Unbounce kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Basit Landing Page Hazırlama Imkanı Sunan Unbounce’da Ile Ilk Üç Ay % 20 Veya Tüm Yıl % 20 Indirim Fırsatı
Basit landing page hazırlama imkanı sunan Unbounce’da ile ilk üç ay % 20 veya tüm yıl % 20 indirim fırsatı

Unbounce, 2009'da kurulan dünyanın lider açılış sayfası (landing...Devamını Gör

Unbounce, 2009'da kurulan dünyanın lider açılış sayfası (landing page) platformudur. Unbounce Conversion Intelligence™ Platformu, ziyaretçilerinizin daha fazlasını potansiyel müşterilere, satışa ve müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur. Unbounce, dakikalar içinde oluşturulan önceden optimize edilmiş açılış sayfalarından sizin için yazılan göz kamaştırıcı kopyalara kadar, fikirlerinizi sonuç alan pazarlama kampanyalarına dönüştürmenize yardımcı olmak için bilgi birikiminizi makine öğrenimiyle birleştirir. Hem Vancouver hem de Berlin'de ofisleri bulunan Kanada'nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan Unbounce, bugüne kadar 1 Milyardan fazla dönüşüm sağladı ve dünya çapında 15.000'den fazla müşteriye hizmet verdi.

Daha Az Göster

Unbounce nedir?

Unbounce, pazarlamacıların dönüşüm oranlarını artırmasına yardımcı olan, güçlü ancak kullanımı kolay bir açılış sayfası oluşturucusudur. Unbounce ile, bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan dakikalar içinde özel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. En son Unbounce kupon koduUnbounce indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Açılış sayfaları her büyüklükteki işletme için önemlidir. Genellikle belirli bir ürün veya hizmeti tanıtmak için kullanılırlar ve dönüşümleri artırmak için tasarlanırlar. İyi bir açılış sayfası, kullanıcının ihtiyaçlarıyla alakalı olacak ve net bir harekete geçirici mesaj (CTA) içerecektir.

Bir pazarlamacı olarak, her zaman hedef kitlenize ulaşmanın ve onlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını arıyorsunuz. Ancak dijital pazarlamanın sürekli değişen ortamına ayak uydurmak zor olabilir.

Eğrinin önünde kalmanıza yardımcı olabilecek araçlardan biri de Unbounce’tır. Unbounce, yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları, açılır pencereler ve yapışkan çubuklar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size veren güçlü bir açılış sayfası oluşturucusudur.

Unbounce, yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmayı kolaylaştırır. Sürükle ve bırak oluşturucusu ile, kodlamaya gerek kalmadan dakikalar içinde bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Sayfalarınızı dönüşüm için optimize etmek üzere Unbounce’ın önceden oluşturulmuş şablonlarını ve A/B test aracını da kullanabilirsiniz.

Dönüşüm oranınızı artırmak istiyorsanız, Unbounce yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın