamıza gerek yok. Ürettiği değer ve sunduğu hizmetle yeri doldurulması güç bir hizmet sunan Google, ucuz uçak bileti arayanların da imdadına koşuyor. Belki ülkemizde çok bilinmiyor fakat Google da tıpkı Skyscanner gibi sizlere farklı web sitelerinden ve acentalardan en uygun uçak biletlerini listeliyor.

İster Google’ın kendisine aratın isterseniz de direkt web sitesine gidin, Google Flights sizi gitmek istediğiniz lokasyon ve kalkış yerinizi seçtiğiniz ekranda oldukça basit bir arayüzle karşılıyor. Algoritması sayesinde dakikalar içerisinde sizin için en uygun uçak biletini bulabiliyorsunuz. Eğer en uygun uçak bileti sorgulama siteleri arasında kurumsal ve güçlü bir şirket arıyorum diyorsanız Google Flights bu alanda güçlü bir aday olabilir.

Trip

trip ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Rakiplerine kıyasla daha kurumsal, çok yönlü ve şık bir arayüzle karşımıza çıkan Trip, ucuz uçak bileti bulmak için dünya üzerindeki güçlü seçeneklerden biri. Milyonlarca üyeye sahip olan web sitesinde, sadece ucuz uçak bileti değil; otel ve tren yolculuklarınız için de rezervasyon yapabilirsiniz. Zaman zaman yaptıkları kampanyalarla da dikkat çeken Trip‘te Türk Lirası cinsinden de ödeme yapabilmeniz mümkün.

Tickets

tickets ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Avrupa’da etkili bir seyahat acentesi olan TTN Holding bünyesinde yer alan Tickets; Türkiye’ye özel .com.tr uzantısıyla ülkemizde Türkçe olarak da hizmet veriyor. Diğer siteler gibi sadece uygun uçak bileti ile sınırlı kalmayan Tickets; aynı zamanda otobüs bileti, tren bileti, araba kiralama gibi kulvarlarda da hizmet sunuyor.

İlk olarak Ukrayna’da faaliyetlerine başlayan Tickets’ın ana ofisi Viyana’da bulunuyor. Yurt dışı ucuz uçak bileti bulmak için yurt dışı kökenli bir firma arıyorsanız, Türkçe arayüzü ile Tickets oldukça iyi bir seçenek.

Ucuzucuyorum.com

ucuzucuyorum ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Türkiye’nin yeni çıkan uçak bileti arama sitesi ve uygulamalarından biri olan ucuzucuyorum.com; “Sadece uçak bileti satıyoruz ama sattığımız sadece biletten ibaret değil” sloganıyla yola çıkarak; yeni bir bilet arama sitesi olmaları nedeniyle aklınızda soru işaretlerine neden olan durumları ortadan kaldıracak yenilikçi özellikler sunuyor.

Geçtiğimiz aylarda iki farklı banka ile birlikte geliştirdiği bireysel finansman ve bireysel kredi yöntemleri ile birlikte rekabette oldukça ileri gitmek isteyen şirket, dünyada bu şekilde krediyle uçak bileti alma imkanının tek örneği olduğunu belirtiyor.

ucuzucuyorum.com web sitesi ya da mobil uygulaması ile ister yurt içi isterseniz de yurt dışı ucuz uçak bileti ararken size sağladığı en büyük avantaj; henüz uçuş araması yapmadan önce ekranda size fiyatları gösteren bir “Fiyat Takvimi” üzerinde fiyatları sunmasıdır. Doğrudan fiyat uygunluğuna göre arama yapmanızı sağlaması, uygulamayı bu yönden de Türkiye’deki yerli firmalar arasında öne çıkarıyor.

SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL
Ucuzucuyorum.com ile yurt dışı tek yön uçuşlar için geçerli 25 TL indirim kodu

KAYAK

kayak ucak edited Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Her yıl milyarları bulan sayıda veri işleyen ve sürekli genişleyen bir platform olan KAYAK; dünyanın dört yanında ofisleriyle 2004 yılından beri uygun fiyatlı uçak bileti bulmak dahil birçok alanda hizmet veriyor. Otel odası kiralama, otobüs bileti bulma ve araç kiralama gibi hizmetler de sunan site; oldukça kalabalık bir ekibe ve güçlü altyapıya sahip. Aynı zamanda Türkçe olarak da hizmet veriyor.

KAYAK ile uçuşlarda % 20’ye varan oranda tasarruf etme fırsatı

KAYAK, ucuz uçuşlardan, mükemmel otel fırsatlarına ve araba kiralamaya...Devamını Gör

KAYAK, ucuz uçuşlardan, mükemmel otel fırsatlarına ve araba kiralamaya kadar seyahatiniz için tam olarak ihtiyacınız olanı bulmak için yüzlerce seyahat sitesinde aynı anda arama yapar. Sizin için doğru seyahat tekliflerini bulmak için seçeneklerinizi kolayca arayın, filtreleyin ve sıralayın – ücretsiz değiştirebileceğiniz uçuşlar, oteller, tatil kiralamaları ve ücretsiz iptalli araç kiralama için en iyi fırsatları yakalayın.

Daha Az Göster

Expedia

expedia ucak Dünya genelinde her gün ucuz uçak bileti arayan milyonlarca, insan huzurlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebileceği bir yolculuk satın almak istiyor. Çünkü uçak yolculukları genelde vaktinin değerini bilenler için en öncelikli seçenek. Daha önceleri sadece zenginlerin ulaşım aracı olarak görülse de artık günümüz dünyasında toplumun çoğu kesimi tarafından tercih edilebilir olmaya başladı.

Yapay zekayı daha güçlü ve aktif kullandığını iddia eden Expedia; ucuz uçak bileti bulmak için tercih edebileceğiniz kökleri 1996’ya kadar uzanan bir başka platformdur. Dünyanın en köklü seyahat acentalarından biri olan ve aynı zamanda otel rezervasyonu alanında da sektör liderlerinden biri olan Expedia, uçak bileti konusunda da yapay zeka tahmini yapan altyapısına güveniyor. Hem yurtdışı hem de yurtiçi uçak bileti aramalarınız için kullanabileceğiniz platformun, Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Expedia’nın İngiltere sitesinde geçerli 650 Sterlin harcamanıza 50 Sterlin veren indirim kodu

Bu arada seyahatinizi planlamadan önce size mutlaka Kuponigo’daki en güncel seyahat fırsatlarına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle gideceğiniz şehirle ilgili nerede kalınır, nerede gezilir, ne yenir, nasıl gidilir gibi araştırmalarla bütçe planınızı yaparken; Kuponigo sayesinde ciddi tasarruflar elde edebilirsiniz.


En ucuz uçak bileti hangi sitede?

Bu sorunun tek bir cevabı yok. Listemizdeki sitelerden herhangi birine bakabilir, yüzlerce seçenek arasından en uygun olanı seçebilirsiniz.

En uygun uçak bileti nasıl bulabilirim?

Listemizdeki herhangi bir siteye varış ve kalkış konumunu girin. Sonra çıkan listede ucuzdan pahalıya doğru sıralamayı seçin. En ucuz bilet karşınıza çıkacaktır.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Listemizde size sunduğumuz sitelere göz atabilir, en ucuz uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

Uçak bileti fiyatları hangi saatlerde ucuz?

Bu sorunun cevabı kalkış ve varış noktasına göre değişmektedir. Bununla birlikte sabah çok erken yahut gece geç saatler görece daha ucuz olmaktadır.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.