Türk Telekom

Türk Telekom tarife ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

179 yıllık geçmişe sahip Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağına ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet (TTNET), telefon ve TV ürün ve hizmetlerini “Türk Telekom” markası altında birleştirmiştir. “Türkiye’nin Multiplay Sağlayıcısı” Türk Telekom’un 30 Eylül 2019 itibarıyla 14,6 milyon sabit erişim hattı, 11,3 milyon genişbant internet, 3,6 milyon TV ve 22,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom Grup Şirketleri, Türkiye’nin 81 ilinin tamamında 31.530 abone ile hizmet vermektedir. Türkiye’yi yeni teknolojilerle tanıştırmak ve Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümünü hızlandırmak vizyonuyla çalışmaktadır.

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply