Zwilling indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Zwilling’de Sevgililer Günü 2. Ürüne İndirim!
KAMPANYA
Zwilling’de Sevgililer Günü 2. Ürüne İndirim!

Zwilling nedir?

Zwilling, 1731’den beri yüksek kaliteli bıçaklar üreten bir Alman şirketidir. Şirketin merkezi Solingen, Almanya’dadır ve dünyanın en iyi çatal bıçak takımlarından bazılarını üretme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Bugün, Zwilling hala mutfak bıçakları ve diğer çatal bıçak takımı ürünlerinin önde gelen üreticilerinden biridir. En son Zwilling indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Zwilling’in bıçakları yüksek karbonlu paslanmaz çelikten yapılmıştır ve hem profesyonel şefler hem de ev aşçıları için tasarlanmıştır. Bıçaklar, çok sert ve dayanıklı bir kenarla sonuçlanan bir süreç kullanılarak dövülür. Zwilling’in bıçakları keskinlikleri ve uzun ömürleriyle bilinir.

Şirket, şef bıçakları, soyma bıçakları, Santoku bıçakları, ekmek bıçakları ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlara uygun çok çeşitli bıçak stilleri sunmaktadır. Zwilling ayrıca kesme tahtaları, bıçak blokları, kalemtıraşlar ve daha fazlası gibi başka mutfak aletleri de yapar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.