Zipcar kampanya kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.5

Puan:


Zipcar Ile Yapacağınız Ilk Ziptrip Sürüşünüzde +1 Saat Hediye Kodu
KUPON KODU
Zipcar ile yapacağınız ilk Ziptrip sürüşünüzde +1 saat hediye kodu

Zipcar nedir?

Zipcar markası dünyanın önde gelen araç paylaşım şirketleri arasında yer almaktadır. Tüm dünyada 40’tan fazla şehirde ofisleri ile basit ve sorumlu bir şehir hayatı sağlamayı taahhüt eder. En güncel Zipcar kampanya kodu, Zipcar indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Zipcar ile rezervasyon veya kiralama işlemlerini anında yapabilirsiniz çünkü tüm işlemler dijital ve çok kolay! Bulunduğunuz yere yakın müsait araçlara bakabilir, kriterlerinize göre filtreleyebilir ve hemen rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Zipcar’ın uzaktan kornası dahi vardır. Telefonunuzdan kornaya basabilir ve aracınızı bulup kapılarının kilidini açabilirsiniz. Aracınızı saatlik veya günlük olarak rezerve edip, kiralamanızın sonunda aldığınız yere geri bırakabilirsiniz.

Zipcar’ın üyeleri için artık yeni bir ZipFlex özelliği de mevcut, bu da onların saatlik bir araba kiralamalarına ve arabayı istedikleri yere iade etmelerine olanak tanıyor. ZipFlex ile kiralama yaptığınızda, aracı hizmet alanı içerisinde en yakın lokasyondan teslim alarak dakika, saatlik ve günlük kiralama işleminize hemen başlarsınız. Kiralamanızı tamamlarken aracınızı 7 gün 24 saat güvenli ve ulaşılabilir bir yerde bırakmanız son derece önemlidir!

Uygulama üzerinden ehliyet bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi vererek ve dijital sözleşme imzalayarak kolayca üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Temel, Premium, Öğrenci veya Kurumsal üyeliklerden ihtiyaçlarınıza en uygun üyelik seçeneklerinden birini seçin.

Sizin için işe yarayan ZipTrip veya ZipFlex hizmetlerini seçtikten sonra, doğru hizmeti seçtikten hemen sonra ZipTrip ile bir araç rezerve edebilir veya ZipFlex ile kiralamanıza başlayabilirsiniz. ZipTrip kiralık aracınızı ZipTrip kiralamayı bitirdiğinizde satın aldığınız yerde, ZipFlex kiralamayı bitirdiğinizde ise hizmet alanı içinde dilediğiniz yere bırakabilirsiniz.

Avis ve Budget gibi dünyanın en büyük araç kiralama hizmetleri sağlayıcısı Budget Group’un bir iştiraki olarak Türkiye’de Otokoç Otomotiv aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın