En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Yargıcı

Yargıcı indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Yargıcı

Temelleri 1978 yılında, Emir Yargıcı ve kardeşinin İstanbul – Osmanbey’de erkek gömleği üzerine açtıkları ilk mağaza ile atılan Yargıcı; 1988 yılında artan ilgiden sonra ilk kez kadın koleksiyonunun sunulmasıyla birlikte kadın koleksiyonu üreticisine dönüşür. 2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan Yargıcı, aynı dönemde “Waterworks” adı altında ilk kozmetik koleksiyonunu müşterilerine sunarak, tüketicileri için sadece bir giyim firması değil, onlara bir yaşam tarzı sunacağının da ilk sinyallerini verir. Kozmetik, aksesuar ve dekorasyon/ev aksesuarları koleksiyonlarını ürün gamına ekleyerek müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir marka haline gelir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun