Vueling indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Vueling Airlines’ın Outlet Sayfası Üzerinden Dünyanın Pek Çok Şehrine Daha Da Ucuz Uçuşlar Bulun
KOD GEREKTİRMEZ
Vueling Airlines’ın Outlet sayfası üzerinden dünyanın pek çok şehrine daha da ucuz uçuşlar bulun

Vueling Havayolları nedir?

Vueling Airlines, Barselona merkezli bir İspanyol düşük maliyetli havayolu şirketidir. İspanya’nın en büyük havayolu şirketi ve easyJet’ten sonra Avrupa’nın en büyük ikinci düşük maliyetli havayolu şirketidir. En son Vueling indirim koduVueling promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Vueling’in iş modeli, yüksek düzeyde hizmet sunarken düşük ücretler sunmaya dayanmaktadır. Havayolu iki ücret seçeneği sunar: Basic ve Optima. Temel, daha düşük fiyatlı ücrettir ve koltuk seçimi veya bagaj hakkı gibi ekstraları içermez. Optima, bu ekstraları içeren daha pahalı bir ücrettir.

Havayolu, A320, A321 ve A319 modellerinden oluşan 100’den fazla uçaktan oluşan tamamı Airbus filosuna sahiptir. Vueling, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 100’den fazla noktaya uçmaktadır.

Vueling, uçuşlarının çoğu Avrupa içinde olmasına rağmen, kısa ve uzun mesafeli rotaların bir karışımını işletiyor. Havayolunun Iberia ile ortak uçuş anlaşması vardır ve ayrıca American Airlines, British Airways, Finnair ve Qatar Airways ile ortaktır.

Vueling, 2004 yılında eski Iberia yöneticisi Javier Perez Tejera tarafından kuruldu ve 2006 yılında faaliyete geçti. Havayolu o zamandan bu yana hızla büyüdü ve 2016 yılında 50 milyondan fazla yolcu taşıdı.

Vueling, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) ve Avrupa Havayolları Birliği (AEA) üyesidir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın