Abone Olun & Tasarruf Edin

turkcell tv plus cover
%50 Nakit İade Fırsatı

Turkcell TV+ Plus Kampanyaları

Filmden belgesele, diziden spora, canlı tv yayınından animasyona izlenecek ne varsa TV+'ta. Turkcell TV+ Plus Promosyon Kodu, Tvplus dünyasını keşfetmeniz için ilk 7 gün ücretsiz!


Şu anda bu marka için sunabileceğimiz herhangi bir indirim kodu bulunmamaktadır. Sitemizdeki benzer marka fırsatlarına göz atmayı tercih ederseniz, tam olarak aradığınızı bulacağınızdan eminiz.

Turkcell TV Plus nedir?

Turkcell TV Plus, Turkcell tarafından üretilen bir mobil televizyon uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdan veya tabletinizden televizyon izlemenin keyfini sürebilirsiniz. Turkcell TV Plus ayrıca cihazlarınızdan internet bağlantısıyla da kullanılabilir. Bu sayede istediğiniz yerden ve zamanda televizyon izlemenin keyfini sürebilirsiniz. En güncel TV Plus promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Turkcell TV Plus ile televizyon keyfini doyasıya yaşayın. Daha fazla eğlence, daha fazla seyir keyfi, Turkcell TV Plus ile sınırsız televizyon. Tek tıkla istediğiniz kanalı izleyin, kesintisiz bir seyir keyfi sunan Turkcell TV Plus ile dilediğiniz yerde ve zamanda televizyon keyfini yaşayabilirsiniz.

TV+ ile yerli ve yabancı filmlerden, yerli ve yabancı dizilere; çizgi filmlerden, canlı televizyon kanallarına kadar bir online TV platformundan beklediğiniz tüm içerikleri bulabilirsiniz. Turkcell TV+ ile herhangi bir operatöre bağlı olmadan, hatta Turkcell abonesi olmanıza gerek bile yok. İnternet bağlantınız varsa TV+’yı istediğiniz cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Plus ile canlı yayın yapan televizyon kanallarını ve programlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca, Turkcell TV Plus üzerinden yayınlanan bazı programları da geri sararak kaydedebilir ve istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz. Turkcell TV Plus’ta bulunan kanal sayısı oldukça fazladır. Ulusal kanallar, müzik kanalları, spor kanalları, belgesel kanallar, çocuk kanalları, haber kanalları gibi birçok farklī bir kategorideki pek çok televizyon kanalına ulaşabilirsiniz.

TV+’de sunulan tüm bu içerikleri izlemek istiyorsanız, hemen Turkcell TV Plus’a abone olabilirsiniz! Turkcell TV Plus, yüksek kalitede yerel ve uluslararası kanalları ile etkinlikleri, güncel programları ve daha fazlasını size sunuyor.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin