Vivense indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Vivense İç Mimarlık Hizmeti Ile Hayalinizdeki Evi Tasarlama Fırsatı
Vivense İç Mimarlık Hizmeti ile hayalinizdeki evi tasarlama fırsatı

Vivense, iç mimarlık hizmetleri ve özenle seçilmiş ürün gamı ile...Devamını Gör

Vivense, iç mimarlık hizmetleri ve özenle seçilmiş ürün gamı ile daha güzel evler yaratmak için eşsiz, ilham verici, yenilikçi ve profesyonel bir deneyim sunuyor. E-ticaret platformu ve birçok showroom'u aracılığıyla satış yapan Vivense; kalite ve tasarım açısından doğrulanmış, dürüst malzemelerle ve detaylara büyük özen gösterilerek üretilmiş olağanüstü ürünler içeren özel bir koleksiyona sahiptir. Üretim, teslimat ve mobilya montajı dahil tüm deneyime sahiptir.

Daha Az Göster

Vivense nedir?

Vivense, iç tasarım hizmetleri ve küratörlüğünde mobilya ürünleri sunarak şık evler yaratmak için benzersiz bir deneyim sunuyor. Aynı anda ilham, yenilik ve profesyonellik sağlarken mirası, çevreyi ve insan ırkını korumanın değerine inanırlar. Bu nedenle, Vivense müşterilerine daha parlak bir gelecek sunuyor. En güncel Vivense indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Vivense’nin önemli bir gücü, güçlü kaynak bulma yeteneğinin yanı sıra, birincil odak noktası mobilya olan geniş ev ürünleri yelpazesidir. Vivense’nin müşteri deneyimi benzersiz olduğu için şirket, 130’dan fazla iç mimarın çalıştığı 80’den fazla showroom’da geniş bir iç tasarım hizmetleri yelpazesine sahiptir ve ayrıca müşterilere çevrimiçi bir e-ticaret platformu ve mobil uygulama sunmaktadır. Vivense, tescilli teknolojisi sayesinde, satışın en başından teslimatın sonuna kadar tüm e-ticaret sürecini kolaylaştırır ve yönetir.

Binden fazla çalışanı var ve sezgisel aynı zamanda rasyonel olan yaratıcı ve analitik bir şirket. Sonuç olarak, çalışanlarına, teknolojilerine, kaynak bulma altyapılarına ve sipariş karşılama altyapılarına yatırım yapmaya devam ediyorlar. Şimdi AB Bölgesi’ne doğru genişliyorlar. Bini aşkın ekibi, sürekli olarak işleri basitleştirmenin yollarını düşünüyorlar.

Sorunlara net cevaplar bulmayı severler ve birbirlerine güvenirler. İşlerini büyütmeye devam ediyorlar. Bir şirket olarak, müşterilerine işlerini diğerlerinden farklı kılan benzersiz bir deneyim sunmayı taahhüt ederler.

Vivense Group, müşterilerine hem çevrimiçi hem de showroom’unda geniş bir mobilya koleksiyonu yelpazesi sunmaktan mutluluk duyar ve size harika bir mobilya seçkisi sunmaktan heyecan duyar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın