Typeform kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Alanında Lider Olan Typeform Ile Web Siteniz Için Form Ve Anket Oluşturma Fırsatı
Alanında lider olan Typeform ile web siteniz için form ve anket oluşturma fırsatı

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır...Devamını Gör

Typeform, son derece çok yönlü bir veri toplama yazılımıdır. Platform, form ve anket oluşturma konusunda oldukça fazla esneklik sunar. Şablonlar form ve anket tasarım süreçlerini hızlı ve kolay hale getirir. Typeform ücretsiz bir plan sunarken, yazılımın en iyi özelliklerini kullanabilmek için ödeme yapmanız gerekebilir. Ücretsiz planla toplam 10 soru ile sınırlı 3 form oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ayda en fazla 100 yanıt alabilirsiniz.

Daha Az Göster

Typeform nedir?

Typeform, işletmelerin müşterilerinden daha ilgi çekici bir şekilde veri toplamasına olanak tanıyan çevrimiçi bir form ve anket oluşturucudur. Typeforms, anketler, iletişim formları, kayıt formları ve daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir. En son Typeform kupon koduTypeform indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Typeform ile kendi markanız, resimleriniz ve renklerinizle özel formlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, verilen yanıtlara göre farklı soruların görüntülenmesi için formlarınıza mantık da ekleyebilirsiniz. Bu, Typeform’u müşterilerinizden veri toplamak için güçlü bir araç haline getirir.

Typeform, müşterilerinizden daha ilgi çekici bir şekilde veri toplamanın harika bir yoludur. Özelleştirilebilirlik ve mantık özellikleri ile Typeform, müşteri anketlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın