Tuzla Korsan Adası fiyat indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Bilet.com’da Tuzla Korsan Adası Tema Parkı biletlerinde geçerli indirim fırsatı @Bilet.com: Uçak, Otel, Otobüs, Feribot ve Etkinlik Biletleri

Viaport Marina Korsan Adası Hakkında

Türkiye’nin en büyük, en hızlı Roller Coaster’ı Red Fire sınırsız adrenalin için hazır! Tuzla’da Viaport Marina’da yer alan Korsan Adası Tema Park‘ta aileniz ile birlikte eğlence ve heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor. En güncel Tuzla Korsan Adası fiyat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Viaport Marina Tuzla, açık hava mimarisi ve ferah alışveriş caddeleriyle güvenli alışverişin, Aslan Parkı ve Akvaryumuyla keşfedilmemiş dünyaların, Tema Parkı, Aquapark’ı ve eğlence merkeziyle mutluluğun kapılarını ardına kadar aralamaktadır.

Dünyanın ilk 9 fonksiyonlu Marina ve Yaşam Merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan Korsan Adası Tema Park, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Adapazarı’nın birleştiği noktada misafirlerine hizmet vermektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.