Turkcell indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Turkcell Hakkında

Turkcell, Türkiye’nin en büyük mobil telekomünikasyon şirketidir. 1999 yılında kurulan Turkcell, Türkiye, Orta Asya ve Afrika’da hizmet vermektedir. Turkcell aboneleri, günlük ortalama 97 dakika sitede kaldıkları ve aylık ortalama 7 GB internet kullandıkları için Dünya Mobil Telefon Kullanıcıları Araştırması’na göre dünyanın en aktif mobil telefon kullanıcıları arasındadır. En güncel Turkcell indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Turkcell abonelilerinin yaklaşık 68 milyonu aktif olarak cihaz kullanıcısıdır ve bu müşterilerine 2G, 3G ve 4G şebekeleri ile hizmet vermektedir. Turkcell abonelerine Turkcell, akıllı telefonlar, tabletler, modemler, hotspot cihazları ve daha birçok mobil cihaz sunmaktadır.

Turkcell abonelileri ayrıca Turkcell TV+ hizmetini de kullanabilmektedir. Turkcell TV+, Turkcell abonelilerinin internet bağlantısının yanı sıra televizyonu da internet üzerinden izlemesine olanak sağlayan bir hizmet’tir. Turkcell TV+ sayesinde aboneliler; diledikleri yerden ve zamanda istedikleri televizyon kanalını izleyebilirler.

Turkcell, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor ve onların değerlerini koruyan bir şirket olarak kabul ediliyor. Bu yüzden, Turkcell müşterilerinin yaklaşık %70’i yeniden abone oluyor. Ayrıca, Turkcell müşterilerinin yaklaşık %96′ sı hizmetlerinden memnuniyet duyuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın