Turkcell

Turkcell tarife ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş bir telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Mobil ve sabit ağlar üzerinden ses, data, TV ve katma değerli tüketici ve kurumsal hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Turkcell’in hedefi, birleşik bir mobil ve sabit ağ platformu işleten ve geniş bir yelpazede yenilikçi ürün ve hizmetler sunan bölgede entegre bir iletişim ve teknoloji hizmetleri oyuncusu olmaktır. Turkcell, bireysel ve kurumsal müşterilerinin beklentilerini karşılamak için mobil, sabit ve geniş bant hizmetlerinin tamamını sunmanın önemli olduğuna inanmaktadır.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Turkcell’in yurt dışında da yatırımları bulunuyor. Turkcell’in %100 iştiraki olan KKTCell, 1999 yılında kurulmuş ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekomünikasyon Kurumu ile bir gelir paylaşımı anlaşması çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Turkcell’in %100 hissesine sahip olduğu Ukrayna’da faaliyete geçen lifecell ise Şubat 2005’te faaliyete başlamıştır. Turkcell 2011 yılından bu yana Turkcell Europe markası ile Almanya’da da faaliyet gösteriyor. Turkcell, yurt dışındaki geniş kapsama alanı ve hizmet çeşitliliği ile bu sayede hem Türkiye’de hem de dünyanın her yerindeki abonelerine mobil iletişim hizmeti verebilmektedir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply