Abone Olun & Tasarruf Edin

Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Marmara Forum Alışveriş Merkezi Nerede? + Mağaza Listesi

Yerli yabancı 300'ün üzerinde markanın yer aldığı Marmara Forum Alışveriş Merkezi nerede? Güncel mağaza listesi ve bilmeniz gerekenler


Yerli yabancı 300’ün üzerinde markanın yer aldığı Marmara Forum Alışveriş Merkezi, yalnızca alışveriş değil; eğlence, konser ve sergi gibi etkinliklerle de dolu son derece faal bir eğlence ve alışveriş ortamı sunuyor.

Dünyaca ünlü markaların ve mağazaların bulunduğu Marmara Forum Alışveriş Merkezi‘nde eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün. Marmara Forum mağazaları sayısız alternatiflerle dolu büyük şubelerinde binlerce giyim, teknoloji, ev eşyası, aksesuar, hobi/hediyelik, kozmetik, güzellik ve spor ürününe yer veriyor.

Popüler moda ve giyim markalarından Decathlon, Zara, Adidas, Avva, Mango ve Network gibi isimlerin yanı sıra teknolojik ürünlere ilgi duyanlar için Mediamarkt, Bauhaus, Teknosa, Fakir ve Bosch mağazaları ile Marmara Forum AVM, Avrupa Yakası’nda yüzlerce misafiri ağırlayan merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Ayrıca Türkiye’nin en büyük CarrefourSA mağazalarından biri de alışveriş merkezinin içinde yer alıyor.

[lasso ref=”150-stanbul-alveri-merkezleri-listesi-en-yi-avmler” id=”50476″ link_id=”4556″]

McDonalds, Burger King, Sbarro, Popeyes gibi tanıdık isimlerin yanı sıra, Bay Döner, Dürümle, Gurme Burger ve Alaçatı Muhallebicisi gibi yerel lezzetlerin de yer aldığı restoranlar da alışveriş merkezinde sizi bekliyor.

Türkiye’de en fazla Cinemaximum sinema salonuna sahip olan Marmara Forum AVM, 16 ayrı salonuyla sinemaseverler için 4DX teknolojili güncel filmleri de gösterime sunuyor.  

Marmara Forum AVM çocukları da unutmuyor. 13 bin metrekarelik eğlence için ayrılmış alan, Playland’de çocuklarla buluşuyor. Eğlenceli aktivitelerin ve öğretici etkinliklerin yapıldığı Playland, eğlence merkezi alışveriş merkezinin üçüncü katında yer alıyor. Hijyen kurallarına uyulan, çocukların gözetim altında olduğu Playland’de siz alışveriş yaparken çocuklarınız da sıkılmadan eğlenebiliyor. 

Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde hizmetler bunlarla bitmiyor. Eczane, oto yıkama, kuaför, terzi, spor ve spa merkeziyle de ziyaretçilerin her ihtiyacını karşılayan servisleri bünyesinde barındırıyor. 

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan, E-5 karayolunun yanı başında yer alan Marmara Forum AVM’ye Zeytinburnu Metro durağı üzerinden kısa bir yürüyüş mesafesindeki tramvay, metro ve metrobüsle ulaşım sağlamak oldukça kolay. Ayrıca geniş kapasiteli açık ve kapalı otoparkı da özel araçlarıyla gelen misafirlere büyük kolaylık sağlıyor.

Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

Otobüs: 97E, AVR1, AVR3 (İBB Bakırköy Durağı); 93, 93C, 93M, 93T, 97E, AVR2, AVR3, MR10 (Fildamı Yolu Durağı); 94A, AVR1, AVR2, AVR3 (İbni Sina İlkokulu Durağı)

Metro: M1 Atatürk Havalimanı – Yenikapı Metrosu (Zeytinburnu İstasyonu)

Tramvay: T1 Bağcılar – Zeytinburnu – Kabataş Tramvayı (Zeytinburnu İstasyonu)

Metrobüs: Zeytinburnu İstasyonu

Adres: Osmaniye, Çobançeşme Koşuyolu Cd. No:3, 34100 Bakırköy/İstanbul

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin

Fatih Ozdemir
Fatih Ozdemir

İstanbul'dan Londra'ya gelir gelmez, tasarruf yapmanızı sağlayacak ekonomik ipuçları ve püf noktalarıyla dolu bir web sitesi olan Kuponigo'yu kurdum. Web geliştirme ve tasarım konusundaki yeteneğimle güzel ve işlevsel web siteleri hazırlarken, yazılarımla da insanlara tasarruf etmeleri için güç veriyorum. Klavyeye yapışmadığım zamanlarda, daha az sıradan bir hayata denk geleceksiniz - belki arada sırada şehirden kaçmak ya da söylenen bir iki Eurovision marşı.

Düşüncenizi Paylaşın