Turna indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Turna.com’da Kredi Kartı Puanları Ile Otobüs Ve Uçak Bileti Alma Fırsatı
Turna.com’da kredi kartı puanları ile otobüs ve uçak bileti alma fırsatı

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak...Devamını Gör

Turna.com, 1300'den fazla havayolunu karşılaştırarak en ucuz uçak biletlerinin satışını gerçekleştiren bir online seyahat acentesidir. THY, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress başta olmak üzere 300+ hava yolu firmasının uçak bileti fiyatlarını ve Pamukkale, Metro, Efe Tur, Ulusoy, Süzer gibi Türkiye’nin önde gelen 200+ otobüs firmasının biletlerini karşılaştırarak en ucuz bileti bulabilirsiniz.

Daha Az Göster

Turna.com nedir?

Turna.com yüzden fazla havayolunu karşılaştırarak ve en ucuz biletleri satarak en ucuz uçuşları sunan bir seyahat acentesidir. Aynı zamanda her uçuştan kazanılan ödül puanlarıyla piyasadaki en ucuz uçak bileti ve otobüs bileti uygulamasıdır. En güncel Turna indirim kodu, Turna com indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Turna ile THY, Pegasus, Anadolu Jet, Sunexpress olmak üzere 300’den fazla havayolunun fiyatlarını ve Pamukkale, Metro, Efe Tur, Ulusoy ve Süzer gibi Türkiye’deki 200’den fazla otobüs firmasının bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

En iyi özelliklerinden biri ise kredi kartı ya da banka kartlarınızda biriken puanlarınızı hesabınıza aktarabilme özelliğidir. Banka veya kredi kartlarınızda biriktirdiğiniz puanları hesabınıza aktarmanız ve bu puanları iki yıl boyunca her otobüs veya uçak bileti satın aldığınızda para yerine kullanmanız mümkün.

Smart Flight® (Smart Flight®) özelliği ise yalnızca Turna üzerinden erişilebilen özel fırsatlar sunar. Bağlantılı uçuşla %80’e varan oranda daha az maliyetle uçabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın