UpdraftPlus kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Updraftplus Premium Personal Plan Yükseltmelerinde Geçerli Indirim Kodu
KUPON KODU
UpdraftPlus Premium Personal plan yükseltmelerinde geçerli indirim kodu

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme...Devamını Gör

UpdraftPlus, dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme, geri yükleme ve klonlama eklentisidir.

Hack saldırıları, sunucu çökmeleri, tehlikeli güncellemeler veya basit kullanıcı hataları WordPress sitenizi mahvedebilir. Bu yüzden UpdraftPlus'a ihtiyacınız var. WordPress sitenizi güvende tutun ve şimdi kurun!

Daha Az Göster

UpdraftPlus nedir?

UpdraftPlus, WordPress sitenizi yedeklemenize ve geri yüklemenize yardımcı olan bir WordPress eklentisidir. 2 milyondan fazla aktif yükleme ile WordPress.org’daki en popüler yedekleme eklentisidir. UpdraftPlus, GNU Genel Kamu Lisansı (GPLv3) altında lisanslanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. En son Updraftplus kupon koduUpdraftplus indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

UpdraftPlus yedekleri bulutta (örn. Google Drive, Dropbox, Amazon S3 vb.) veya kendi sunucunuzda saklanır. Yedeklerinizi doğrudan UpdraftPlus arayüzünden de indirebilirsiniz.

UpdraftPlus ile WordPress sitenizi geri yüklemek kolaydır. Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasını seçin, gerisini UpdraftPlus halleder.

WordPress’e yeni başlayan biriyseniz, UpdraftPlus sizin için mükemmel bir eklentidir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır. Teknik bir kişi olmasanız bile, WordPress sitenizi yedeklemek ve geri yüklemek için UpdraftPlus’ı kullanabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın