Wise referans kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.75

Puan:


Linki kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın
Wise Ile Ilk Yurtdışı Para Transferinizi Ücretsiz Yapmanızı Sağlayan Arkadaş Referans Kodu
KAMPANYA
Wise ile ilk yurtdışı para transferinizi ücretsiz yapmanızı sağlayan arkadaş referans kodu
Wise Ile Türkiye Dahil Dünyanın Her Yerinde 175 Ülke Ve 50 Para Biriminde Uluslararası Para Transferi Yapın!
KAMPANYA
Wise ile Türkiye dahil dünyanın her yerinde 175 ülke ve 50 para biriminde uluslararası para transferi yapın!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Yurtdışına Para Göndermek/Almak için En İyi Uluslararası Para Transferi Uygulamaları

Yurtdışına para transferinizi daha hızlı, daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? O halde Wise ve Wise referans kodundan başka bir yere bakmayın! Fırsatlarımızdan yararlanarak, düşük ücretlere ve rekabetçi döviz kurlarına erişebilir, yurtdışı para transferlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

Wise nedir?

Wise (Eski adıyla TransferWise), yurtdışına anlık döviz kurunda birden fazla para biriminde para göndermeyi kolaylaştıran kullanışlı bir hizmettir. Wise promosyon kodu veya Wise yönlendirme bağlantısının yardımıyla, düşük ücretlere ve harika döviz kurlarına erişebilirsiniz, böylece uluslararası transferlerinizin değerini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve güvenlidir, böylelikle paranızın her zaman hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Şirket, 2011 yılında, geleneksel bankaların uluslararası para transferleri için talep ettiği yüksek ücretlerden dolayı hayal kırıklığına uğrayan iki Estonyalı arkadaş tarafından kuruldu. Bugün, Wise, ayda 1 milyar doların üzerinde ödeme yapan 4 milyondan fazla müşterisiyle dünyanın en popüler para transferi hizmetlerinden biridir. Şirketin Londra, New York, Tallinn ve Tokyo’da ofisleri bulunmaktadır.

İnsanların Wise’ı sevmesinin birçok nedeni vardır. İlk olarak, yurtdışına para göndermek için uygun bir yoldur. İkincisi, hızlı ve verimlidir. Üçüncüsü, uluslararası para transferlerinde tasarruf etmenin harika bir yoludur. Dördüncüsü ise para göndermenin güvenli bir yoludur. Son olarak, ihtiyacı olan bir arkadaşı veya aile üyesini desteklemenin harika bir yoludur.

Sık sık uluslararası para gönderiyor ve alıyorsanız, Wise bunu yapmanın harika ve kullanışlı bir yoludur çünkü düşük ücretleri ve rekabetçi döviz kurları sunar.

Wise para transferi güvenli midir?

Kesinlikle! Güvenlik, Wise’ın en önemli önceliğidir. Tüm işlemler, paranızın her zaman güvende ve emniyette kalmasını sağlamak için şifreleme ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca, yaptığınız her işlem dolandırıcılık önleme teknolojisi kullanılarak izlenir, böylece tüm transferlerinizin güvenli bir şekilde ele alındığından emin olabilirsiniz.

Wise bir banka mı?

Evet, Wise, hesapları kontrol etme, krediler ve banka ve kredi kartları gibi çeşitli finansal hizmetler sunan çevrimiçi bir bankadır. Ve diğer birçok çevrimiçi bankanın aksine, Wise’ın bir hesap açmak veya sürdürmek için minimum bakiye gereksinimi yoktur.

Hizmet 50’den fazla ülkede mevcuttur ve bankadan bankaya havaleler, sınırsız hesaplar, ticari banka hesapları ve çoklu para birimi hesapları dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar. Yani, Wise bir banka mı? Kesinlikle! Promosyon kodları ve diğer avantajlarıyla, geçiş yapmaya değer.

Wise’da banka hesabı nasıl açılır?

Bir Wise çoklu para birimi hesabı açmak için, web sitelerinde online olarak kaydolmanız yeterlidir. Başvuru tamamlandıktan sonra, 50’den fazla farklı para biriminde para gönderebilir, alabilir ve yönetebilirsiniz. Banka hesabı tamamen ücretsizdir ve hiçbir gizli ücret ödemeden gelir. Küresel ödeme ağları, geleneksel bankalardan daha düşük transfer maliyetleriyle daha hızlı işlemlere izin verir ve bu da onu düzenli olarak uluslararası ödemeler yapması gereken işletmeler ve bireyler için ideal bir çözüm haline getirir.

Wise Borderless Banka Hesabı Nedir?

Wise Borderless Bank Account, kullanıcılara mali durumlarını yönetmek için kolay ve güvenli bir yol sunan dijital bir cari hesaptır. Çeşitli uluslararası para birimlerinde banka hesapları açmanıza olanak tanır, böylece aynı anda birden fazla para biriminde ödeme alabilir ve gönderebilirsiniz. Bu aynı zamanda bir para biriminden diğerine transfer yaparken uluslararası döviz kuru ücretlerinden tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Hesap ayrıca, kullanıcıların toplam transfer maliyetlerinde ek para biriktirmelerini sağlayan bir Wise promosyon koduyla birlikte gelir.

Wise ile nasıl para gönderilir?

Wise’ı kullanmak için kullanıcıların bir hesap oluşturmaları ve banka hesaplarını veya banka kartlarını bağlamaları gerekir. Hesapları oluşturulduktan sonra, para göndermeyi veya almayı seçebilirler. Para gönderirken, kullanıcıların göndermek istedikleri tutarı, göndermek istedikleri para birimini ve alıcının banka bilgilerini girmeleri gerekir.

Alıcı daha sonra paranın gönderildiğini bildiren bir e-posta bildirimi alır. Para alırken, kullanıcıların banka bilgilerini gönderene vermeleri yeterlidir. Para daha sonra 1-2 gün içinde hesaplarına aktarılacaktır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın