En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Vilebrequin

Vilebrequin indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Eylül 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Vilebrequin
Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Vilebrequin mirasını asla unutmadı: marka, 70’lerde St-Tropez’i karakterize eden neşe ve ruh özgürlüğünün bir ürünüdür. Vilebrequin’de giysiler yılın büyük bir bölümünde güneşte yıkanır. Her mevsimde, Vilebrequin tatiller için zarafet icat ediyor ve babadan oğula ve şimdi de anneden kıza kalıcı bir zevk fikrini aktarıyor. Bu nesilden nesile.

Vilebrequin, erkek mayolarında nihai referans olarak kendine yer bulmuş, lüks ve en yüksek standartla eş anlamlı hale gelmiştir. Marka, 100 yılı aşkın olağanüstü tarihini kutlarken, özgürlük ve zarafeti harmanlayarak orijinal ruhuna ve değerlerine sadık kalıyor. Sonsuza kadar Saint-Tropez…

Şu anda, bu ruh New York’tan Beverly Hills’e, Paris’ten Saint-Barthélemy’ye, Porto Cervo’dan Roma’ya vb. dünyanın her yerine ihraç edilmektedir. Bu koleksiyon, zarif ve talepkar erkeklerin paylaştığı değerleri temsil ediyor. Gündelik şıklığı mizahla, özgünlüğü kusursuz lezzet ve kaliteyle birleştirmek isteyen erkekler. Onlara ince kumlu plajları, gün batımlarını ve hayalleri hatırlatan bu renkli dünyada kendilerini evlerinde hissettiren bir şeyler var.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.