Zorlu PSM indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Zorlu Psm Etkinliklerini Son Dakika Koltuğum Ile 1 Tl’den Satın Alabileceğiniz Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Zorlu PSM etkinliklerini Son Dakika Koltuğum ile 1 TL’den satın alabileceğiniz Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Zorlu PSM Hakkında

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), Türkiye’nin en büyük ve en köklü sanat etkinlikleri organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kültür ve sanat merkezi kompleksi olarak Zorlu Holding tarafından Beşiktaş‘ın Levazım Mahallesi üzerinde kurulmuştur. En güncel Zorlu PSM indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

2009 yılında faaliyete geçen Zorlu PSM, Türkiye’nin ilk ve tek multimedya performans sanatları merkezi olarak konser, sinema, dans ve tiyatro gibi farklı sanat dallarında çok sayıda etkinlikler düzenlemektedir. Zorlu PSM’nin amacı dünya çapında tanınmış sanatçıların ve grupların performanslarını Türkiye’de izleyicilerle buluşturmaktadır.

Zorlu PSM, Türkiye’nin en prestijli sanat merkezidir. Komşusu Zorlu Center AVM ile birlikte oldukça çekici bir cazibe merkezidir. Yılın her ayında farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler arasında konserler, operalar, baletler ve tiyatrolarda gösteriler yer almaktadır. Ayrıca özel etkinlikleriyle de dikkat çekmektedir. Dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte düzenlenen bu etkinlikler, Türkiye’deki sanatseverler için unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın