Udemy kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Enpara.com Aidatsız Kredi Kartına Başvurarak Her Ay Udemy’den 25 Tl Indirim Kazanma Fırsatı
Enpara.com aidatsız kredi kartına başvurarak her ay Udemy’den 25 TL indirim kazanma fırsatı

Udemy nedir?

Udemy, çeşitli konu alanlarında kurslar sunan bir çevrimiçi öğrenme platformudur. Dersler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmekte ve öğrenciler kendi hızlarına göre ders alabilmektedir. En son Udemy kupon koduUdemy indirim kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz.

Udemy kursları kendi hızınızdadır, yani materyal üzerinde kendi hızınızda çalışabilirsiniz. Ayrıca dersleri duraklatma ve geri sarma seçeneğine de sahipsiniz, böylece materyali gerektiği gibi gözden geçirebilirsiniz. Ve bir kursa ara vermeniz gerekirse, her zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurslar kendi alanlarında uzmanlar tarafından verilmektedir ve öğrenciler kendi hızlarında öğrenmeyi veya yapılandırılmış bir program izlemeyi seçebilirler. Udemy ayrıca işletmeler için kurumsal eğitim çözümleri sunar.

Udemy hem ücretli hem de ücretsiz kurslar sunar. Ücretli kurslar genellikle ücretsiz kurslardan daha fazla özellik ve avantaj sunar, ancak her iki kurs türü de değerli bilgiler sağlar ve kendi hızınızda öğrenmenize olanak tanır.

Udemy’nin misyonu, insanlara kaliteli eğitime erişim sağlayarak tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Şirket 2010 yılında Eren Bali, Oktay Çağlar ve Gagan Biyani tarafından kuruldu.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın