Zap Surveys davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması Zap Surveys’e Üye Olurken Hediye $6.25 Veren Arkadaş Davet Linki
SADECE MOBİL
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Zap Surveys’e üye olurken hediye $6.25 veren arkadaş davet linki

Zap Surveys nedir?

Zap Surveys, anketlere katılmanın ve ödül kazanmanın yeni bir yoludur. Zap Surveys ile telefonunuzda veya tabletinizde anketlere katılabilir ve hediye çeki veya nakit olarak kullanılabilecek puanlar kazanabilirsiniz. En son Zap Surveys davet kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Zap Surveys, anketlere katılmanıza ve ödüller kazanmanıza izin veren bir mobil uygulamadır. Uygulama hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir. Zap Surveys ile telefonunuzda veya tabletinizde anketlere katılabilir ve hediye çeki veya nakit olarak kullanılabilecek puanlar kazanabilirsiniz.

Zap Surveys’e kaydolmak için e-posta adresinizi vermeniz ve bir şifre oluşturmanız gerekecek. Kaydolduktan sonra, uygulamaya giriş yapabilecek ve anketleri doldurmaya başlayabileceksiniz. Her anket, anketin uzunluğuna ve karmaşıklığına bağlı olarak farklı puan değerlerine sahip olacaktır.

Bir anketi tamamladığınızda puanlar anında hesabınıza geçecektir. Daha sonra puanlarınızı PayPal aracılığıyla hediye kartları veya nakit olarak kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın