Yves Rocher indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Yves Rocher nedir?

Yves Rocher, 1959 yılında girişimci Yves Rocher tarafından kurulan bir Fransız kozmetik şirketidir. Şirketin merkezi Paris’tedir ve 88 ülkede 2.000’den fazla mağazası bulunmaktadır. En güncel Yves Rocher indirim kodu, Yves Rocher kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirketin ürünleri eczanelerde, süpermarketlerde ve mağazalarda satılmaktadır. Yves Rocher’ın ürün yelpazesi cilt bakımı, makyaj, parfümler, banyo ve vücut ürünleri, saç bakımı ve erkek bakım ürünlerini içermektedir.

Şirket en çok bitki özleri, uçucu yağlar ve vitaminler gibi bileşenler içeren botanik cilt bakım ürünleri ile tanınır. Yves Rocher, ürünlerinde her zaman doğal içerikler kullanmaya ve çevre dostu olmaya kendini adamıştır.

Ürünlerinde geri dönüştürülmüş kağıt ambalaj kullanan ilk kozmetik markalarından biridir. Ayrıca fabrikalarına güç sağlamak için yenilenebilir enerji kaynakları kullanıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.