İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Turna İndirim Kodu

Kredi Kartı Puanlarınızla Bilet Alın
Turna İndirim Kodu ile Uçak bileti, Otobüs Bileti, Otel Rezervasyonu ve Araç Kiralama fırsatlarını yakalayın. Kredi kartı puanlarınızı kullanarak bilet alın.
Turna İndirim Kodu Turna İndirim Kodu ile Uçak bileti, Otobüs Bileti, Otel Rezervasyonu ve Araç Kiralama fırsatlarını yakalayın. Kredi kartı puanlarınızı kullanarak bilet alın.
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Turna.com’da kredi kartı puanları ile otobüs ve uçak bileti alma fırsatı

Uçak bileti, Otobüs Bileti, Otel Rezervasyonu ve Araç Kiralama fırsatları turna.com'da. Ucuz uçak bileti fiyatları için uçuşları sorgula, bütçene uygun bileti bul, promosyonlu fiyatlar ile indirimli uçak bileti satın al

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Turna.com nedir?

Turna.com yüzden fazla havayolunu karşılaştırarak ve en ucuz biletleri satarak en ucuz uçuşları sunan bir seyahat acentesidir. Aynı zamanda her uçuştan kazanılan ödül puanlarıyla piyasadaki en ucuz uçak bileti ve otobüs bileti uygulamasıdır. En güncel Turna indirim kodu, Turna com indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Turna ile THY, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress olmak üzere 300’den fazla havayolunun fiyatlarını ve Pamukkale, Metro, Efe Tur, Ulusoy ve Süzer gibi Türkiye’deki 200’den fazla otobüs firmasının bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

En iyi özelliklerinden biri ise kredi kartı ya da banka kartlarınızda biriken puanlarınızı hesabınıza aktarabilme özelliğidir. Banka veya kredi kartlarınızda biriktirdiğiniz puanları hesabınıza aktarmanız ve bu puanları iki yıl boyunca her otobüs veya uçak bileti satın aldığınızda para yerine kullanmanız mümkün.

Smart Flight® (Smart Flight®) özelliği ise yalnızca Turna üzerinden erişilebilen özel fırsatlar sunar. Bağlantılı uçuşla %80’e varan oranda daha az maliyetle uçabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir