Abone Olun & Tasarruf Edin

VEED indirim kodu,VEED,veed.io
İlk yıl/ay için %30 indirim

VEED İndirim Kodu

VEED indirim kodu ile ilk yılınızda veya ilk ayınızda %30 indirim kazanın. VEED.io'yu ücretsiz deneyin ve bulutta videolar oluşturun.


Kupon Kodu

VEED indirim kodu ile bir ay %30 indirim

VEED.io'yu ücretsiz deneyin ve videolarınızı bulutta kaydedip düzenleyin. Markanızı, kanalınızı veya vlog'unuzu ölçeklendirebilirsiniz. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Kupon Kodu

VEED indirim kodu ile ilk yıl %30 indirim

VEED.io'yu ücretsiz deneyin ve videolarınızı bulutta kaydedip düzenleyin. Markanızı, kanalınızı veya vlog'unuzu ölçeklendirebilirsiniz. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

VEED.io nedir?

VEED, metinden videoya, avatarlar, otomatik altyazılar ve ses çevirileri gibi çok çeşitli özellikler sunan ücretsiz bir AI video düzenleyicisidir. VEED ile videolarınızı kolayca kaydedebilir, düzenleyebilir ve çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz, bu da onu içerik oluşturucular ve işletmeler için çok yönlü bir araç haline getirir. Bu inanılmaz araçla daha da fazla olasılığın kilidini açmak için özel indirim kodunu kaçırmayın.

VEED, video düzenlemeyi basitleştirerek deneyimden bağımsız olarak herkesin profesyonel kalitede videolar oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı özellikleriyle VEED, içerik oluşturucuların izleyicilerini kalıcı bir etki bırakan büyüleyici videolarla etkilemelerini sağlar.

Kullanıcı dostu arayüzüne ek olarak VEED, video düzenlemeyi çocuk oyuncağı haline getiren eksiksiz bir özellik paketi sunar. Otomatik altyazı oluşturmadan geniş bir stok kütüphanesine erişmeye ve müzik ve ses dalgaları eklemeye kadar VEED, karmaşık düzenleme yazılımlarıyla uğraşmadan profesyonel kalitede videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

VEED ile zamandan tasarruf edebilir ve etkili özellikleriyle videolarınızın kalitesini artırabilirsiniz. VEED, transkripsiyonlar ve arka plan kaldırmadan sessizlik ve gürültü gidermeye, filtreler ve efektlere kadar video düzenleme deneyiminizi geliştirmek için kapsamlı bir araç yelpazesi sunar. Karmaşık düzenleme yazılımlarına veda edin ve sadece birkaç basit adımda profesyonel kalitede videolara merhaba deyin.

VEED, uyum sağlamanıza ve öne çıkmanıza yardımcı olan benzersiz özellikler sunarak geleneksel video düzenleme araçlarının ötesine geçer. Otomatik yeniden boyutlandırma, canlı işbirliği, resimler ve çıkartmalar, ek açıklamalar ve kolay dışa aktarma seçenekleri ile VEED, izleyicilerinizin dikkatini çeken ve kalıcı bir etki yaratan göz alıcı videolar oluşturmanızı sağlar. VEED ile genel video içeriklerine veda edin ve ilgi çekici, göze çarpan videolara merhaba deyin.

Bir sonraki projeniz için mükemmel olan VEED’in altyazı ve çeviri özelliği videolarınızı büyük ölçüde geliştirebilir. İster toplantı ve iletişim, ister eğitim ve e-öğrenme, ister pazarlama ve sosyal medya için içerik oluşturuyor olun, VEED’in birden fazla dilde otomatik olarak altyazı oluşturma özelliği, mesajınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve etkili bir şekilde yankılanmasını sağlayacaktır.

VEED’in Öne Çıkan Özellikleri

VEED’in öne çıkan özelliklerinden biri de gelişmiş altyazı oluşturucusudur. Sadece birkaç tıklama ile videolarınıza altyazı ekleyebilirsiniz. Araç, yazı tiplerini, renkleri ve yerleşimi seçmenize olanak tanıyan çeşitli özelleştirme seçenekleri sunarak altyazılarınızın video içeriğinizle sorunsuz bir şekilde harmanlanmasını sağlar.

VEED’in video düzenleyicisi videolar için ezber bozan bir özelliktir. Çok çeşitli düzenleme araçlarıyla, videolarınızı sorunsuz bir şekilde kırpabilir, kırpabilir, birleştirebilir ve geçişler ekleyebilirsiniz. Sezgisel arayüz, yeni başlayanlar için bile gezinmeyi kolaylaştırır.

Video dosya boyutu, özellikle videoları çevrimiçi paylaşırken endişe verici olabilir. VEED’in video sıkıştırıcısı, videoları kalitelerinden ödün vermeden sıkıştırmanızı sağlar. Ayarlanabilir ayarlarla videolarınızı çeşitli platformlar için optimize edebilir, hızlı yükleme süreleri ve sorunsuz oynatma sağlayabilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın