Xiaomi

Xiaomi, özünde bir Nesnelerin İnterneti (IoT) platformuyla birbirine bağlanan akıllı telefonlara ve akıllı donanıma sahip bir internet şirketidir. Kullanıcılarıyla arkadaş olma ve kullanıcılarının kalbindeki “en havalı şirket” olma vizyonuyla 2010 yılında kurulan Xiaomi, kalite ve verimliliğe sarsılmaz bir odaklanma ile sürekli yeniliğe kendini adamıştır. Şirket, dünyadaki herkesin yenilikçi teknolojilerle daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak için durmaksızın dürüst fiyatlarla harika ürünler üretiyor. Xiaomi şu anda dünyanın dördüncü en büyük akıllı telefon markasıdır ve akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar hariç bu platforma bağlı 196 milyondan fazla akıllı cihazla dünyanın en büyük tüketici IoT platformunu kurmuştur. Şu anda, Xiaomi ürünleri dünya çapında 80’den fazla ülke ve bölgede mevcuttur ve birçoğunda lider bir yere sahiptir.

MediaMarkt’ta 2.000 TL ve üzeri Xiaomi ürünlerinde geçerli 100 TL’lik indirim kodu
İndirim Kodu - Kupon Kodu
MediaMarkt’ta 2.000 TL ve üzeri Xiaomi ürünlerinde geçerli 100 TL’lik indirim kodu

Xiaomi, özünde bir Nesnelerin İnterneti (IoT) platformuyla birbirine bağlanan akıllı telefonlara ve akıllı donanıma sahip bir internet şirketidir...Devamını Gör

Xiaomi, özünde bir Nesnelerin İnterneti (IoT) platformuyla birbirine bağlanan akıllı telefonlara ve akıllı donanıma sahip bir internet şirketidir. Kullanıcılarıyla arkadaş olma ve kullanıcılarının kalbindeki “en havalı şirket” olma vizyonuyla 2010 yılında kurulan Xiaomi, kalite ve verimliliğe sarsılmaz bir odaklanma ile sürekli yeniliğe kendini adamıştır. Şirket, dünyadaki herkesin yenilikçi teknolojilerle daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak için durmaksızın dürüst fiyatlarla harika ürünler üretiyor. Xiaomi şu anda dünyanın dördüncü en büyük akıllı telefon markasıdır ve akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar hariç bu platforma bağlı 196 milyondan fazla akıllı cihazla dünyanın en büyük tüketici IoT platformunu kurmuştur. Şu anda, Xiaomi ürünleri dünya çapında 80'den fazla ülke ve bölgede mevcuttur ve birçoğunda lider bir yere sahiptir.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply