Wirestock referans kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Wirestock Ile Çektiğiniz Fotoğraflardan Para Kazanma Fırsatı
KAMPANYA
WireStock ile çektiğiniz fotoğraflardan para kazanma fırsatı

Wirestock nedir?

Wirestock, fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir yerden yükleyip en büyük pazaryerlerinde satmanıza olanak tanır. Platform, içeriklerinizi en popüler stok fotoğraf sitelerine ayrı ayrı yüklemek yerine, tek seferde hepsine yükleme ve fotoğraflarınızın satışından hızlı ve kolay bir şekilde gelir elde etme imkanı sunuyor. En güncel Wirestock referans kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi Stok Fotoğraf Siteleri: Ücretli ve Ücretsiz Alternatif

Wirestock’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kazanılan tüm telif ücretlerinden %15 komisyon alırlar, bu nedenle aylık abonelik veya sabit ücreti yoktur. Sadece birkaç tıklamayla, resimlerinizi ve videolarınızı hiçbir anahtar kelime veya altyazı gerekmeden tüm pazar yerlerine gönderebilirsiniz.

Kazançlarınızı tüm pazarlarda karşılaştırabilecek, analiz edebilecek ve takip edebileceksiniz. Herhangi bir abonelik ücreti ödemeden, daha yüksek telif oranlarına ve daha fazla keşfedilebilirliğe anında erişebileceksiniz. Tüm gönderileriniz ve kazançlarınız, telif haklarınızın %100 sahipliğiyle birlikte tek Wirestock hesabınızda yer alacaktır.

Model ve mülkiyet izinleri oluşturmanın yanı sıra, içeriğinizi Wirestock’ta yönetebilir ve satışlarınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Wirestock, satışlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olan en güçlü içerik yönetim aracıdır.

Yeni özelliği ile sadece fotoğraf çekerek değil, video çekerek de gelir elde edebiliyorsunuz. Üstelik kazançlarınız tek bir panelde toplanarak minimum ödeme eşiğine ulaşmanız ve paranızı banka hesabınıza daha hızlı çekmeniz kolaylaşıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.