İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Yargıcı İndirim Kodu

Büyük Yargıcı İndirimi
Stil sahibi, şık ve elegan koleksiyonları ile yaşamın her anına eşlik eden Yargıcı ürünleri, Yargıcı indirim kodu ile online mağazasında sizleri bekliyor.
0 / 5 0

Puan:

Büyük Yargıcı indirimi başladı. 1250 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Stil sahibi, şık ve elegan koleksiyonları ile yaşamın her anına eşlik eden Yargıcı ürünleri, Yargıcı Online mağazasında sizleri bekliyor.

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Yargıcı nedir?

Yargıcı; 1978 yılında Emir Hakim ve kardeşi tarafından İstanbul Osmanbey’de kurulan bir giyim perakendecisidir. En güncel Yargıcı indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Yargıcı, otuz yılı aşkın süredir iş hayatında ilk kadın koleksiyonunu ilk kez sunduklarından bir yıl sonra firmaya olan ilginin artması üzerine firmayı kadın giyim üreticisi haline getirdiler.

Yargıcı, 2001 yılında sadece kadın giyim koleksiyonları tasarlamaya başlar başlamaz, aynı dönemde aynı isim altında Waterworks kozmetik serisini piyasaya sürerek müşterilerine sadece bir giyim firması değil, bir yaşam tarzı markası olduğunun ilk sinyallerini verdi.

Kozmetik, aksesuar, dekor ve ev aksesuarları koleksiyonlarını da bünyesine katan marka, ürün gamıyla her yıl müşterilerini şaşırtmayı başaran bir marka olmayı başarıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!