İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Usta Dönerci İndirim Kodu

İlk Siparişte İndirim Fırsatı
Bütçenizi zorlamadan döner isteklerinizi giderin! Bir sonraki yemeğinizde inanılmaz tasarruf sağlamak için bu Usta Dönerci indirim kodunu kullanın.
0 / 5 0

Puan:

Tıkla Gelsin'de ilk sipariş indirimi sunan Tıkla Gelsin davet kodu

Tıkla Gelsin® uygulamasını indirin ve Türkiye'nin en popüler hızlı servis restoranlarından istediğiniz lezzetlerin tadını çıkarın! Burger King®, Popeyes®, Subway®, Arby's®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®'nin dayanılmaz lezzetlerini avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®'de keşfedebilirsiniz.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: ELFGF21D9
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Usta Dönerci Hakkında

Usta Dönerci, fast food zinciri sektöründe Türkiye’nin sektör lideri olan TAB Gıda tarafından kurulmuş bir döner restoran zinciridir. En güncel Usta Dönerci indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz! Usta Dönerci siparişlerinizi Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden verebilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir firma, 20 yıllık tecrübesini Usta Dönerci® markasına aktararak müşterilerine en doğru ve kaliteli ürünü en uygun fiyat, üstün hizmet kalitesi ve uzman kadrosundan hızlı hizmet anlayışı sunmaya devam ediyor.

Usta Dönerci® şirketi, her zaman müşterilerine sadece doğal, katkısız malzemelerle hazırlanan lezzetli ürünleri ve dönerleri en sağlıklı ve hijyenik koşullarda sunmayı ilke edinmiştir. 2013 yılından bu yana, en yüksek sağlık ve hijyen standardını korurken klasik hazırlama yöntemlerini sürdürmektedir.

Ülke genelinde 50’den fazla Usta Dönerci restoranı bulunuyor ve bu restoranlar geleneksel döneri hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Yeme & İçme ve Restoran Fırsatları

Uygun fiyat için lezzetten ödün vermeyin! İndirim kodlarıyla bütçeye uygun en iyi yiyecek ve içecek fırsatlarına yönelik rehberimiz, aşırı harcama yapmadan isteklerinizi gidermenize yardımcı olacaktır.