En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Udemy indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Udemy, profesyonel ve kişisel olarak büyümenizi sağlayan çevrimiçi kurslar için eğitim ve öğrenim alanında önde gelen küresel bir platformdur. Kodlama, Geliştirme, Python, Java, İşletme, Pazarlama, SEO, SEM, Tasarım, Çizim, Fotoğrafçılık ve çok daha fazlasında son teknoloji çevrimiçi video kurslarıyla binlerce konudan oluşan geniş kitaplığı keşfetmek için Udemy’e göz atın!

Udemy online eğitim platformundaki en popüler Web Geliştiricisi kurs fırsatlarını yakalayın

Udemy, profesyonel ve kişisel olarak büyümenizi sağlayan çevrimiçi...Devamını Gör

Udemy, profesyonel ve kişisel olarak büyümenizi sağlayan çevrimiçi kurslar için eğitim ve öğrenim alanında önde gelen küresel bir platformdur. Kodlama, Geliştirme, Python, Java, İşletme, Pazarlama, SEO, SEM, Tasarım, Çizim, Fotoğrafçılık ve çok daha fazlasında son teknoloji çevrimiçi video kurslarıyla binlerce konudan oluşan geniş kitaplığı keşfetmek için Udemy'e göz atın!

Daha Az Göster
Enpara.com aidatsız kredi kartına başvurarak her ay Udemy’den 25 TL indirim kazanma fırsatı

Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm...Devamını Gör

Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır. Enpara.com Kredi Kartı aidatsız bir kredi kartıdır. QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirilebilirsiniz. Her ay düzenlenen bol avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi kartınız üzerinden limitleriniz dahilinde nakit avans kullanabilir, dilerseniz 12 aya varan taksit seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz.

Daha Az Göster
Yeni müşteri teklifi! Udemy ilk müşterilerine özel 13,99 ABD dolarından başlayan en iyi kurslar sunuyor
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Gerçek dünyadaki uzmanlardan öğrenerek dünyanın dört bir yanından gelen bilgilerden yararlanın. 65’ten fazla dilde kurslar ile muhtemelen hedefleriniz için doğru kursu bulacaksınız.

Kursları indirin ve internet bağlantınız güvenilir olmadığında bile öğrenin. AirPlay ve Chromecast ile kursları izleyin. Her türlü aydınlatma koşulunda odaklanın. Programınıza uyan özelleştirilmiş anında iletme bildirimleriyle öğrenme rutininizi oluşturun. Öğrendiklerinizden daha fazlasını hatırlamak için notlar alarak ve yer imleri ekleyerek öğrenmenizi en üst düzeye çıkarın. Öğreniminizi pekiştirmek için kurs içi sınavlara girin. Bilginizi artırmak veya biraz daha fazla yardım almak için eğitmenlere merak ettiğiniz soruları sorun. Aynı anda hem kursları izleyin hem de becerileri uygulayın. Kursları izleyin ve iPad’inizden not alın. Tek ekrandan soru sorun. Programınıza göre kurslar alın. Onları gerektiği gibi tekrar ziyaret edin. Pek çok eğitmen, en son bilgileri kullanıma sunuldukça size sunmak için kursları günceller (ek ücret ödemeden).

İnsanların hedeflerine ulaşmak için öğrendiği diğer popüler konular: Uygulama Geliştirme: iOS, Swift, Java, Kotlin Veri Bilimi: R, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka Pazarlama: Mobil, Sosyal Medya, SEM, SEO Sanat, Müzik, Çizim, Fotoğraf, Sağlık ve Fitness Dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler, yeni kariyerler başlatmak, mevcut alanlarında ilerlemek ve yaşam boyu öğrenmenin avantajlarından yararlanmak için Udemy’ye güveniyor. Pratik, profesyonel beceriler sunan çevrimiçi kurslarla geleceğinizin kontrolünü elinize alın. BT, Proje Yönetimi ve daha pek çok alanda sertifika sınavlarına hazırlanın. Özgeçmişinizde sergilemek veya bir sonraki görüşmenizde etkilemek için ücretli kurslar için tamamlama sertifikaları kazanın. Dünya çapında milyonlarca öğrenciye katılın ve öğrenerek hayatınızı iyileştirin!

Bu içerikler ilginizi çekebilir