Abone Olun & Tasarruf Edin

repetry tr 1920х1440

Repetry, Dil Öğrenenleri Uzman Eğitmenlerle Buluşturuyor

REPETRY ile yeni bir dil öğrenmenin rahatlığını ve avantajlarını keşfedin. Uzman eğitmenlerle bağlantı kurun, kullanıcı dostu bir arayüzün keyfini çıkarın ve dil öğrenenlerden oluşan geniş bir topluluğa katılın. Dil öğrenme yolculuğunuza bugün başlayın.


Her ne iş yapıyor olursak olalım, şimdi değilse bile ileride mutlaka bir dil bariyeri ile karşılaşacağız. Ayrıca dünya artık eskisi kadar büyük değil. Her şeye erişebiliyor ve herkesle etkileşime girebiliyoruz. Peki ya bunu nasıl daha iyi yapabiliriz? Elbette yabancı dil öğrenerek… Peki ya nasıl yabancı dil öğrenebiliriz? Bu sorunun cevabını arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz!

Yabancı dil öğrenmeyi istemenin birden farklı sebebi olabilir. Okul hayatı, iş hayatı, eğlence hayatı… Amaç ne olursa olsun farklı bir dil öğrenmek harika bir şey. Farklı bir kültürü tanımanın, dünyaya hâkim olmanın en iyi yolu yeni bir dil öğrenmek. Kariyer mi düşünüyorsunuz: O halde yeni bir dil öğrenmek sizi hem daha üretken yapacak hem de birçok farklı firma ile -yurtdışındaki firmalarla bile- çalışabileceksiniz.

Yeni kültürler mi öğrenmek istiyorsunuz: O zaman yeni bir kültürü tanımanın en iyi yolu o kültüre ait dili öğrenmek. Böylece sadece okuyarak veya araştırarak değil o kültürü yaşayarak öğrenebileceksiniz. Yoksa siz kendinizi daha iyi ifade etmek ve düşünme gücünüzü geliştirmek mi istiyorsunuz: Dil öğrenmek bunun en iyi yolu! Size bir sır verelim: Yeni bir dil öğrenmek daha yaratıcı düşünmemizi sağlıyor, hafızamızı güçlendiriyor ve problem çözme yeteneğimize olağanüstü katkıda bulunuyor. Tüm bunlar bilimsel gerçekler. İnanılmaz! 

Ancak biliyoruz ki yeni bir dil öğrenmek hiç de kolay değil. Bunu kolaylaştırmanın yolu ise bol bol çalışmak ve pratik yapmak. Birkaç yabancı dil öğrenme tüyosu verelim. Öncelikle hepimiz günlük yaşantımızda bir veya birkaç yabancı dile maruz kalıyoruz. Örneğin altyazılı filmler izlemek yeni bir dile aşina olmak için oldukça faydalı görünüyor. Yabancı dilde şarkılar dinlemek de o yabancı dile olan kulak aşinalığı için çok faydalı. Basit yabancı dilde kitaplar da yeni bir dil öğrenmeye başlayanlar için biçilmiş kaftan. Ancak yeni bir yabancı dil öğrenmenin öyle kolay ve eğlenceli bir yolu var ki… Elbette bu bol bol pratik yapmak ve bir yabancı dili ana dili o yabancı dil olan eğitmenlerden öğrenmek. Düşünsenize İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ve size bu dili öğrenmeniz için yardımcı olacak kişi İngiliz. Ya da Fransızca için Fransız, Almanca için Alman… Harika olur değil mi? 

O zaman sizi daha önce bu yabancı dil öğrenmeye yardımcı olma konusunda başarısını kanıtlamış ve Türkiye’ye yeni gelen bir platformdan bahsedelim: Repetry! Repetry, dünya çapında popüler diller için dil öğrenenleri ve uzman öğretmenleri birbirine bağlamaya adanmış çevrimiçi bir eğitim platformudur. Ayrıca Repetry kullanıcı dostu bir arayüz, sadakat ve ödül programı, geniş topluluk, gelişmiş güvenlik önlemleri ve daha fazlası gibi sayısız avantajla benzersiz bir eğitim deneyimi sunar. Diyeceksiniz ki böyle birçok platform var, neden Repetry? Bu sorunun cevabını sizin için kolay anlaşılır bir şekilde başlıklar halinde anlatmak için burdayız. Neden Repetry, gelin bir bakalım. 

 • Repetry sizden bir abonelik ücreti talep etmiyor. Kaç ders alırsanız o kadar ödüyorsunuz ve böylece çalışma planınızı kendiniz özgürce oluşturabiliyorsunuz.
 • Kendinize uygun eğitmeni bulmak için sitede saatlerce dolaşıp kaybolmuyorsunuz. Repetry sizin isteklerinize ve filtrelemenize göre sizin için en uygun ‘’ruh eşi eğitmeni’’ buluyor. 
 • Repetry’deki eğitmenler dil öğrenmek isteyenlere en iyi hizmeti verebilmek için doğrulama sürecinden geçer ve uzmanlıklarını kanıtlar. Siz de işinde en uzman eğitmenlerden dil eğitimi almış olursunuz. Ayrıca bir sorunla karşılaşırsanız müşteri başarı ekibine anında ulaşabilirsiniz.
 • Dil öğrenmenin en sıkıcı yanlarından biri olan katı kurallar ve sabit programlar Repetry’de yok! Repetry’de istediğiniz eğitmenleri tek tek deneyebilir size en uygun olan eğitmeni bulabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenme deneyiminde sadece size özgü gereksinimleri kolayca karşılayabilirsiniz. 
 • Repetry size birkaç çok bilinen popüler dil dışında, Filipince, Sebuanca, Endonezce, Japonca, Lehçe, Hintçe, Afrikaanca, Yunanca ve daha birçok yabancı dilde öğrenme seçenekleri sunuyor. 

Repetry, yeni bir dil öğrenmek isteyenler için eşsiz fırsatlar ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmakla kalmıyor, bunu uzmanlığını kanıtlamış başarı eğitmenlerle yapıyor. Böylece yabancı dil öğrenirken sıkılmıyor, katı kurallarda boğulmuyor ve kendi programınızı özgürce kendiniz hazırlıyorsunuz. Kısacası Repetry, Türkiye’ye yeni gelmiş olmasıyla bizim için harika bir fırsat. 

Biz ne yaptık? Sizin için bu fırsatı daha mükemmel hale getirdik ve Repetry ile anlaşıp harika bir kampanya hazırladık. Repetry’ye şimdi girip indirim kodumuz ile üye olur ve kendinize uygun eğitmeni seçip eğitim almaya başlarsanız özel indirim sizin olacak! Ne bekliyorsunuz? Haydi dil öğrenmeye!

Kupon Kodu

Bitiş Tarihi: 12/31/2024

Repetry’da ilk 1-1 ders için %70 indirim fırsatı

Yabancı Dil Eğitmenleri İçin Repetry

Sadece dil öğrenmek isteyenler için değil yabancı dil bilgisine güvenen ve uzmanlığını kanıtlayanlar için de Repetry, harika bir gelir kapısı. Eğitmenler için de Repetry, eşsiz olanaklar sunuyor:

 • Herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan özgürce ders verebilirsiniz. 
 • Sadece kendi çevrenizdeki insanlara değil dünyanın dört bir yanından dil öğrenmek isteyen insanlara ulaşabilir, dil becerilerinizden kazanç elde edebilirsiniz. 
 • Vermiş olduğunuz eğitim için kendi ücretinizi dilediğiniz gibi belirleyebilir, çalışma saatlerinizi özgürce planlayabilirsiniz. 
 • Kazancınızı almak konusunda Repetry sizin için güvenilir yöntemler sunar ve kazancınızı takip ederek 7/24 çekebilirsiniz. 
 • Esnek komisyonlar ile gelirinizi istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. 
 • Kendi uzmanlık alanınıza ve kişiselleştirilmiş filtrelerinize göre öğrenciler ile bir araya gelip hem dil öğretebilir hem de bundan zevk alabilirsiniz. 
 • Üstelik sisteme erken katılan eğitmenler için özel bir avantaj olan %23 gibi düşük bir geçici sabit komisyon oranı bulunuyor.

Hem dil öğrenmek hem de dil öğretmek isteyenler için Repetry, Türkiye’ye yeni gelmiş harika bir platform! Repetry sizi bekliyor, siz neredesiniz? 

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Mustafa Şen
Mustafa Şen

Mustafa Şen yazar ve içerik üreticisidir. Gökçeada'da büyümüştür. Seyahat, yaşam tarzı ve uluslararası politika hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrencisidir.

Düşüncenizi Paylaşın