En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Watsons

Watsons indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Watsons; Türkiye’de 60 şehirde yaklaşık 350 mağazasıyla Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım perakendecilerinden biridir. 1841 yılında Hong Kong’da kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000’den fazla çalışanı ile 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, cilt bakımı, anne bebek, elektronik ve daha pek çok kategoride 10.000+ ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Watsons, Asya’daki lider O+O (Çevrimdışı artı Çevrimiçi) sağlık ve güzellik perakendecisidir ve şu anda 14 Asya ve Avrupa pazarında 8.000’den fazla mağaza ve 1.500’den fazla eczane işletmektedir. Watsons, sağlık, zindelik ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirleyerek, pazar lideri ürün yelpazesinin yanı sıra sağlık, güzellik ve kişisel bakım alanlarında kişiselleştirilmiş tavsiye ve danışmanlık sağlayarak müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNMESİNİ, İYİ YAPIN, MÜKEMMEL HİSSETMESİNİ sağlar. Watsons, 2009’dan beri Asya’da* 1 numaralı eczane/eczane markasıdır. Avrupa’da, Watsons aynı zamanda Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.