Usta Dönerci indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Usta Dönerci’de % 15 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Usta Dönerci’de % 15 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Usta Dönerci Dahil Restoran Siparişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Usta Dönerci dahil restoran siparişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Usta Dönerci Siparişleriniz Için Tıkla Gelsin’e Üye Olurken Puan Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Usta Dönerci siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster

Usta Dönerci Hakkında

Usta Dönerci, fast food zinciri sektöründe Türkiye’nin sektör lideri olan TAB Gıda tarafından kurulmuş bir döner restoran zinciridir. En güncel Usta Dönerci indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz! Usta Dönerci siparişlerinizi Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden verebilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir firma, 20 yıllık tecrübesini Usta Dönerci® markasına aktararak müşterilerine en doğru ve kaliteli ürünü en uygun fiyat, üstün hizmet kalitesi ve uzman kadrosundan hızlı hizmet anlayışı sunmaya devam ediyor.

Usta Dönerci® şirketi, her zaman müşterilerine sadece doğal, katkısız malzemelerle hazırlanan lezzetli ürünleri ve dönerleri en sağlıklı ve hijyenik koşullarda sunmayı ilke edinmiştir. 2013 yılından bu yana, en yüksek sağlık ve hijyen standardını korurken klasik hazırlama yöntemlerini sürdürmektedir.

Ülke genelinde 50’den fazla Usta Dönerci restoranı bulunuyor ve bu restoranlar geleneksel döneri hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın