En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Usta Dönerci

Usta Dönerci sipariş fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Usta Dönerci

Usta Dönerci®, Türkiye hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda tarafından kurulmuştur. 20 yıllık deneyimini Usta Dönerci® markasına aktaran TAB Gıda, konusunda uzman çalışanlarıyla en doğru ve kaliteli ürünü, en uygun fiyat, üstün hizmet kalitesi ve hızlı servis anlayışı ile bütünleştirerek müşterilerine sunmaktadır. Usta Dönerci®’nin benzersiz lezzeti, özenle seçilen malzemelerden gelmektedir. Klasik yapılış yöntemlerinden ödün vermeden en sağlıklı ve hijyenik koşullarda hizmet veren Usta Dönerci®, 2013 yılından beri müşterilerine her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunmaktadır. Usta Dönerci®, ülke genelindeki 50’den fazla restoranında müşterilerine geleneksel döner lezzetini hızlı servis anlayışıyla sunmaya devam etmektedir.

Usta Dönerci siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu
Usta Dönerci siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun