TurkNet davet kodu - Sınırsız Fiber İnternet - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Turknet Kupon Kodu Ile 1.000 Mbps’ye Kadar Hızlı Ev Internetine 1 Ay Boyunca Ücretsiz Sahip Olma Fırsatı
DAVET KODU
TurkNet kupon kodu ile 1.000 Mbps’ye kadar hızlı ev internetine 1 Ay boyunca ücretsiz sahip olma fırsatı

1.000 Mbps upload ve 1.000 Mbps download hızında, taahhütsüz ve...Devamını Gör

1.000 Mbps upload ve 1.000 Mbps download hızında, taahhütsüz ve sınırsız ev interneti TurkNet GigaFiber’de! Başka operatörden geçenlere özel 1.000 TL’ye kadar cayma bedeli de TurkNet’ten. Kupon kodunu kullanarak, 1.000 Mbps’ye kadar hızlı ev internetine sahip olabilirsiniz.

Daha Az Göster

Türknet nedir?

TurkNet, Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Sabit hat ve mobil telefon, geniş bant İnternet ve dijital TV dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunar. En güncel Turknet davet kodu, Türknet davet kodu, Turknet promosyon kodu, Turknet referans kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

TurkNet, 18 milyondan fazla müşterisiyle Türkiye pazarında güçlü bir konuma sahiptir. Türk Telekom’dan sonra ülkenin en büyük ikinci telekom operatörüdür. TurkNet ayrıca veri depolama, bulut bilişim ve yönetilen barındırma gibi kurumsal çözümler de sunmaktadır.

TurkNet, adil kullanım kotası ve taahhüt gibi çeşitli kısıtlamalar olmadan limitsiz internet hizmeti sunuyor. Kota bitme derdi yaşamadan, sınırsız internete sahip olabilirsiniz. Üstelik başka sağlayıcıya taahhüdünüz varsa, TurkNet belirli bir oranda bu cayma bedelini de karşılıyor.

TurkNet’in taahhütsüz sınırsız fiber evde internet hizmeti ile ilk ay ücretsiz internet kullanmak için başvuru yaparken Kuponigo arkadaş davet kodunu girebilirsiniz. Fiber altyapınızı bu link üzerinden sorgulayabilirsiniz.

TurkNet ezber bozan, çevik, yalın, tutkulu, müşteri odaklı ve takım ruhuna destek veren değerleri ile 1996 yılından bu yana sektörde fark yaratarak, son beş yılda üç kattan fazla büyümüştür. 1996 yılında kurulan TurkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, internet, IPMPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın