ZenMate kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Zenmate Logo
KAMPANYA
Çevrimiçi Gizlilik için Bugünden Daha İyi Bir Zaman Yok! ZenMate Ultimate’ı 3 ay ÜCRETSİZ alın tasarruf edin

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir...Devamını Gör

Dünya çapında 43 Milyondan fazla kullanıcısıyla ZenMate VPN, bir Sanal Özel Ağ yazılımıdır. Tüm cihazlarınızı ZenMate ile her yerde koruyun. ZenMate'in uygulamalarını tarayıcılarda, mobil cihazlarda ve masaüstünde kullanabilirsiniz. PC, Mac, iOS, Android, Linux, Amazon FireTV, AndroidTV, Chrome ve çok sayıda işletim sisteminde…

Daha Az Göster

ZenMate nedir?

ZenMate, VPN hizmetleri sağlayan Almanya merkezli bir şirkettir. Trafiğinizi şifreler ve başka bir ülkedeki bir sunucu üzerinden yönlendirerek, herhangi birinin etkinliğinizi izlemesini veya ne yaptığınızı görmesini imkansız hale getirir. En son Zenmate kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

ZenMate ayrıca IP adresinizi gizler, böylece takip edilmeden web’de gezinebilirsiniz. 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Şirket hem ücretsiz hem de premium abonelik planları sunuyor. Ücretsiz plan, kullanıcıların üç ülkedeki sunuculara bağlanmasına izin verirken, premium plan, kullanıcılara 28 ülkedeki sunuculara erişim sağlar. ZenMate ayrıca Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları için bir tarayıcı uzantısına sahiptir.

VPN’ler veya Sanal Özel Ağlar, internet trafiğini güvenli bir sunucu üzerinden şifrelemek ve yönlendirmek için kullanılır. Bu, verilerinizi ISP’niz veya devlet kurumları gibi meraklı gözlerden korumanıza yardımcı olur. ZenMate’in VPN hizmeti tüm internet trafiğinizi şifreleyecektir, yani hiç kimse çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı göremeyecektir.

Ek olarak, ZenMate trafiğinizi başka bir ülkedeki sunucularından biri üzerinden yönlendirecektir. Bu, internete o ülkeden erişiyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar; bu, kendi ülkenizde engellenen içeriğe (belirli web siteleri veya akış hizmetleri gibi) erişmek istiyorsanız yardımcı olabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın