SYPWAI platformu fikri ve geliştirme

Daha önce, İnternette Neurosphere’in SYPWAI adlı kendi platformunu aktif olarak geliştirdiği bilgisi meydana geldi. Yeni ürünün test edilmesi Mart 2019’da başladı. Platformun ana görevi, sinir ağlarının merkezi olmayan eğitimiydi. Geliştiricilerin söylediklerine göre, yakın zamanlarda bütün arzu olanların, yapay zeka bilimsel alanında kendi gücünü test etmek isteyenlere katılma fırsatı olacaktır. Platform, dünyanın her yerinden amatörleri ve bilim adamlarını birleştirecek bir yer olacak. Bu, ortak bir hedef olan yapay zekanın geliştirilmesi için yapıldı.

SYPWAI’nin genel müdürü Abdigani Diriye, ürünün testlerinin birkaç ay kamuya açıklanmadan devam ettiğini söylüyor.

Neurosphere her zaman bilgisayar eğitimi alanlarında, aralarda ticari amaçlarla ağların kullanılması konusunda bir uzman olarak kabul edilirdi. Platformun uygulanması için yapay zekanın her insanın günlük hayatına gitmesine ulaşmak mümkün olacaktır.

Projenin temel amacı sinir ağlarını eğitmek

Yeni platform, sinir ağlarını eğitmeye yönetilen orta zorlayıcı görevleri başarabilecektir. Bunun için bir para ödülü var. Aynı zamanda varlıklar sigortalanmakta ve “soğuk cüzdan”ın içinde saklanmaktadır. Başlangıçta müşteriler Amerikan doları ile ETH ve aynı para birimi ile BTC seçeceklerdir. Ancak The Neurosphere’e göre en yakın zamanlarda, müşteriler arasında en çok popüler olan diğer para birimleri de tanıtılacaktır.

SYPWAI platformu müşterilere karşı anonim olacaktır. Tek istisna – kullanıcı kendi adına başarılarını paylaşmaya karar vermektedir. Mesele şu ki, müşterilerin kişisel belgeleri üçüncü taraflar veya piyasa yapıcılar ile paylaşılmayacaktır. Ancak aynı zamanda platformda çalışmak için tanımlama prosedürlerinden geçmeniz gerekecektir. Tüm kullanıcılar, kendilerini bilim alanında denemek için SYPWAI platformunun en çabuk uygulanmasını dört gözle beklemektedirler.

2018’de Neurosphere’in, SYPWAI platformunun hızlandırılmış gelişimine katkıda bulunabilmiş olan bir hibenin sahibi olduğunu hatırlatmak istemekteyiz.

FIrsatlardan Haberdar Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz. Size en güncel fırsatları göndermeye çalışacağız.

Leave a Reply