İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Xbox Hediye Kodu

%50 Nakit İade Fırsatı
Microsoft tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir video oyunu markası olan Xbox için geçerli Xbox Hediye Kodu ile tasarruf edin.
Xbox Hediye Kodu Microsoft tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir video oyunu markası olan Xbox için geçerli Xbox Hediye Kodu ile tasarruf edin.
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Xbox'a özel indirim ve hediye veren platformlar:
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Xbox nedir?

Xbox, Microsoft tarafından oluşturulmuş bir oyun konsoludur. Xbox 360’ın halefi ve Xbox serisindeki üçüncü konsoldur. En güncel xbox hediye kodu, xbox game pass kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Xbox One, 22 Kasım 2013’te Kuzey Amerika’da Xbox 360’ın halefi olarak piyasaya sürüldü. Xbox One, sekizinci nesil video oyun konsollarının bir parçası olarak Sony’nin PlayStation 4 ve Nintendo’nun Wii U ve Switch ile rekabet ediyor.

Xbox One başlangıçta, oyuncuların konsolu sesli komutlar ve hareketlerle kontrol etmesine olanak tanıyan bir Kinect sensörüyle piyasaya sürüldü. Ancak, 2014 yılında Microsoft, Xbox One’ın Kinect sensörünü içermeyen güncellenmiş bir sürümünü yayınladı.

Xbox’ın oyun kitaplığı, birinci şahıs nişancı oyunları, rol yapma oyunları, platform oyunları ve yarış oyunları dahil olmak üzere çeşitli türlerden oyunlar içerir. Xbox için popüler oyunların bazı özel örnekleri şunlardır: Halo: Combat Evolved, Dead or Alive 3, Jet Set Radio Future, Panzer Dragoon Orta, Splinter

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Oyun İndirimleri

Kısıtlı bir bütçenin sizi en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarmaktan alıkoymasına izin vermeyin. İndirim kodlarıyla en iyi oyun fırsatlarına yönelik rehberimiz paradan tasarruf etmenize ve eğlenmenize yardımcı olacaktır.

En Yeni Elektronik & Teknoloji İndirimleri

Fazla harcama yapmadan en son teknoloji ve mobil cihazları edinin. İndirim kodlarımız, bir bütçeyle en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi alışveriş yapın ve tasarruf edin!