Uber promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Uber nedir?

Uber, yolcuları kiralık sürücülerle buluşturan bir mobil uygulamadır. Yolcular, bir yolculuk talep etmek, sürücülerinin konumunu takip etmek ve yolculukları için ödeme yapmak için uygulamayı kullanabilir. Uber, dünya çapında 600’den fazla şehirde kullanılıyor. En son Uber promosyon koduUber indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Çoğu şehirde Uber iki hizmet sunar: UberX ve UberBlack. UberX düşük maliyetli seçenek, UberBlack ise premium hizmettir. Her iki hizmet de sürücülere aynı yüksek kaliteli deneyimi sağlar, ancak UberBlack arabaları genellikle UberX arabalarından daha güzel ve daha pahalıdır.

Sürücünüzün konumunu ve tahmini varış zamanını takip etmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Uber ücretleri, süre ve mesafeye göre otomatik olarak hesaplanır ve yolculuk ücretini nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Bazı şehirlerde Uber aynı zamanda araç paylaşımı (Uber Pool) ve yemek teslimatı (Uber Eats) sunar. Yolculuk paylaşımı, sürücülerin yolculuklarını aynı yöne giden diğer yolcularla paylaşmasına olanak tanır ve bu da maliyetleri düşürür. Uber Eats ile yolcular, yerel restoranlardan yemek siparişi verebilir ve kapılarına kadar teslim ettirebilir.

Uber, dünyada iş modeli nedeniyle çok eleştirildi, ancak birçok kullanıcı bunu dolaşmanın uygun ve uygun fiyatlı bir yolu olarak görüyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın