Under Armour promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4.83

Puan:


Under Armour’da Tüm Ürünlerde Geçerli % 10 Indirim Kodu
KUPON KODU
Under Armour’da tüm ürünlerde geçerli % 10 indirim kodu

Under Armor'un tek bir görevi vardır: sizi daha iyi hale getirmek. Marka...Devamını Gör

Under Armor'un tek bir görevi vardır: sizi daha iyi hale getirmek. Marka, 1996 yılında Maryland Üniversitesi özel takım kaptanı Kevin Plank'ın ağır, terli pamuklu tişörtüne baktığında bir futbol sahasında yaratıldı. Bu nedenle, kendinizi daha fazla zorlamanız için sizi serin, hafif ve kuru tutan bir tişört yaptı. Ve sporcuların giyinme şeklini sonsuza dek değiştirdi. Bugün, UA performans tişörtlerinden çok daha fazlasını yapıyor; sizi daha hızlı yapan ayakkabılar, elementleri alan donanımlar, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak dijital araçlar... Ancak UA'nın yaptığı her şeyin merkezinde hala inovasyona olan bağlılık yatıyor. Dünyanın dört bir yanındaki ofisleri ile marka, ihtiyaç duyduklarını asla bilmedikleri ve onsuz yaşamayı hayal bile edemeyecekleri performans çözümleriyle sporculara ilham vermeye kendini adamıştır.,

Daha Az Göster

Under Armour Hakkında

Under Armour, spor giyim, ayakkabı ve aksesuar konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan şirketidir. Şirket, 1996 yılında eski Maryland Üniversitesi futbolcusu Kevin Plank tarafından kuruldu. Under Armour’un misyonu, “tutku, bilim ve amansız yenilik arayışı yoluyla tüm sporcuları daha iyi hale getirmektir.” En son Under Armour promosyon koduUnder Armour indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Under Armour’un misyonu, “tutku, bilim ve mükemmellik arayışı yoluyla tüm sporcuları daha iyi hale getirmektir.” Under Armour’un ürün yelpazesi, erkekler, kadınlar ve çocuklar için çok çeşitli spor giyim, ayakkabı ve aksesuar içermektedir.

Şirket, futbol, ​​basketbol, ​​beyzbol, golf, hokey, lakros, ragbi, koşu, futbol, ​​voleybol, yüzme, tenis ve daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her spor için ürünler sunmaktadır. Under Armour, kendi ürün gruplarının yanı sıra Adidas ve Reebok gibi başka şirketler için de ürünler üretiyor.

Under Armour en çok, sporcuların antrenmanları sırasında serin ve kuru kalmasına yardımcı olan nem emici kumaş teknolojisi ile bilinir. Şirketin ürünleri, futbol, ​​basketbol, ​​beyzbol, hokey, lakros ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli spor dallarında profesyonel ve amatör sporcular tarafından giyilir.

Under Armour, temel giyim yelpazesine ek olarak hem erkekler hem de kadınlar için ayakkabı, aksesuar ve ekipman üretmektedir. Şirketin, Steph Curry, Michael Phelps, Tom Brady, Jordan Spieth, Misty Copeland ve Lindsey Vonn gibi spor dünyasının en büyük isimlerinden bazılarıyla sponsorluk anlaşmaları var.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın