Youtube Premium kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Youtube Premium Üyeliğinizde % 50 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Youtube Premium üyeliğinizde % 50 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Youtube Premium Ve Youtube Music Aboneliklerinizde % 50 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
YouTube Premium ve YouTube Music aboneliklerinizde % 50 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Youtube Premium nedir?

YouTube Premium, YouTube’un tüm içeriğine reklamsız erişim ve YouTube içerik oluşturucularıyla işbirliği içinde üretilen özel orijinal programlama sunan bir abonelik hizmetidir. En son Youtube Premium koduYoutube Premium indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

YouTube Premium üyesi olarak YouTube’da reklamsız videolar, çevrimdışı izleme ve arka planda oynatma elde edeceksiniz. Ayrıca telefonunuzda veya tabletinizde çevrimdışı izlemek için videoları indirebileceksiniz. YouTube içerik oluşturucuları tarafından hazırlanan özel diziler ve filmler olan YouTube Originals’a da erişebileceksiniz.

YouTube Premium üyeliği, masaüstü bilgisayarda veya özel mobil uygulama aracılığıyla izleyenler de dahil olmak üzere sitedeki tüm videolardan reklamları kaldırır. Bu, özellikle her videodan önce atlanabilir videodan önce gösterilen reklamlar görmek istemiyorsanız daha temiz bir izleme deneyimi sağlayabilir. Ayrıca ödeme yapan üyeler, uygulamadan çıksalar veya ekranlarını kilitleseler bile müzik videolarını dinlemeye devam edebilirler.

YouTube Premium aboneleri, resmi şarkılar, albümler, çalma listeleri ve sanatçı radyo istasyonları içeren bir müzik akışı hizmeti olan YouTube Music’e de erişebilir.

YouTube, ilk olarak Ekim 2015’te YouTube Red olarak adlandırılan premium abonelik hizmetini kullanıma sundu. Hizmet daha sonra Mayıs 2018’de YouTube Premium olarak yeniden adlandırıldı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın