Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Zorlu PSM İndirim Kodu

Zorlu PSM indirim kodu ile, Türkiye'nin ilk ve tek multimedya performans sanatları merkezi olarak konser, sinema, dans ve tiyatro gibi farklı sanat dallarında çok sayıda etkinliklerde indirimi yakalayın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Akbank Tosla Kart ile Zorlu PSM Amfi % 100 PUB harcamalarınızda anında % 10 nakit iade kazanın

Bu promosyon koduyla ilk ücretsiz kart başvurunuzda 25 TL hediye: ZPPKE

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Zorlu PSM Hakkında

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), Türkiye’nin en büyük ve en köklü sanat etkinlikleri organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kültür ve sanat merkezi kompleksi olarak Zorlu Holding tarafından Beşiktaş‘ın Levazım Mahallesi üzerinde kurulmuştur. En güncel Zorlu PSM indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

2009 yılında faaliyete geçen Zorlu PSM, Türkiye’nin ilk ve tek multimedya performans sanatları merkezi olarak konser, sinema, dans ve tiyatro gibi farklı sanat dallarında çok sayıda etkinlikler düzenlemektedir. Zorlu PSM’nin amacı dünya çapında tanınmış sanatçıların ve grupların performanslarını Türkiye’de izleyicilerle buluşturmaktadır.

Zorlu PSM, Türkiye’nin en prestijli sanat merkezidir. Komşusu Zorlu Center AVM ile birlikte oldukça çekici bir cazibe merkezidir. Yılın her ayında farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler arasında konserler, operalar, baletler ve tiyatrolarda gösteriler yer almaktadır. Ayrıca özel etkinlikleriyle de dikkat çekmektedir. Dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte düzenlenen bu etkinlikler, Türkiye’deki sanatseverler için unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 225

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir