Abone Olun & Tasarruf Edin

Wise promosyon kodu,transferwise ile yurtdışına para gönderme,transferwise hesap açma,transferwise ile para göndermek,transferwise türkiye,transferwise nedir,transferwise nasıl,wise türkiye,wise turkey,transfer wise,wise güvenilir mi,wise,wise ne demek
Ücretsiz Yurtdışı Para Transferi Fırsatı

Wise Promosyon Kodu

Wise ile yurtdışı para transferinde tasarruf edin. Bir Wise promosyon kodu kullanırsanız 500 GBP'ye kadar ücretsiz para transferi yapabilirsiniz.


En Bilinen Seçenek
Fırsat

Wise promosyon kodu ile 500 GBP’ye kadar ücretsiz uluslararası para transferi yapın

Tıkladığınız İndirimi Etkinleştir butonu genellikle çalışıyor. Çalışmaması durumunda lütfen Wise Uygulamasını açın > Ana Sayfa Sekmesine gidin > Kazan & Davet Et butonuna tıklayın > Sona kadar aşağı kaydırın > Davet linkini gir bölümüne tıklayın > Bu linki Kopyalayıp o alana yapıştırın: https://wise.com/invite/ihpn/fatihoe2 > Hepsi Bu Kadar! Devamını Gör... Daha az göster...

Wise Nedir?

Wise, paranızı uluslararası alanda kolayca göndermenizi, harcamanızı ve yönetmenizi sağlayan bir finansal platformdur. Wise ile 160’tan fazla ülkedeki fonlarınıza erişebilir, 40 farklı para biriminde işlem yapabilir ve rekabetçi döviz kurlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, küresel finansal işlemler gerçekleştirirken tasarruf sağlar.

Wise kullanarak, 40’tan fazla para biriminde para gönderirken, harcarken ve çekerken ana cadde bankalarına kıyasla 4 kata kadar tasarruf edebilirsiniz. Rekabetçi döviz kurları ile Wise, uluslararası finansal işlemlerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak paradan tasarruf etmenize ve fonlarınızı verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Wise’ın uluslararası para transferi ve değişimi için düşük ücretleri, cadde bankalarına göre beş kata kadar daha fazla tasarruf etmenizi sağlar. Bu, küresel finansal işlemler gerçekleştirirken zor kazandığınız paranın daha fazlasını elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir ve Wise’ı yurtdışındaki fonlarınızı yönetmek için uygun maliyetli bir seçim haline getirir.

Wise’ın en önemli özelliklerinden biri de çoklu para birimi kartıdır. Bu kart, nakit satın aldığınızda veya çektiğinizde paranızı otomatik olarak yerel para birimine dönüştürerek sizi pahalı döviz ücretlerinden kurtarır. Mevcut 40’tan fazla para birimiyle, birden fazla para birimi taşıma veya döviz kurlarında para kaybetme endişesi olmadan uluslararası seyahat edebilir veya iş yapabilirsiniz.

Interest on Wise kullandığınızda, paranız devlet garantili varlıklara sahip bir fona yatırılır ve fonlarınızın güvenli bir şekilde büyümesini sağlar. Bu, siz Wise hesabınızda özgürce harcama yaparken, paranızın da sizin için çalıştığı ve potansiyel getiri sağladığı anlamına gelir. Ancak, sermaye kaybı riski olduğunu ve yatırımınızın büyümesinin garanti edilmediğini unutmamak gerekir.

Ayrıca Wise ile ticari hesaplar açarak uluslararası ticari faaliyetlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bir Wise Business hesabı ile çalışanlarınıza ödeme yapabilir, ödeme alabilir ve nakit akışınızı birden fazla para biriminde yönetebilirsiniz. Tüm bunları yaparken rekabetçi döviz kurlarının ve düşük ücretlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Wise’dan yararlanan binlerce işletmeye katılın ve küresel operasyonlarınızı bir üst seviyeye taşıyın.”

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın