İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Wefood İndirim Kodu

%30'a Varan İndirim Fırsatı
Wefood indirim koduyla süper tahıllar, glütensiz unlar, süper tozlar, çiğ, çiğ ve vegan yiyeceklerin yanı sıra organik takviyeler ve detoks ürünlerine indirimli olarak sahip olun.
Wefood İndirim Kodu Wefood indirim koduyla süper tahıllar, glütensiz unlar, süper tozlar, çiğ, çiğ ve vegan yiyeceklerin yanı sıra organik takviyeler ve detoks ürünlerine indirimli olarak sahip olun.
5 1 5 2
0 / 5 5

Puan:

Wefood Ürünlerinde %30'a Varan İndirim Kodları

Süper tahıllar, glütensiz unlar, süper tozlar, ham, çiğ ve vegan besinler, organik gıda takviyeleri ve detoks ürünleri için Wefood'u ziyaret edin.

Öne Çıkan Kodlar:
  • BEA30: Doğal Aromaterapi Yağlarında %30 İndirim
  • WDL10: Doğal Mutfak kategorisinde %10 İndirim
Öne Çıkan Kampanyalar:
  • 400 TL ve üzerine 3 al 2 öde kampanyası
  • Sipariş tutarının %6'sı geri iade
İndirimleri Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Wefood nedir?

Wefood, son yıllarda sağlıklı, mineral yönünden zengin, vegan ve glütensiz gıdalarla beslenme konusunda farkındalığın hızla artması ve bunun sonucunda gıda tüketiminin hızla artmasına neden olan ülkemizde bu ürünlere olan eksikliği gidermek amacıyla kurulan bir şirkettir. En güncel Wefood indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kimi zaman okyanusların ötesinden, kimi zaman tarihi uygarlıkların bereketli toprakları olan Anadolu’dan sağlığımıza miras kalan süper besinleri tespit edip yerine koyarak rakiplerinden sıyrılıyor. Tüketicilerin sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam yolculuğunun her aşamasında ihtiyaçlarını karşılayacak glutensiz yulaf ezmesi, glutensiz un, ham kakao, vegan yağlar ve süper tozlar bu mağazada yer alıyor.

Wefood markalı ürünlerin tamamı GDO, emülgatör, tatlandırıcı, renklendirici, koruyucu veya katkı maddesi içermez. Türkiye’nin önde gelen ulusal ve bölgesel zincir marketlerin raflarındaki lider sağlıklı yiyecek ve içecek markalarından biri olarak, geniş ürün yelpazesi ve öncü adımları sayesinde sektörün ihtiyaçlarını öngörerek geniş ürün yelpazesi ve öncü adımlarıyla itibar görmektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir