En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Türk Telekom

Türk Telekom tarifeleri ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

179 yıllık geçmişe sahip Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağına ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet (TTNET), telefon ve TV ürün ve hizmetlerini “Türk Telekom” markası altında birleştirmiştir. “Türkiye’nin Multiplay Sağlayıcısı” Türk Telekom’un 30 Eylül 2019 itibarıyla 14,6 milyon sabit erişim hattı, 11,3 milyon genişbant internet, 3,6 milyon TV ve 22,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom Grup Şirketleri, Türkiye’nin 81 ilinin tamamında 31.530 abone ile hizmet vermektedir. Türkiye’yi yeni teknolojilerle tanıştırmak ve Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümünü hızlandırmak vizyonuyla çalışmaktadır.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.