En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Turknet

Turknet davet kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Türknet’in taahhütsüz sınırsız fiber evde internet hizmeti ile ilk ay ücretsiz internet kullanmak için başvuru yaparken Kuponigo arkadaş davet kodunu girebilirsiniz. Fiber altyapınızı bu link üzerinden sorgulayabilirsiniz. Turknet’te AKN yok, taahhüt yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsız internete doya doya takılın. Üstelik başka sağlayıcıya taahhüdünüz varsa, Turknet 480 TL’ye kadar bu cayma bedelini de karşılıyor.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile Kuponigo davet kodunu paylaşabilirsiniz.

1996 yılında kurulan TurkNet, telekom pazarında bireylerin ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için erişim, sabit telefon, özel sanal ağ, veri merkezi, bulut bilişim ve barındırma hizmetleri sunan Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketinden biri olan TurkNet, yenilikçi ürünler sunmak için yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılarını sürekli genişletiyor; büyük ölçekli genişbant ve fiber tabanlı altyapı yatırımları. TurkNet’in yaygın, güçlü yedekleme ve yüksek kapasiteli omurgası, Türkiye’nin her bölgesinde kişi ve kurumların ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak üzere tasarlanmıştır.

TurkNet ezber bozan, çevik, yalın, tutkulu, müşteri odaklı ve takım ruhuna destek veren değerleri ile 1996 yılından bu yana sektörde fark yaratarak, son beş yılda üç kattan fazla büyümüştür. 1996 yılında kurulan TurkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, internet, IPMPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. TurkNet’in yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye’nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin en büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve yatırımlarını sürdürmektedir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir