İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Unbounce Kupon Kodu

%35'e Varan İndirim Fırsatı
Unbounce ile web sitenizin pazarlama çabalarını bugün artırın! Özel Unbounce kupon kodumuzdan yararlanın ve tüm özelliklere indirimli fiyatlarla erişmenin keyfini çıkarın.
0 / 5 0

Puan:

Unbounce'da ilk üç ayınızda %20 indirim (veya ilk tam yılınızda %35 indirim) kazanın

Unbounce ile alaka düzeyinizi, potansiyel müşterilerinizi ve satışlarınızı artırın. Küçük işletmeniz için açılış sayfalarını kolayca oluşturup optimize etmek ve yapay zeka öngörüleriyle dönüşümleri artırmak için Unbounce'ı kullanın.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Unbounce nedir?

Unbounce, pazarlamacıların dönüşüm oranlarını artırmasına yardımcı olan, güçlü ancak kullanımı kolay bir açılış sayfası oluşturucusudur. Unbounce ile, bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan dakikalar içinde özel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. En son Unbounce kupon koduUnbounce indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Açılış sayfaları her büyüklükteki işletme için önemlidir. Genellikle belirli bir ürün veya hizmeti tanıtmak için kullanılırlar ve dönüşümleri artırmak için tasarlanırlar. İyi bir açılış sayfası, kullanıcının ihtiyaçlarıyla alakalı olacak ve net bir harekete geçirici mesaj (CTA) içerecektir.

Bir pazarlamacı olarak, her zaman hedef kitlenize ulaşmanın ve onlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını arıyorsunuz. Ancak dijital pazarlamanın sürekli değişen ortamına ayak uydurmak zor olabilir.

Eğrinin önünde kalmanıza yardımcı olabilecek araçlardan biri de Unbounce’tır. Unbounce, yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları, açılır pencereler ve yapışkan çubuklar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size veren güçlü bir açılış sayfası oluşturucusudur.

Unbounce, yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmayı kolaylaştırır. Sürükle ve bırak oluşturucusu ile, kodlamaya gerek kalmadan dakikalar içinde bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Sayfalarınızı dönüşüm için optimize etmek üzere Unbounce’ın önceden oluşturulmuş şablonlarını ve A/B test aracını da kullanabilirsiniz.

Dönüşüm oranınızı artırmak istiyorsanız, Unbounce yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Ofis & İş Dünyası Fırsatları

En iyi ofis ve iş dünyası fırsatlarından oluşan özenle hazırlanmış listemizle bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Mobilyadan teknolojiye kadar her şeyde tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.