Typeform Kupon Kodu

Ücretsiz Kullanma Fırsatı
Bu özel Typeform kupon koduyla Typeform formlarınızdan en iyi şekilde yararlanın! Hangi planı seçerseniz seçin, her abonelikte rakipsiz tasarrufların keyfini çıkarın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

İletişim formları, anketler, sınavlar ve daha fazlasıyla daha iyi verileri elde edin @Typeform

Typeform, iletişim formları, kayıt formları, anketler ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan kullanıcı dostu bir form oluşturucu eklentisidir. Profesyonel ve etkileşimli formlar oluşturmanıza yardımcı olacak bir sürükle ve bırak arabirimi, önceden tasarlanmış form şablonları ve gelişmiş form alanları sunar. Typeform, popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle de entegre olarak potansiyel müşterileri yakalamayı ve abone listenizi büyütmeyi kolaylaştırır.

Ücretsiz Kullanın
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Typeform nedir?

Typeform, işletmelerin müşterilerinden daha ilgi çekici bir şekilde veri toplamasına olanak tanıyan çevrimiçi bir form ve anket oluşturucudur. Typeforms, anketler, iletişim formları, kayıt formları ve daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir. En son Typeform kupon koduTypeform indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

Typeform ile kendi markanız, resimleriniz ve renklerinizle özel formlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, verilen yanıtlara göre farklı soruların görüntülenmesi için formlarınıza mantık da ekleyebilirsiniz. Bu, Typeform’u müşterilerinizden veri toplamak için güçlü bir araç haline getirir.

Typeform, müşterilerinizden daha ilgi çekici bir şekilde veri toplamanın harika bir yoludur. Özelleştirilebilirlik ve mantık özellikleri ile Typeform, müşteri anketlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

0 / 5 Puan: 0

Puan:

Son İndirimleri Kaçırmayın!
Kuponigo’nun en son tekliflerinden haberdar olun!

Kuponigo by BudgetFitter Türkiye’de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Sizler için özel oluşturulan indirim kodları ve güncel kampanyalara sitemizden erişebileceğiniz gibi, bizi ayrıca Google Haberler'de takip edebilir ve Kuponigo E-Posta İndirim Bülteni'ne abone olabilirsiniz.

E-Posta Bültenine Abone Ol Google Haberler'de Abone Ol
Size söz veriyoruz, başkalarının yaptığı gibi size asla spam e-posta göndermeyeceğiz.
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.