Watsons indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Watsons nedir?

Watsons, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan küresel bir sağlık ve güzellik perakendecisidir. 1841 yılında kurulan Watsons’ın Türkiye dahil 25 ülkede 14.000’den fazla mağazası bulunmaktadır. En güncel Watsons indirim kodu, Watsons kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Watsons’ın ürün yelpazesi cilt bakımı, makyaj, saç bakımı, parfüm, vücut bakımı, sağlık ve daha fazlasını içerir. Watsons, kendi markalı ürünlerinin yanı sıra Nuxe, L’Oreal Paris, Maybelline New York gibi lider markaların ürünlerini de taşıyor.

Watsons’ın hizmetleri arasında kişisel bakım danışmanlığı, güzellik hizmetleri ve sadakat programı yer alıyor. Kişisel bakım danışmanlığı, mağazada ve çevrimiçi olarak mevcuttur ve cilt bakımıyla ilgili endişeler, makyaj uygulama ipuçları ve daha fazlası gibi konuları kapsar.

Güzellik hizmetleri makyaj, tırnak bakımı, saç şekillendirme ve daha fazlasını içerir. Sadakat programı, Watsons mağazalarında veya çevrimiçi olarak yapılan her satın alma işlemi için puan sağlar.

Türkiye’nin 60 ilinde yaklaşık 350 Watsons mağazası ve ülkenin en büyük güzellik ve kişisel bakım perakendeci zincirlerinden birini oluşturan yaklaşık 180 şubesi bulunmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.