Udemy

Udemy, profesyonel ve kişisel olarak büyümenizi sağlayan çevrimiçi kurslar için eğitim ve öğrenim alanında önde gelen küresel bir platformdur. Kodlama, Geliştirme, Python, Java, İşletme, Pazarlama, SEO, SEM, Tasarım, Çizim, Fotoğrafçılık ve çok daha fazlasında son teknoloji çevrimiçi video kurslarıyla binlerce konudan oluşan geniş kitaplığı keşfetmek için Udemy’e göz atın!

Gerçek dünyadaki uzmanlardan öğrenerek dünyanın dört bir yanından gelen bilgilerden yararlanın. 65’ten fazla dilde kurslar ile muhtemelen hedefleriniz için doğru kursu bulacaksınız.

Kursları indirin ve internet bağlantınız güvenilir olmadığında bile öğrenin. AirPlay ve Chromecast ile kursları izleyin. Her türlü aydınlatma koşulunda odaklanın. Programınıza uyan özelleştirilmiş anında iletme bildirimleriyle öğrenme rutininizi oluşturun. Öğrendiklerinizden daha fazlasını hatırlamak için notlar alarak ve yer imleri ekleyerek öğrenmenizi en üst düzeye çıkarın. Öğreniminizi pekiştirmek için kurs içi sınavlara girin. Bilginizi artırmak veya biraz daha fazla yardım almak için eğitmenlere merak ettiğiniz soruları sorun. Aynı anda hem kursları izleyin hem de becerileri uygulayın. Kursları izleyin ve iPad’inizden not alın. Tek ekrandan soru sorun. Programınıza göre kurslar alın. Onları gerektiği gibi tekrar ziyaret edin. Pek çok eğitmen, en son bilgileri kullanıma sunuldukça size sunmak için kursları günceller (ek ücret ödemeden).

İnsanların hedeflerine ulaşmak için öğrendiği diğer popüler konular: Uygulama Geliştirme: iOS, Swift, Java, Kotlin Veri Bilimi: R, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka Pazarlama: Mobil, Sosyal Medya, SEM, SEO Sanat, Müzik, Çizim, Fotoğraf, Sağlık ve Fitness Dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler, yeni kariyerler başlatmak, mevcut alanlarında ilerlemek ve yaşam boyu öğrenmenin avantajlarından yararlanmak için Udemy’ye güveniyor. Pratik, profesyonel beceriler sunan çevrimiçi kurslarla geleceğinizin kontrolünü elinize alın. BT, Proje Yönetimi ve daha pek çok alanda sertifika sınavlarına hazırlanın. Özgeçmişinizde sergilemek veya bir sonraki görüşmenizde etkilemek için ücretli kurslar için tamamlama sertifikaları kazanın. Dünya çapında milyonlarca öğrenciye katılın ve öğrenerek hayatınızı iyileştirin!

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın