En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Turkcell

Turkcell tarifeleri ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş bir telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Mobil ve sabit ağlar üzerinden ses, data, TV ve katma değerli tüketici ve kurumsal hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Turkcell’in hedefi, birleşik bir mobil ve sabit ağ platformu işleten ve geniş bir yelpazede yenilikçi ürün ve hizmetler sunan bölgede entegre bir iletişim ve teknoloji hizmetleri oyuncusu olmaktır. Turkcell, bireysel ve kurumsal müşterilerinin beklentilerini karşılamak için mobil, sabit ve geniş bant hizmetlerinin tamamını sunmanın önemli olduğuna inanmaktadır.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Turkcell’in yurt dışında da yatırımları bulunuyor. Turkcell’in %100 iştiraki olan KKTCell, 1999 yılında kurulmuş ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekomünikasyon Kurumu ile bir gelir paylaşımı anlaşması çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Turkcell’in %100 hissesine sahip olduğu Ukrayna’da faaliyete geçen lifecell ise Şubat 2005’te faaliyete başlamıştır. Turkcell 2011 yılından bu yana Turkcell Europe markası ile Almanya’da da faaliyet gösteriyor. Turkcell, yurt dışındaki geniş kapsama alanı ve hizmet çeşitliliği ile bu sayede hem Türkiye’de hem de dünyanın her yerindeki abonelerine mobil iletişim hizmeti verebilmektedir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.