Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.

Bültenimize abone olarak Kuponigo'nun Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası şartlarını onaylamış olursunuz.

Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders

Wix ve Shopify , bugün piyasadaki en popüler “no-code website builders” olarak bilinen kodsuz web sitesi oluşturucularından ikisidir. Her ikisi de kullanıcı dostudur, tonlarca özelliği ve şablonu vardır ve kolaylıkla profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Ancak, piyasadaki tek kodsuz web sitesi oluşturucuları değiller .

Daha fazla kontrole ihtiyacınız olabilir ve öyleyse bu platformlarla ilişkili yüksek ücretlerden kaçınmak isteyebilirsiniz. Durum buysa, size istediğiniz kontrolü verebilecek alternatif bir web sitesi oluşturucuya ihtiyacınız var.

Gerçek şu ki, en popüler olanlardan daha iyi olabilecek birçok başka web sitesi oluşturucu var. Bu blog gönderisinde, şu anda Wix ve Shopify’ın alternatifi olarak kullanabileceğiniz en iyi 5 web sitesi oluşturucudan bahsedeceğiz.

Geniş özellik yelpazeleri, sürükle ve bırak oluşturuculardan e-Ticaret platformlarına kadar her şeyi sağlar, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun bir platform olduğundan emin olabilirsiniz. Eğer daha farklı bir şey arıyorsanız (veya yalnızca seçeneklerinizi karşılaştırmak istiyorsanız), bu içeriğimiz tam size göre.

Bigcommerce

bigcommerce
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 8

Bigcommerce ile herhangi bir kod yazmaya ihtiyaç olmadan web siteleri oluşturabilirsiniz, bu da onu Shopify ve Wix’e harika bir alternatif haline getirir. Bir çevrimiçi mağaza kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerdiğinden, BigCommerce’i kullanarak bir çevrimiçi mağaza da kurabilirsiniz. Çok çeşitli özellikler ve şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturabilmeniz için platformu özelleştirme yeteneği, sınırsız ürün ve bant genişliği, güvenli barındırma ve yerleşik pazarlama araçları gibi profesyonel bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. Ek olarak, BigCommerce, çevrimiçi mağazanızın başarısında size yardımcı olabilecek bir e-ticaret uzmanları ekibi içerir.

Hostinger Website Builder

Zyro
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 9

Wix ve Shopify’a harika bir kodsuz web sitesi oluşturucu alternatifi arıyorsanız, Hostinger Website Builder kesinlikle göz atmaya değer. Hostinger Website Builder ile kodlama yapmadan veya bir web geliştiricisi tutmadan dakikalar içinde profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Hostinger Website Builder’i harika bir kodsuz web sitesi oluşturucu yapan temel özelliklerden bazıları şunlardır: sürükle ve bırak arabirimi, önceden oluşturulmuş şablonlar ve temalar, e-Ticaret işlevselliği ve 7/24 müşteri desteği. Ayrıca Hostinger Website Builder, ücretli bir abonelik taahhüt etmeden önce deneyebilmeniz için ücretsiz bir plan sunar.

Dolayısıyla, Wix veya Shopify’dan bıktıysanız veya yalnızca bir değişiklik arıyorsanız, kesinlikle Hostinger Website Builder’i deneyin. Bu güçlü kodsuz platformla güzel bir web sitesi oluşturmanın ne kadar kolay ve uygun fiyatlı olduğuna şaşırabilirsiniz.

Squarespace

Squarespace
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 10

Başka bir kodlama gerektirmeyen harika bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, Squarespace başka bir harika seçim olacaktır. Squarespace ile karmaşık kodlama dillerini öğrenmek zorunda kalmadan sadece birkaç dakika içinde çekici bir web sitesi oluşturabileceksiniz.

Squarespace son derece kullanıcı dostudur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli şablonlar ve tasarımlar sunar. Ayrıca web sitenizi istediğiniz kadar çok veya az özelleştirebilirsiniz, bu da web sitenizi gerçekten kendinize ait hale getirebileceğiniz anlamına gelir. Ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, Squarespace 7/24 müşteri desteği sunar.

Genel olarak Squarespace, kodlama gerektirmeyen kullanımı kolay bir platform isteyenler için mükemmel olan mükemmel bir web sitesi oluşturucusudur.

GoDaddy

GoDaddy Website Builder
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 11

GoDaddy’nin Web Sitesi Oluşturucusu, Wix ve Shopify gibi daha geleneksel web sitesi oluşturucularına harika bir alternatiftir. GoDaddy ile önceden herhangi bir deneyim veya tasarım bilgisi olmadan kolayca profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Platformu kullanmak kolaydır ve markanızı size özel bir şekilde yansıtan bir web sitesi oluşturabilmeniz için birçok özelleştirme seçeneği vardır. Ayrıca, web sitenizle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, GoDaddy’nin müşteri destek ekibi haftanın yedi günü, günde 24 saat hizmetinizdedir.

Domain.com

smartmockups lcrmz66h
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 12

Domain.com‘un Web Sitesi Oluşturucusu, kullanımı kolay, kodsuz bir web sitesi oluşturucu arayanlar için Wix ve Shopify’a harika bir alternatiftir. Domain.com’un Web Sitesi Oluşturucusu ile, kodlamayı öğrenmeden veya bir web tasarımcısı tutmadan dakikalar içinde profesyonel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Domain.com’un Web Sitesi Oluşturucusu, şablonlar, sürükle ve bırak düzenleme, stok fotoğraflar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Ayrıca, ücretsiz deneme sürümüyle başlayabilir ve yalnızca web sitenizden memnunsanız ödeme yapabilirsiniz.

Namecheap

Website Builder by Namecheap
Wix ve Shopify’a Alternatif 6 Harika No-Code Website Builders 13

Hiç şüphe yok ki Namecheap, 2000 yılındaki lansmanını takip eden yıllarda başarılı bir barındırma ve alan adı kayıt kuruluşu olarak hızla büyüyor. 2010 yılında şirket, Wix’e popüler bir alternatif olduğu kanıtlanmış olan Namecheap’in web sitesi oluşturucusu WebsiteBuilder’ı piyasaya sürdü.

Diğer web sitesi oluşturucularla karşılaştırıldığında, Namecheap kullanım kolaylığı nedeniyle öne çıkıyor. Sürükle ve bırak düzenleyicileri, yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır. Sürükle ve bırak düzenleyicileri, yeni başlayanlar için bile basit ve kullanımı kolaydır. Ve diğer web sitesi oluşturucuların aksine, tüm özelliklere erişmek için premium plana yükseltmeye gerek yoktur.

Özet

Bugün piyasada sizin için en iyi web sitesi kurucusunun ne olduğunu bulmak için çaba göstermeniz gerektiğine inanıyorum. Pek çok farklı kodsuz web sitesi oluşturucuları (No-Code Website Builders) seçeneği mevcuttur ve projeniz için hangisinin doğru olduğunu seçmek zor olabilir. Wix ve Shopify’a alternatifler arıyorsanız, dikkate alınması gereken bir liste hazırladık.

Her birinin birçok farklı özelliği ve avantajı vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınız için ideal olanı bulmak için her birini tam olarak araştırdığınızdan emin olun. Hangisinin sizin için en iyi olduğundan hala emin değilseniz, lütfen size yardım sağlayabilecek uzman ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.

Bültenimize abone olarak Kuponigo'nun Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası şartlarını onaylamış olursunuz.

Bunu beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşın:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir