UpdraftPlus Kupon Kodu

İndirimli Fiyatlarla Alın
UpdraftPlus ile bugün WordPress siteleriniz için en güvenilir yedekleme çözümünü edinin. Özel indirimden yararlanmak için UpdraftPlus kupon kodunu kullanın!
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Dünyanın en güvenilir WordPress yedekleme, geri yükleme ve klonlama eklentisi @UpdraftPlus

UpdraftPlus, web sitenizin HTML, CSS ve JavaScript dosyalarını optimize etmeye yardımcı olan güçlü bir eklentidir. Bu dosyaları küçültür ve sıkıştırır, boyutlarını küçültür ve sayfa yükleme sürelerini iyileştirir. Ayrıca web sitenizi yedeklemek için seçenekler sunar.

Öne Çıkan Kodlar:
  • frompersonal
Şimdi İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

UpdraftPlus nedir?

UpdraftPlus, WordPress sitenizi yedeklemenize ve geri yüklemenize yardımcı olan bir WordPress eklentisidir. 2 milyondan fazla aktif yükleme ile WordPress.org’daki en popüler yedekleme eklentisidir. UpdraftPlus, GNU Genel Kamu Lisansı (GPLv3) altında lisanslanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. En son Updraftplus kupon koduUpdraftplus indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

UpdraftPlus yedekleri bulutta (örn. Google Drive, Dropbox, Amazon S3 vb.) veya kendi sunucunuzda saklanır. Yedeklerinizi doğrudan UpdraftPlus arayüzünden de indirebilirsiniz.

UpdraftPlus ile WordPress sitenizi geri yüklemek kolaydır. Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasını seçin, gerisini UpdraftPlus halleder.

WordPress’e yeni başlayan biriyseniz, UpdraftPlus sizin için mükemmel bir eklentidir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır. Teknik bir kişi olmasanız bile, WordPress sitenizi yedeklemek ve geri yüklemek için UpdraftPlus’ı kullanabilirsiniz.

0 / 5 Puan: 0

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.