WWF indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

WWF Market nedir?

Bağımsız koruma kuruluşu WWF‘in bir ürünü olarak WWF Market; tüm ürünlerinin tasarımından, üretiminden, satışından ve dağıtımından sorumlu olan Reflect Studio tarafından yönetilen bir online mağazadır. En güncel WWF indirim kodu, WWF ilk alışveriş indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirketin B Corp sertifikası, stüdyonun üretim boyunca çevre dostu, sertifikalı malzemeler kullanmasını ve adil ticaret uygulamalarına bağlı kalmasını sağlar. WWF Market satışlarının bir sonucu olarak Reflect Studio, net karının %40’ını doğa korumayı desteklemek için WWF-Türkiye‘ye aktarıyor.

WWF nedir?

Doğal hayatı koruma konusunda dünya çapında faaliyet gösteren bir kuruluş olan WWF, 1951 yılında kuruldu. Kuruluşun amacı, doğal hayatın sürdürülebilirliğini sağlamak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaktır. Hem insanlara hem de vahşi hayata bir bütün olarak fayda sağlayabilmesi için önümüzdeki on yılda doğayı restore etmeyi hedeflemektedir.

100’den fazla ülkede faaliyet gösteren bağımsız bir koruma kuruluşu olan WWF (World Wide Fund for Nature)‘in önemli faaliyetlerinden biri de ekosistemleri korumaktadır. Ekosistemler, insanlar ve diğer canlılar için yaşamsal öneme sahip oldukları için, onların sürdürülebilirliğini temin etmek amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda, WWF arazileri satın alarak onları tabiat parklarına ve rezervasyon alanlarına dönüştürmeye çalışmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.